Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2015 o 16:51, luzac napisał:

- podobnie jak w Smite czy HotS za granie daną postacią dostaje się doświadczenie, ale
poza wyznacznikiem oddania i dodatkową animacją w trakcie gry, na razie nic więcej to
nie daje,


To znaczy, że każdą postać można expić osobno? To już coś! Jaki jest lvl cap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 20:21, Ecko09 napisał:

Jakaś liga fantasy na obecny split? Jacyś chętni?


Nie znudziło ci się 2 miejsce? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 20:34, sirufok napisał:

> Jakaś liga fantasy na obecny split? Jacyś chętni?

Nie znudziło ci się 2 miejsce? ;>


Nope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam rozumieć ban na chat w lobby podczas wybierania postaci? Miało to miejsce dokładnie podczas mojego wybierania, drugi wybierający mógł normalnie pisać na chacie, a u mnie zamiast ikonki "Wyślij" widniało coś w stylu "Zablokowane". Nie dostałem ostatnio żadnych reportów za flaming ani nic w ten deseń. Po wybraniu postaci znowu mogłem pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 18:41, Gumisiek2 napisał:

Jak mam rozumieć ban na chat w lobby podczas wybierania postaci? Miało to miejsce dokładnie
podczas mojego wybierania, drugi wybierający mógł normalnie pisać na chacie, a u mnie
zamiast ikonki "Wyślij" widniało coś w stylu "Zablokowane". Nie dostałem ostatnio żadnych
reportów za flaming ani nic w ten deseń. Po wybraniu postaci znowu mogłem pisać.

Wygląda jakby gra uznała, że piszesz za dużo w zbyt małych odstępach czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 21:22, akwyx napisał:

Wygląda jakby gra uznała, że piszesz za dużo w zbyt małych odstępach czasu.


Wątpię, bo w kolejnym lobby pisałem więcej i częściej i nie zostałem zablokowany :D W tym konkretnym przypadku akurat specjalnie nie ucierpiałem, bo wcześniej zasygnalizowałem swoją pozycję i wybrałem typowego dla niej championa. Jestem jednak ciekaw powodu zablokowania, tym bardziej, że nie był to bug, lecz zaplanowane działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś takiego uświadczyłem tylko wtedy kiedy zwyczajnie pisałem za dużo wiadomości, w zbyt krótkich odstępach czasowych, przez co gra uznała to za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej bug. Ostatnio też tak miałem, że napisałem jedną wiadomość - "support" - i to by było na tyle, bo więcej już nie mogłem napisać. Wcześniej nie miałem problemów, później też nie. A w grach zwykle moje pisanie kończy się w 1 minucie gry po "/all gl & hf" :) Zresztą ban na czat w lobby byłby głupim wyjściem, bo jak dogadać się z innymi kim chcesz grać i na jakiej pozycji ?! Raczej Riot nie ma w tym interesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://na.leagueoflegends.com/en/page/features/team-up-pool-party

Team Up Week zakończony, community zebrało "zaledwie" 45,4 miliona punktów. Tak więc nici z darmowego Pool Party Mundo dla uczestników. Kto brał udział niech pamięta, że aby otrzymać mystery championa/skina musi połączyć swoją friend listę z Facebookiem przed 1 lipca, kiedy to Riot zacznie je rozdawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulta ma jak Pit Lord, tylko oczywiście osłabionego - gracze nie są gotowi na "OP" skille jak przeniesienie 5 osób w jedno miejsce na raz :v Znowu musieli kopiować zamiast wymyślić coś swojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś dobry sposób na wyjście z bronze 3? Bo gram sobie spokojnie adc 17 min z 50 farmy mam i wygrywam zwykle linie ale mid noob top feeder a jngler farmi i nic nie gankuje i przegrywam i tak ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 18:32, Bangomop napisał:

Znacie jakiś dobry sposób na wyjście z bronze 3? Bo gram sobie spokojnie adc 17 min z
50 farmy mam i wygrywam zwykle linie ale mid noob top feeder a jngler farmi i nic nie
gankuje i przegrywam i tak ciagle.


Mam nadzieję, że żartujesz kolego...
A jeśli nie to mam do powiedzenia tylko jedno xDD https://youtu.be/wXcccTEY6h4?t=3m57s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, po zalogowaniu się otrzymasz ten sam komunikat jak za skórkę, którą rozdawali za dobre zachowanie w grze.

Mi wpadła Rek''Sai, z czego bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować