Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2015 o 12:12, Illidian napisał:

Witam, o co chodzi z tym komunikatem że GP nie żyje i nie można go wybierac w meczach
ani kupić, wyrzucili tą postać czy po prostu będzie niedostępna jakiś czas tylko?


Raczej bezsensowne byłoby wyrzucanie postaci kilka dni po przeprowadzonym reworku. W ogóle wyrzucanie postaci byłoby bezsensowne, bo zawsze można ją zreworkować.

W obecnym patchu atakowanie beczek przez Dravena niestety nie zostało wyłączone, w związku z tym możliwe jest stackowanie pasywu Dravena (za łapanie toporów) na beczkach GP, które nie wybuchają po kontakcie z toporem. Innymi słowy – Draven może w nieskończoność nabijać swój pasyw na beczkach Gangplanka, co wpływa na krajobraz całej gry.

Źródło: http://how2win.pl/dlaczego-gangplank-zostal-zablokowany/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 12:12, Illidian napisał:

Witam, o co chodzi z tym komunikatem że GP nie żyje i nie można go wybierac w meczach
ani kupić, wyrzucili tą postać czy po prostu będzie niedostępna jakiś czas tylko?


Wyłączyli go na czas eventu, bo

Spoiler

zmarło mu się w III części opowiadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 02:27, Gumisiek2 napisał:

Graj lepiej, mówili. Każdą grę da się wygrać, mówili.


Nie mam pojęcia co ma we łbie osoba, która uparcie powtarza, że każdy mecz da się wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 12:25, Boleksy napisał:

> Graj lepiej, mówili. Każdą grę da się wygrać, mówili.
>
>
Nie mam pojęcia co ma we łbie osoba, która uparcie powtarza, że każdy mecz da się wygrać...

Każdy? Nie. Większość? Jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 02:27, Gumisiek2 napisał:

Graj lepiej, mówili. Każdą grę da się wygrać, mówili.



Niech zgadnę - premade bot i AP Ezreal ze smitem nie czytający patch notes? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 13:04, NeroNarmeril napisał:

Niech zgadnę - premade bot i AP Ezreal ze smitem nie czytający patch notes? :P


Lepiej - żadnego premade, a do tego One Trick Pony Ezreal na midzie :D

Jeżeli już mowa o "primejdach", to te jawne (a w szczególności premade botlane) mnie nie dotyczą. Po prostu wychodzę z gry, gdy widzę w lobby słowo "premade". Tracę na tym szczątkowe ilości LP i około 5 minut czasu zamiast 20 LP i 30-40 minut czasu. Zacząłem praktykować to jakieś miesiąc temu i od tego czasu o wiele szybciej pnę się w górę. Nie ma co ukrywać, premade bot to największy rak tej gry, nawet przed flamerami, afkerami i Teemo.

Żeby była jasność - nie mam bólu rzyci o tamten mecz, bo dzień czy dwa wcześniej to mi zdarzyło się grać przeciwko drużynie złożonej z tak niewiarygodnie słabych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 14:45, Gumisiek2 napisał:

Nie ma co ukrywać, premade bot to największy rak tej gry, nawet przed flamerami, afkerami
i Teemo.


Są gorsze rzeczy. Instalock Yasuo/Vayne/Zed/Riven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 15:12, NeroNarmeril napisał:

Są gorsze rzeczy. Instalock Yasuo/Vayne/Zed/Riven.


Nah, wtedy masz w teamie co najmniej jednego głąba, a nie dwóch. Dodałbym też do Twojej listy Katarinę, chociaż ona i tak będąc 0/10 zagra raz a dobrze i wbije co najmniej quadrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 02:27, Gumisiek2 napisał:

Graj lepiej, mówili. Każdą grę da się wygrać, mówili.


Ładne staty ma ta tristana XD. Najlepsze jest to że jeszcze tacy Cię pouczają i wierzą w cud grając jak totalne lowy. Ale to jeszcze nic, najlepiej było jak miałem mecz byłem w lobby na normalu wszystki spickowali champy a typ się obudził i pisze "bot" mimo że były już dwie osoby na nim. Community w lolu staje się co raz gorsze, brak mózgu u niektórych to jedno ale troll picki to już inna para kaloszy, dochodzą do tego feederzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 04:12, kulfonito napisał:

O co chodzi z tym One Trick Pony? :D


Osoba, która potrafi dobrze grać tylko jednym championem. Zbanuj takiego albo weź sam i gościu nie wie co się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać skina do Gangplanka, wystarczy rozegrać nim jeden mecz (a niekoniecznie go wygrać)? Jeżeli tak, to, jak rozumiem, skórka zostanie przyznana dopiero po zakończeniu eventu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 18:35, Gumisiek2 napisał:

Żeby dostać skina do Gangplanka, wystarczy rozegrać nim jeden mecz (a niekoniecznie go
wygrać)? Jeżeli tak, to, jak rozumiem, skórka zostanie przyznana dopiero po zakończeniu
eventu?


Jakiego skina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość wysłania tajemniczej skórki totemu (tej za 380 RP) jako prezent, czy tylko ja nigdzie nie widzę takiej możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lee Sin faktycznie jest taki bezużyteczny w późnej fazie gry? Świetnie mi się nim grało w rotacji, ale prawie każda z moich gier trwa przynajmniej 40 minut.

BTW. To uczucie, gdy masz serię do P1 i lose streak do P5 xD Co prawda powinienem trzymać się starej zasady mówiącej "Jeżeli przegrałeś rankeda, nie graj dziś kolejnego", ale who cares, ramka i skin są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować