Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2015 o 01:22, Baluk25 napisał:

Jakieś pytania?

Ja mam jedno: dlaczego zwracasz uwagę na ten cały League System, skoro jest on kompletnie bez znaczenia? Przecież liczy się tylko i wyłącznie ELO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 17:56, Baluk25 napisał:

Chodziło mi raczej o jeden punkt więcej i nie musiałbym grać jednego rankeda więcej :)

No ale dlaczego nie musiałbyś grać jednego rankeda więcej? Masz jakieś postanowienie, że po zdobyciu 100 LP w danej dywizji przestajesz grać tego dnia, czy coś w tym stylu? :P Bo ELO za wygraną dostajesz tyle samo - bez względu na to, czy masz 99 LP, czy też 32.

Dnia 14.04.2015 o 17:56, Baluk25 napisał:

Nie traktuj tego aż tak poważnie.

Dopóki większość graczy nie zrozumie, że aktualny system jest do niczego (a patrząc na reddity i inne takie widać, że raczej się na to nie zanosi w najbliższym czasie), nie ma szans na uzyskanie lepszego. A to mnie nieco smuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 21:04, czapla56 napisał:

> Mój brachol zawsze mówi, że Brąz to "Najlepsza Liga we wrzechświecie" :P Pewnie
kompleks,
> że nie może z niej wyjść xD
Albo ogląda "Bronzowe myśli", bo stamtąd pochodzi ten tekst :P. Warto zapoznać się z
serią na youtube, choć nie każdemu przypasuje specyficzny rodzaj humoru ;).


A no tak rzeczywiście, oglądałem parę odcinków tego, z niektórych sytuacji jest polewka, co nie zmienia faktu, że siedzi w brązie V xD.

Swoją drogą wcale nie jestem lepszy, w LoLa gram może 8 miesięcy i obecnie 1 moja liga jaką mi wylosowało to Srebro III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 11:14, Baluk25 napisał:

A co innego proponujesz niż proste nabijanie punktów za wygraną i odejmowanie za porażki?

Mówi o powrocie do starego systemu elo, bez tych wszystkich śmiesznych lig i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał akwyx powrót do systemu ELO (albo raczej ponowne jego ujawnienie, bo przecież ciągle jest on w użyciu) by mnie zadowolił. Bo League System jedynie wprowadza zamieszanie i zbędne rzeczy. Na przykład - kiedy ostatnio myślałeś coś w stylu "super, jestem na 15 miejscu w dywizji, po kolejnej wygranej wejdę na 7"? Te całe dywizje są bez sensu, bo chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby dobić do 100 LP i awansować wyżej, rywalizacja z innymi graczami zupełnie tutaj nie istnieje. Ba, przecież nawet nie wiadomo, czy gracze w jednej dywizji są na tym samym poziomie ELO - śmiem twierdzić, że taka sytuacja ma miejsce bardzo rzadko (poza Masterami i Challengerami).
Ulepszenia (albo zamienniki) systemu ELO nie przychodzą mi do głowy, pewnie też dlatego, że raczej trudno tu coś udoskonalić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie systemu lig- przecież nawet nie grasz z ludźmy ze swojej ligii. Jasne, gdyby to było większe, gdybyś rywalizował wśród znajomych może by to miało jakiś sens. Ale obecnie nie ma. Ba, za nieaktywność spadasz tylko w ligach ale z tego co pamietam to elo pozostaje niezmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest ten problem, że postaci bardzo szybko mi się nudzą. Grałem dużo Amumu w zeszłym sezonie (zanim jeszcze stał się tak popularny), w kilka dni przeleciałem całe Srebro (od piątki do jedynki, żeby nie było :D) i... znudziła mi się gra nim. Biegasz po dżungli z W i czekasz na mid game, aby wbić się w sam środek przeciwnej drużyny i włączyć ulti. Na dobrą sprawę, obecnie fun sprawia mi jedynie Akali, bo jednak gra nią wymaga trochę skilla i wyczucia gdzie, kiedy i jak uderzyć. Zbieram na Zeda, którym jeszcze nigdy nie grałem, ale wydaje się być skomplikowaną postacią, a przynajmniej oglądając jego wyczyny na YouTube doszedłem do wniosku, że trzeba będzie posiedzieć z botami dłużej niż zwykle.

Co do Akali, to dzisiaj zagrałem nią po raz pierwszy od dobrych 5-6 miesięcy i wszedł mi świetny ranked ;-)

Mam też pytanko: czy po najnowszym patchu też macie takie problemy techniczne z grą? Przy łączeniu się gra wywala "brak odpowiedzi" i często muszę wyłączać grę, klienta, po czym włączać wszystko od nowa i powracać do meczu. Z kolei po meczu bardzo często wywala mi błąd, który przenosi mnie od razu do ekranu po rozgrywce (to w sumie aż tak bardzo nie przeszkadza, bo gra i tak się kończy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś "główny" temat na reddit.com czy coś gdzie ludzie szukają osób do nabijania IP póki jest ten event? Nie moge nic znaleźć a ostatnio czyściłem liste znajomych i bieda teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 17:12, Illidian napisał:

Mam pytanko opłaca się obecnie kupować munda jako topera?


Jeśli umiesz przeżyć early (do 6 lvl na niektóre matchupy jest ciężko), to potem praktycznie nie da się ciebie zabić. Gorzej, że Mundo nie ma żadnego gapclosera (przez co łatwo go kitować), hard cc (więc w tfach jest olewany) i robi tylko za tanka, a w dzisiejszych czasach toplanerzy poza tankowaniem potrafią coś tam uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 17:12, Illidian napisał:

Mam pytanko opłaca się obecnie kupować munda jako topera?


Pewnie. Jesteś niezwykle tankowaty, a do tego zadajesz sporo obrażeń. W dodatku Q jest świetne przeciwko innym tankom, jak Cho''Gath czy Nasus. W walce liczy się tylko to, aby aktywować W i wbiec w sam środek przeciwnego teamu, a następnie aktywować ulti, gdy przeciwnicy myślą, że już po Tobie. Osobiście robię go pod full tanka, ale jako czwarty item kupuję BotRK-a. Przedmiot ten świetnie współpracuje z E Dr. Mundo, a w dodatku sprawia, że zadawanie mnóstwa obrażeń nic nas nie kosztuje, gdyż zyskujemy więcej życia z autoataków, niż tracimy z naszego W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 20:34, Gumisiek2 napisał:

> Mam pytanko opłaca się obecnie kupować munda jako topera?

Pewnie. Jesteś niezwykle tankowaty, a do tego zadajesz sporo obrażeń. W dodatku Q jest
świetne przeciwko innym tankom, jak Cho''Gath czy Nasus. W walce liczy się tylko to,
aby aktywować W i wbiec w sam środek przeciwnego teamu, a następnie aktywować ulti, gdy
przeciwnicy myślą, że już po Tobie. Osobiście robię go pod full tanka, ale jako czwarty
item kupuję BotRK-a. Przedmiot ten świetnie współpracuje z E Dr. Mundo, a w dodatku sprawia,
że zadawanie mnóstwa obrażeń nic nas nie kosztuje, gdyż zyskujemy więcej życia z autoataków,
niż tracimy z naszego W.

A powiedzcie mi panowie jeszcze kogo takiego w wuj op wziąć by wyjść z bronzu nie frustrując się zbytnio i będąc lekko noobkiem :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie branie takiej postaci się nie opłaca (dyskusja czy na pewno takie istnieją to już inna sprawa).
Najlepiej grać tak jak się umie i nie denerwować, a raczej starać się zostać przywódcą teamu (robić calle etc.).

Natomiast jeśli koniecznie czegoś takiego potrzebujesz zawsze dobre były postacie, które potrafią skasować pół przeciwnego teamu, kiedy ten jest nieogarnięty (wszelkiej maści assassyni przede wszystkim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 21:07, Illidian napisał:

A powiedzcie mi panowie jeszcze kogo takiego w wuj op wziąć by wyjść z bronzu nie frustrując
się zbytnio i będąc lekko noobkiem :D?


Annie! Wszyscy się głupio grupują to robisz flasha, zasadzasz Tibbersa w pakiecie ze stunem, masz tripla co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 21:07, Illidian napisał:

A powiedzcie mi panowie jeszcze kogo takiego w wuj op wziąć by wyjść z bronzu nie frustrując
się zbytnio i będąc lekko noobkiem :D?


To już nie te czasy gdzie postacie miały naprawdę op skille.
Graj tym czym umiesz, a jeśli to nie pomaga to nie pomoże ci też to, że wybierzesz "op" postać, którą w rzeczywistości grać nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 21:35, NeroNarmeril napisał:

> A powiedzcie mi panowie jeszcze kogo takiego w wuj op wziąć by wyjść z bronzu nie
frustrując
> się zbytnio i będąc lekko noobkiem :D?

Annie! Wszyscy się głupio grupują to robisz flasha, zasadzasz Tibbersa w pakiecie ze
stunem, masz tripla co najmniej.

A to już testowane było przeze mnie na normalach :D i fajnie wychodziło plus op damage ma anka nawet na poczatku gry.

@sirufok
Ok, najlepiej w sumie ADC mi się gra farma moja mam przydupasa który mi pomaga w postaci supporta, tylko jest jeden szkopuł maleńki by supp był ogarnięty, np dziś grałem i 1 mecz miałem idiote że się tak wyrazę takiego że szok (no innego określenia nie ma na takiego) a 2 mecz miałem ziomeczka który mi supportował i win staty 14/2/10 MF'ką :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować