Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2015 o 16:08, Baluk25 napisał:

Aż do czasu gdy zacząłem grać z kumplem, który carry''uje gry supportem (rly, nie wiem
jak, ale serio to robi) i siedzi sobie wygodnie w goldzie, a ja dzięki niemu za win zgarniam
30 - 32 pkt :D


No, ja gram głównie supportami (bo nikt inny nie chce, zresztą mainuję supporty więc whatever), kumpel gra w lesie, więc w teorii powinniśmy wywierać ogromną presję na bocie i okolicach smoka, tylko że...

... zawsze znajdzie się jakiś pajac, co weźmie picka, którym nie umie grać, ale widział, że op, więc go weźmie, bo free elo. Albo nafeeduje jakąś Riven czy inną Katę i gg praktycznie.

Nie jestem święty, sam robię durne błędy, ale przynajmniej się staram. A nie że po 3 zgonach klnę na junglera, że nie przyszedł na ganka. Albo nie wardują wcale, a potem wielkie zdziwienie, że w krzakach Seju siedziała z ultem (hitem był ranked, gdzie przeciwnik miał Akali, Eve i Vayne. Zgadnijcie, kto jako jedyny kupował pinki, mimo że grał na midzie?).

Mogę spamować do pożygu jednym/dwoma champami na każdą linię, tylko co z tego, jak przez jednego/dwóch wesołków wyląduję w jakieś lidze, która jest wyśmiewana jak żadna inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 17:30, NeroNarmeril napisał:

Mogę spamować do pożygu jednym/dwoma champami na każdą linię, tylko co z tego, jak przez
jednego/dwóch wesołków wyląduję w jakieś lidze, która jest wyśmiewana jak żadna inna?


Wyżej niż w platynie nie wylądujesz, a wszystkie ligi aż do diamenta 5-4 i tak są zgrupowaniem słabych graczy. Więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 18:11, sirufok napisał:

Wyżej niż w platynie nie wylądujesz, a wszystkie ligi aż do diamenta 5-4 i tak są zgrupowaniem
słabych graczy. Więc w czym problem?


Srebro/złoto chyba brzmi lepiej niż brąz, nie?

Zresztą moi kumple wszyscy są wyżej ode mnie i nie bardzo chcą ze mną grać, mimo że poziomem jakoś od nich nie odstaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jesteś jeśli można wiedzieć?

I co jak co, ale ja gram for fun, a do golda chce wejść tylko dla obramowania które mi się podoba najbardziej i skina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 18:28, NeroNarmeril napisał:

Srebro/złoto chyba brzmi lepiej niż brąz, nie?

Zresztą moi kumple wszyscy są wyżej ode mnie i nie bardzo chcą ze mną grać, mimo że poziomem
jakoś od nich nie odstaję...


Tego właśnie się spodziewałem. W takim razie muszę pogratulować "kumpli".
Bo wiesz, grając np. premade z 4 znajomymi wydaje mi się, że chodzi o zabawę (pickowanie "słabych" champów, stosowanie dziwnych "taktyk", itemów, granie bez jungli jak za dawnych czasów itd.).
No ale jeśli dla Twoich ziomków liczy się jedynie napis dywizji i wygrana za wszelką cenę i z tego powodu nie chcą z Tobą grać, to przyczyna nie leży w Tobie.
Na własnym przykładzie mogę Ci powiedzieć, że goście z którymi ja grywam (głównie Niemcy i Holendrzy, których mam we friendach od czasów Season 1) to jest po prostu miks umiejętności i lig. 1 brąz, 2 silvery, kilka goldów platyn i 2 diamenty. I najczęściej jest tak, że spośród tych osób w drużynie znajduje się po 1 z każdej dywizji.
Czy to stanowi jakiś problem? Nie, bo gramy ze sobą od dawna i wiemy czego się spodziewać po poszczególnych osobach.
Czy widać róznicę w skillu i wiedzy na temat gry? Zdecydowanie, ale to nie jest powód do tego, żeby kogoś odrzucać, tylko można go systematycznie uczyć i śmiać się z często niezdarnych zagrań, które de facto nie przydarzają się tylko tym z niższych lig, ale też i często tym teoretycznie lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak jest paczka starych koni znających się od lat, to jakiegoś nowego nie wezmą, nie? Swego czasu z nimi grywałem i nie było problemu, teraz widzę akcje typu ''ja zapraszam do gry to nie chcą, kto inny zaprasza to zaraz grają'', nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.surrenderat20.net/2015/04/49-pbe-update.html#more

No to Ryze staje się teraz championem, do którego potrzeba jako takiego skilla. Zmiany wydają się być niezłe, chociaż przeliczniki na manę są nieco niskie jak na bohatera, który cechuje się tym, że jego skille są zależne od ilości maksymalnej many.

Trochę szkoda, bo mainuję tę postać ze względu na niską popularność, łatwość obsługi i ogromną moc :D No nic, przekonamy się o opekowatości/beznadziejności nowego Ryśka po jego reworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wzięcie kumpla z golda i wysłanie go gdziekolwiek, a samemu cisnąć amumu. Silver III w dzień. A przy ostrym nerdzeniu (z 10 - 12h) silver I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 00:28, Baluk25 napisał:

Polecam wzięcie kumpla z golda i wysłanie go gdziekolwiek, a samemu cisnąć amumu. Silver
III w dzień. A przy ostrym nerdzeniu (z 10 - 12h) silver I.


Maksymalnie mogę wziąć kogoś z silver I (ograniczenia duo).

A w dżungli nie gram. Totalnie nie potrafię i nie na moje nerwy to (zrobię cleara, już ktoś pada i bredzi, że nie było ganka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za niechlubny rekord, po raz pierwszy zdarzyło mi się mieć czterech AFK w teamie :P Jinx poszła, bo Braum pokazywał, że gra nie na darmo nosi przydomek League of Cancer, Annie poszła, bo Jinx poszła, Rek''Sai zrobiła ragequit, a Braum uznał, że we dwójkę nic nie ugramy, więc też sobie poszedł. Broniąc bazy w pojedynkę udało mi się zdobyć podwójne zabójstwo (chociaż miałem 0/1 i słabą farmę), ale, co zaskakujące, nie udało mi się obronić tego natarcia :P Oczywiście gra rankingowa, na normalach nie miałem AFK ani flamerów od 1410 roku.

Na koniec historyjka na pocieszenie dla tych, którzy uważają się za słabych graczy: zaraz na początku nowego sezonu współlokator wyboostował jakiegoś gostka do Diamond III. Dziś gościu spadł do Brązu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 13:02, Gumisiek2 napisał:

Co za niechlubny rekord, po raz pierwszy zdarzyło mi się mieć czterech AFK w teamie :P
Jinx poszła, bo Braum pokazywał, że gra nie na darmo nosi przydomek League of Cancer,
Annie poszła, bo Jinx poszła, Rek''Sai zrobiła ragequit, a Braum uznał, że we dwójkę
nic nie ugramy, więc też sobie poszedł. Broniąc bazy w pojedynkę udało mi się zdobyć
podwójne zabójstwo (chociaż miałem 0/1 i słabą farmę), ale, co zaskakujące, nie udało
mi się obronić tego natarcia :P Oczywiście gra rankingowa, na normalach nie miałem AFK
ani flamerów od 1410 roku.


Miałem podobną sytuację, grałem wtedy Sionem, full tank, ciężko było mnie zabić, broniłem się bodajże z 15 minut( gra trwała 55min) aż rozbili wszystkie inhibitory i wtedy już bez szans :D Najbardziej boli przegranie "wygranego" meczyku.

Dnia 13.04.2015 o 13:02, Gumisiek2 napisał:

Na koniec historyjka na pocieszenie dla tych, którzy uważają się za słabych graczy: zaraz
na początku nowego sezonu współlokator wyboostował jakiegoś gostka do Diamond III. Dziś
gościu spadł do Brązu :D


Mój brachol zawsze mówi, że Brąz to "Najlepsza Liga we wrzechświecie" :P Pewnie kompleks, że nie może z niej wyjść xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 20:57, DambialkoX napisał:

Mój brachol zawsze mówi, że Brąz to "Najlepsza Liga we wrzechświecie" :P Pewnie kompleks,
że nie może z niej wyjść xD

Albo ogląda "Bronzowe myśli", bo stamtąd pochodzi ten tekst :P. Warto zapoznać się z serią na youtube, choć nie każdemu przypasuje specyficzny rodzaj humoru ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 01:22, Baluk25 napisał:

Jakieś pytania? 69 pkt wcześniej i oczywiście po meczu + 30 zamiast 31. Serudszko riot,
serduszko max.


Raczej powinieneś się cieszyć, bo im dłużej będziesz grał tym mniej punktów będziesz dostawał.
Po pewnym czasie sukcesem będzie jak dostaniesz 10-15 punktow, a tracił bedziesz normalnie po ok. 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 01:22, Baluk25 napisał:

Jakieś pytania? 69 pkt wcześniej i oczywiście po meczu + 30 zamiast 31. Serudszko riot,
serduszko max.

no no, ale już prawie s2, więc są postepy, gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam uzbierałem na pewnym serwisie tyle punktów że mogłem je wymienić na RP i tak zrobiłem .Problem jest taki że postępuje zgodnie z instrukcją którą dostałem w sms i nie dostaję moich RP na załączniku pokażę komunikat jaki mi wyskoczył .Pisałem też do RIOT ale oni nie odpisują :(

20150414152040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 14:19, Baluk25 napisał:

Lawl, kumpel z golda III za ten sam mecz zgarnął 29 pkt (ja 30).


Jak dojdziesz do swojego "maksimum elo" to się przekonasz, a tym czasem ciesz się póki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować