Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2015 o 18:36, Baluk25 napisał:

Infinity ma właściwość, że zamiast 200% crita wali się po 250%


W takim razie to też jest modyfikator.

(TotalAD)x1.1+(TotalAD)x((CritChanceStat)x(1+(CritDamageStat)))

Tak to wyglądało jeszcze niedawno, chyba że coś się zmieniło. Przy czym w patch notesach jest napisane, że bazowy crit nie jest x2 (jak u każdej innej postaci poza yasuo), tylko x1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że komp nadal się wiesza na kilka sekund po zalogowaniu. Miałem nadzieję, że naprawili to już przez te kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 11:00, NeroNarmeril napisał:

To działa na razie tylko w Ameryce?


Cóż, nadal jest to faza beta. Trzeba sprawdzić najpierw czy Skynet nie jest zbyt przeczulony. Ale jak wszystko pójdzie dobrze, to wkrótce system zawita i do innych serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 11:38, luzac napisał:

> To działa na razie tylko w Ameryce?

Cóż, nadal jest to faza beta. Trzeba sprawdzić najpierw czy Skynet nie jest zbyt przeczulony.
Ale jak wszystko pójdzie dobrze, to wkrótce system zawita i do innych serwerów.


No, powątpiewałbym, czy ''ty'' jest obraźliwe. Cała reszta owszem, chociaż co do jakichś ''wow''. ''wrong way'' to wypadałoby znać kontekst.

Może to ukróci zapędy różnych pieniaczy (swoją drogą sam musiałbym się uspokoić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 12:01, luzac napisał:

Przecież to są wszystkie wypowiedzi zainteresowanej osoby ze zgłoszonej gry. Nie tylko
te złe.


''here are some logs that were identified as negative'' - cokolwiek mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no...zapowiada się bardzo dobrze, ale z opinią poczekam kilka dni/tygodni, żeby zobaczyć jak to wyjdzie "w praniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 16:12, luzac napisał:

Nowy system już działa na EUW i EUNE więc chowajcie raka do kieszeni.


Oh, czas rozpocząć akcję ''mute all na dzień dobry''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/lc/LCS-EU-Na-Antenie-Polsat-Sport-News_1448804/index.html

Krótko, przez najbliższy miesiąc w czwartki między godziną 18 a 20 na ogólnpolskim kanale Polsat Sport News będą puszczane LCSy, czyli pewnie zmieszczą jedną grę. Resztę będzie można oglądać na Twitchu na ich kanale. Taka ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem sobie Shyvanę i mam dwa pytanka:

1. Czy dalej gra się nią ze Smitem na topie, czy ten wybryk mety wyszedł już z użycia po nerfie Cinderhulka?
2. Zauważyłem, że jednym z głównych itemów kupowanych dla tej postaci jest Randuin. Czy nie lepiej zainwestować w Sunfire Cape i zadawać tony obrażeń dookoła nas przy pomocy pasywki tego itemu i naszego W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, zebys miał jakiekolwiek CC poza red''em/malletem/ultem. Bez tego kazdy lepszy ADC Cie bedzie trzymał na dystans, a tak aktyw troche pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na upartego możesz próbować smite''a, ale każdy myślący jungler po prostu rozbije obóz na topie widząc cię bez flasha.

2. Poza ultem i speed boostem z W Shyvana nie ma żadnego gapclosera. Dostaniesz taką Ashe czy inną Kalistę i możesz pomarzyć o dotknięciu jej. A tak to się wbijesz z ulta, odpalisz Randuina i jesteś trochę bliżej adc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dużo grałem w LOL, chyba z 600 godzin. Jak nie lepiej. Od 2 lat gry nie włączyłem. Czy przez ten czas coś się zmieniło? Jest sens zagrać dziennie mecz czy dwa? Mam na myśli, czy coś się za to dostaje? U konkurencji ma to sens, daily questy w HotS czy przedmioty w DOTA 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zamiar grać tylko dlatego, że "coś się za to dostaje" to LoL odpada. Nadal jest tylko 150 IP za daily wina.

Co do zmian:
- Summoner''s Rift został ulepszony zarówno wizualnie jak i gameplayowo,
- pojawiło się wielu nowych czempionów o znacznie ciekawszej mechanice, gdyż Riot poświęca dużo więcej czasu na ich tworzenie oraz nie wypuszcza już ich taśmowo (już czerwiec a w tym roku wyszło tylko dwóch),
- wielu starych czempionów miało reworki,
- co miesiąc-dwa Riot udostępnia specjalne tryby gry pokroju 6 na 6 czy granie tą samą postacią,
- podobnie jak w Smite czy HotS za granie daną postacią dostaje się doświadczenie, ale poza wyznacznikiem oddania i dodatkową animacją w trakcie gry, na razie nic więcej to nie daje,
- w następnym patchu Crystal Scar i Twister Treeline w końcu dostaną jakieś znaczące zmiany w wyglądzie i gameplayu,
- pojawił się automatyczny system zwalczania ciulostwa przy pomocy restrykcji czatu jak i szybkich dwutygodniowych banów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować