Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2015 o 13:40, NeroNarmeril napisał:

Z definicji mutuję wszystkich, zresztą z doświadczenia wiem, że jeśli nie zrobisz 4/0
na linii albo nie udowodnisz, że jesteś smurfem z diamentu, to cię nie posłuchają.

Ewidentnie źle to robisz.
Nie wiem, nie mutuję, smurfem nie jestem, 4/0 nie robię a mnie słuchają. Może brak Ci pomysłow co napisać? Bo widzę, że na mój pomysł zapobiegnięcia feedowaniu się topa nie wpadłeś wtedy i raczej nie myślisz w ten sposób. Przynajmniej tak wnioskuję z tego co czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 13:50, akwyx napisał:

Ewidentnie źle to robisz.
Nie wiem, nie mutuję, smurfem nie jestem, 4/0 nie robię a mnie słuchają. Może brak Ci
pomysłow co napisać? Bo widzę, że na mój pomysł zapobiegnięcia feedowaniu się topa nie
wpadłeś wtedy i raczej nie myślisz w ten sposób. Przynajmniej tak wnioskuję z tego co
czytam.


Sporo tutaj zależy od tego w jaki sposób się patrzy na grę. Jeśli to jest podejście 1v9 to faktycznie, ciężko się w ogóle zmusić by rozmawiać z innymi - "mój ADC to idiota, jungler prawie zdechł od golema i nie gankuje a mid i top to już w ogóle, 0/10 chcą zrobić i trollują celowo". W takim przypadku z góry uważam mutowanie wszystkich za zjawisko pozytywne, przynajmniej chat pozostanie w miarę spokojnym miejscem. Samym skillem czysto mechanicznym można wbijać wysokie dywizje...

Inna sprawa że to trudniejsze - samemu w swoim czasie zagościłem blisko Diamond I mimo tego że jakoś nigdy nie grałem wybitnie. Ale już głupie zaoferowanie komuś lane swapa czy zamiany na postacie gdy widać że się dana osoba waha naprawdę potrafi pomóc (ba, zwłaszcza jeśli uważasz się za "super hiper koxxa który powinien być o 10 dywizji wyżej niż reszta" - w końcu jeśli TY OSOBIŚCIE pójdziesz na tego nieszczęsnego supporta którego nikt nie chce to i tak wyrobisz z ADC takie staty że 20 minucie podejdziecie pod Nexusa, trololo). Ot, sposobów na wybicie się wyżej jest wiele - można po prostu być znacznie powyżej średniej mechanicznie, można, przeciwnie, we wszystkim być tylko przeciętnym i za to odciążać pozostałych biorąc najgorszą w danej chwili rolę tak żeby inni mogli wybrać swoje najlepsze. Można też się pobawić w bycie team leaderem - to zazwyczaj rzeczywiście działa bo naprawdę najczęściej trafia się na grupkę losowych ludzi którzy chętnie by wygrali ale do tego celu potrzebne są im jakieś porady - choćby głupie "lets do dragon while they are ganking top". Fakt że nie każdy się do tego nadaje - kontrola mapy połączona z jednoczesnym graniem na w miarę sensownym poziomie wcale nie jest prosta (choć zależy od osoby - dla jednej przyjdzie to w miarę naturalnie, dla innego będzie prawie że niewykonalne, wtedy zalecałbym raczej grę ADC :)).

Jak się zrozumie że to tylko gra i że w twojej drużynie jest 4 innych ludzi którym jednak zazwyczaj bardziej zależy na wygranej niż porażce to jakoś od razu tak po prostu się robi łatwiej. Jasne, spektakularne porażki typu 0-15 w 15 minucie też od czasu do czasu się przytrafią ale kurde, trochę pokory nie zaszkodzi a tego typu loss to wręcz ewenement wart zrobienia screenshota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 13:09, NeroNarmeril napisał:

> Oczywiście, że zdarzył się grać na feedniętą Riven i Katę. To wasz błąd, że dopuściliście

> do tego, żeby się feednęły.
>
Tak, moja wina że będąc supportem top 3 razy padł na Riven w ciągu 3 minut.


Takimi stwierdzeniami pokazujesz że zaslugujesz na grę z takimi ludźmi. Bo mimo, że sam nie feedujesz to widac, że nie masz kłopotów z "komunikacją" z pozostałymi, m.in. z tymi feedującymi w trakcie gry.
Osobiście nie chciałbym mieć Cię w druzynie i jeśli nie potrafisz wyjść z tego brązu czy srebra to teraz już wiem, że dzięki swojej mentalności nie powinieneś nawet próbować stamtąd się wydostać.
kappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że na reddicie potrafią sensownie wytłumaczyć co i jak, tylko Polacy zawsze muszą dowalić zgryźliwy komentarz na temat dywizji i się wywyższyć, że jest się wyżej niż rozmówca.

A potem zdziwinie że mamy w LoLu reputację jaką mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 17:20, NeroNarmeril napisał:

Dziwne, że na reddicie potrafią sensownie wytłumaczyć co i jak, tylko Polacy zawsze muszą
dowalić zgryźliwy komentarz na temat dywizji i się wywyższyć, że jest się wyżej niż rozmówca.


Jeśli odebrałeś moją odpowiedź jako wywyższanie się nad Tobą to powinieneś przeczytać ją raz jeszcze, tym razem ze zrozumieniem.
Przeczytaj również swoje kilka ostatnich postów, a zobaczysz, że zamiast sensownie pomyśleć na temat swoich gier i osób, które postanowiły ci parę rzeczy wytłumaczyć, staczasz się i ośmieszasz coraz bardziej z każdym kolejnym postem, wytykając jakieś pojedyncze przypadki innych graczy z Twoich meczy, o sobie nigdy nie wspominając (co znaczy, że pewnie w ogóle nie popełniasz błędów).

Dnia 21.04.2015 o 17:20, NeroNarmeril napisał:

A potem zdziwinie że mamy w LoLu reputację jaką mamy.


Ja się wcale nie dziwię jeśli czytam tu co kilka dni ściany tekstu na temat: "bo top/mid feeduje", "bo jungler nie gankuje", "bo nie umiem carrować supportem", "bo nie dali mi mida a potem poszli afk".
Zmień swoją mentalność to i inni będą Cię lepiej postrzegać, tak w grze jak i na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 17:20, NeroNarmeril napisał:

Dziwne, że na reddicie potrafią sensownie wytłumaczyć co i jak, tylko Polacy zawsze muszą
dowalić zgryźliwy komentarz na temat dywizji i się wywyższyć, że jest się wyżej niż rozmówca.

A potem zdziwinie że mamy w LoLu reputację jaką mamy.


Przecież wyżej masz kilka komentarzy, w których naprawdę staraliśmy się wyjaśnić co i jak.
Ja podałem swój sposób, Ziptofaf podał nawet kilka. Staramy się wytłumaczyć, ale jakoś nie masz ochoty się z nami (ok, za mną na pewno) zgodzić co do tego, że faktycznie mamy rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/champions-skins/champion-update/aktualizacja-bohaterki-ashe-zmierza-na-pbe

Pierwsza aktualizacja od długiego czasu, która naprawdę mi się podoba, w dodatku jednej z dwóch postaci, którą mainuję na pozycji Strzelca. Dziwi tylko globalny zasięg E w dobie "deglobalizacji" każdej możliwej umiejętności. Spowolnienie przy każdym autoataku brzmi dość OP, choć wszystko zależy od wartości spowolnień, które nie zostały jeszcze ujawnione. Trochę szkoda, że usunięto umiejętność bierną z E, bo dawała Ashe przewagę na linii, ale z drugiej strony dzięki zmianie pasywki i Q może być jeszcze większym potworem w późnej fazie gry. Coś czuję, że czekają ją niemałe nerfy po wydaniu (no chyba, że testy przeprowadzone na PBE okażą się naprawdę dokładne), ale wszystko wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem dzisiaj nowego Ryśka, który jest moim topowym mainem (w sensie mainem z górnej linii, a nie najbardziej mainowaną postacią :P) i jest fajnie. Wciąż jest silny, chociaż ma żałosne przeliczniki na manę i w tej chwili kreowanie go na postać, której siła rośnie wraz z maksymalną ilością posiadanej many, jest nieco na wyrost. W moim ekwipunku wciąż znajdowały się Rod of Ages oraz Archangel's Staff, ale bardziej po to, żeby nie wypruć się z many podczas pobytu na linii, aniżeli wzmocnić swoją postać. Nadal spamuje się skillami, choć walka w zwarciu lub przeciwko grupie przeciwników jest znacznie trudniejsza ze względu na przemianowanie Q na skillshota. Pasywkę ładuje się bardzo szybko, co sprawia, że ult dostępny jest pod ręką co kilka sekund, jak za starych, dobrych czasów. Dziwi mnie tylko umiejętność bierna naszego ulta, która wraz z rozwijaniem go... osłabia nasz pasyw. Idiotyzm czy niedopatrzenie ze strony Riotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja uważam, że Samsungowe skiny są... średnie? Ten Twitch i Rengar to jakiś żart. I nie wiem czemu ichni toplaner (nie pamiętam nicku) wybrał Singeda, prędzej spodziewałem się jakiegoś Maokaia albo Rumble''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 23:37, NeroNarmeril napisał:

Tylko ja uważam, że Samsungowe skiny są... średnie? Ten Twitch i Rengar to jakiś żart.
I nie wiem czemu ichni toplaner (nie pamiętam nicku) wybrał Singeda, prędzej spodziewałem
się jakiegoś Maokaia albo Rumble''a.


Skiny słabe, to fakt.
A dlaczego miałby wybrać Maokaia lub Rumbla skoro Singed to jego znak rozpoznawczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 23:37, NeroNarmeril napisał:

Tylko ja uważam, że Samsungowe skiny są... średnie? Ten Twitch i Rengar to jakiś żart.
I nie wiem czemu ichni toplaner (nie pamiętam nicku) wybrał Singeda, prędzej spodziewałem
się jakiegoś Maokaia albo Rumble''a.

Talon daje radę, reszta... Nie wypowiadam się. Ogólnie większość teamowych skinów ssie, także żadna niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 00:12, sirufok napisał:


A dlaczego miałby wybrać Maokaia lub Rumbla skoro Singed to jego znak rozpoznawczy?


Jakoś na Worldsach Singeda widziałem raz i to w sytuacji, gdy SSW zagrało dla beki. Cała reszta pojawiała się o wiele częściej i miała znacznie większy wpływ na grę. A że to był jego ulubiony champ to nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 00:12, QuandorX napisał:

Talon daje radę, reszta... Nie wypowiadam się. Ogólnie większość teamowych skinów ssie,
także żadna niespodzianka.


Te od Fnatic są w porządku. TPA są meh, z SKT imho tylko Vayne i Zed dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś brąziak/silver/gold co się czuje na siłach by pomóc mi wyjść do tego (tutaj jakikolwiek wulgarny przymiotnik) golda? Siedzę od jakiegoś czasu w srebrze I i się nie zanosi póki co na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 17:14, Baluk25 napisał:

Jest tu jakiś brąziak/silver/gold co się czuje na siłach by pomóc mi wyjść do tego (tutaj
jakikolwiek wulgarny przymiotnik) golda? Siedzę od jakiegoś czasu w srebrze I i się nie
zanosi póki co na zmianę.


Nic nie obiecuję, ale k.

Yat0gami na EUNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś MSI? Bugi znowu wypaczają mecz...

Spoiler

Fnatic vs SKT - Seju Reignovera używa Q, żeby przeskoczyć przez mur na rzece koło barona. Udaje jej się, ale po chwili wraca z powrotem, dostając po drodze kombo od SKT, kończąc z 1/4 hp. SKT wygrywa tfa, pushuje, bierze barona i gg. Przed tym FNC miało przewagę.



Rozumiem jakieś dziwne rzeczy na yoloq, ale na turniejach takie rzeczy nie powinny się zdarzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fnatic miał pełne prawo do spauzowania gry i zażądania remakeu, nie zrobili tego, ICH DECYZJA i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Zresztą, nie tylko Fnatic dotknęły bugi w trakcie tej gry, Bang zaliczył taką samą sprężynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować