Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Tristanę dostawało się za polubienie strony League of Legends na Facebooku, natomiast aby dostać championa (lub skina, jeżeli miało się wykupionych wszystkich championów) należało połączyć swoje konto na Facebooku z kontem w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w zakładce "Add Freinds" trzeba było wybrać wyszukiwanie przez FB ? Super, że mi to nie działa...jedyne co mogę zrobić to "Try Again" bo żadna strona mi się nie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ciężko nie zauważyć, jakiego championa otrzymujemy.

@Bambadil - dokładnie tak. Teraz to już po ptakach, bo połączenie musiało być aktywne pomiędzy 8:59 29 czerwca a 8:59 30 czerwca.

20150702205143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 20:52, Gumisiek2 napisał:

Moim zdaniem ciężko nie zauważyć, jakiego championa otrzymujemy.

A moim zdaniem ciężko gdyż na głownym koncie nie było żadnego info. Wiadomość zaczynała się od "dzięki za ...." Nie raz i nie dwa kupowałem i otrzymywałem tajemnicze prezenty i wiem jak powinno to wyglądac...
Sprawdziłem teraz na noob acc i faktycznie jest informacja jaką postać się otrzymało, więc najwidoczniej był jakiś bug czy cos (nic nowego zresztą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z LoLem. Od paru dni w godzinach wieczornych zawsze do gry loguje sie +5 min,a jeżeli już wejde,to albo występują ciągłe "Unknow errory" albo gra mi pokazuje,że nie mam 16 champów do rankedów odblokowanych O_o. Próbowałem reinstala,repaira,włączyć ie i nic nie podziałało. Co dziwniejsze,mam to tylko w godzinach +21-22,po południu koło 15 loguje mi się już normalnie. Wie ktoś,jak na to zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 23:35, bobobo napisał:

Mam problem z LoLem. Od paru dni w godzinach wieczornych zawsze do gry loguje sie +5
min,a jeżeli już wejde,to albo występują ciągłe "Unknow errory" albo gra mi pokazuje,że
nie mam 16 champów do rankedów odblokowanych O_o. Próbowałem reinstala,repaira,włączyć
ie i nic nie podziałało. Co dziwniejsze,mam to tylko w godzinach +21-22,po południu koło
15 loguje mi się już normalnie. Wie ktoś,jak na to zaradzić?


Nie wiem dokładnie co to jest ale ze znajomym mamy to samo. Pomoc techniczna riotu odpowiedziała, że to zapewne problem z łączem, głównie z uploadem.

http://scr.hu/0vvv/5pmo6

Jak dla mnie to po prostu zaczeły się wakacje i jest tłok wieczorem na serwerach, chociaz to tylko moja teoria ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ten event pierwszy raz w życiu strzeliłem sobie arama. Fajna sprawa, zwłaszcza gdy za pierwszym razem losuje mi Cait i walę nią pentę :D

Btw - fajne te ikony za ten event, warto popykać chwilę.

20150722201107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę pytań:
kto wymyślił ten nowy interfejs i dlaczego jest aż tak "zły"? w sumie to przyjdzie sie przyzwyczaić, najbarddziej brakuje mi drugiego pytania xd i tego że teraz gorzej widać jaki mam ping
jak sprawdzić swoje fpsy?
Czemu oni nam to zrobili, stare było złe? Wiem, że trzeba poprawiać grafike itd, ale...

poradziłem sobie, ctrl+f działa cuda, ten nowy interfejs nie jest taki zły xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 18:40, Traitor napisał:

kto wymyślił ten nowy interfejs i dlaczego jest aż tak "zły"?


Jeżeli wychodzi coś nowego zawsze jest narzekanie, że dziwne, że stare lepsze, to wszystko jest kwestią
przyzwyczajenia za 2 tygodnie zapomnisz już o starym HUD''dzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2015 o 15:33, MadoY napisał:

Jeżeli wychodzi coś nowego zawsze jest narzekanie, że dziwne, że stare lepsze, to wszystko
jest kwestią przyzwyczajenia za 2 tygodnie zapomnisz już o starym HUD''dzie ;)

eee, głównie to chodziło mi o wodoczność pingu i fpsów, ale jak juz napisałem ctrl+f i po problemie. Zmiany na plus xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla was, ale dal ,nie te zmiany Azira w patchu ostatnim to jest buff. I to spory. Już na 3 lvl W mam więcej AS niż kiedykolwiek wcześniej przed patchem miałem. Może jakoś przeboleję usunięcie knock-upa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 19:44, Ecko09 napisał:

Nie wiem jak dla was, ale dal ,nie te zmiany Azira w patchu ostatnim to jest buff. I
to spory. Już na 3 lvl W mam więcej AS niż kiedykolwiek wcześniej przed patchem miałem.
Może jakoś przeboleję usunięcie knock-upa.


Zmiana z AS dobra, ale bez knock-upa już się tak fajnie nie driftuje i ciężej zrobić dobre combo z ultem wjeżdzając w kogoś, bo bez problemu mogą flashnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 19:44, Ecko09 napisał:

Nie wiem jak dla was, ale dal ,nie te zmiany Azira w patchu ostatnim to jest buff. I
to spory. Już na 3 lvl W mam więcej AS niż kiedykolwiek wcześniej przed patchem miałem.
Może jakoś przeboleję usunięcie knock-upa.


Bez urazy, ale tak mówią tylko osoby, które nie poznały głębiej mechaniki Azir''a. Na jego knock up''ie opierały się niemal wszystie jego zagrania. Teraz kontruje go niemal każdy assasin. Knock''up był swoistym combo break''erem i z ofiary, przemianiał Cie w łowce. Po usunięciu knock''up''a zagrałem dwie partie i w każdej doliczyłem się "xNAŚCIE" sytuacji gdzie w razie nie usunięcia jego podrzucenia, przeciwnik byłby nie żywy. Imo, usunięcie knock'up'a na E, to nerf na miare tego, który dawno temu dostał zed, na czas rzucania zaklęc i ult'a.
I wiem co mówie. Mam na Azirze 230 gier na rankedach, winrate 58%, który nawiasem mówiąc i tak jest zaniżony bo kiedy byłem zmuszony grać jako support, to też go pickowałem, bo za zwykłymi supportami nie przepadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 22:56, korinek2 napisał:

>


No, ja Azirem kilkanaście meczy zagrałem, z kombem nadal mam problemy czasami. Poza tym prawie nigdy nie pickuję mida jako 1st pick, na asasyna na pewno nie wziąłbym Azira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi nie leci ten nowy interfejs, mimo że bardzo go chwaliłem po zapowiedzi.

BTW. Czy u Was także stary interfejs się troszkę popsuł i przykładowo użycie tabulatora wywala tabelę wielkości całego ekranu, której nijak nie da się zmniejszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować