Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2015 o 22:55, Illidian_Stormrage napisał:

2 mecze i 2 unskillowe top lane''y, przez które nafeedowala sie cala enemy drużyna chodząc
na ganki jakaś plaga ostatnio, nie wiem jakaś promocja na konta na allegro czy co? ;p


Brzmi jak zwykły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 23:50, NeroNarmeril napisał:

Brzmi jak zwykły dzień.

Heh, wiem że to norma niestety ;/. Pamiętam w sierpniu taki tydzień że co wszedłem do gry to przegrana bo albo troll albo ludzie których natura nie obdarzyła mózgiem, smuteczek że w tej grze takie community gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczyszczenie ludzi z banów na czat było błędem...

Tylko dzisiaj (na normalach! Co się dzieje na rankedach wolę nie wiedzieć) trafiłem na taką toksyczność, jakiej wcześniej nie widziałem. Nie mówię tu o jakichś ''twoich matkach'' czy innych ''noobach''.

Pierwsza gra - Soraka się dowiaduje, że gra z Czechami. Przywołuje Hitlera, gada coś o słowiańskich niewolnikach i idzie afk.

Druga gra - 4 Polaków obraża się nawzajem. Potem Diana przestaje współpracować, bo Ashe przypadkiem zakosiła jej blue.

Trzecia gra - Malphite failuje podczas ganku na bota, pada od Gravesa, wyzywa Ezreala od najgorszych (kij, że się wrąbał pod turreta) i odmawia współpracy.

Wszyscy dostali reporty, tylko coś mi się wydaje, że i tak nic to nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 00:22, NeroNarmeril napisał:

Oczyszczenie ludzi z banów na czat było błędem...

Ja miałem 2x wylosowanych przeciwników że
1. Mecz typa nie interesowało że ktoś inny pierwszy spickował mida/top/jungle i chciał iść duo bo on musi i koniec
2. Identyczna sytuacja i w obu przypadkach nie było ADC
Z obu lobby wyszedłem zanim się zaczęła gra bo to sensu nie było, lose gwarantowany szczególnie z dwoma junglerami i ja na solo na suppie soną bot ;p, za dużo bezmózgów w necie się zaroiło, do gier jest zbyt swobodny dostęp i są skutki takich gier lub takich możliwych gier jak miałeś Ty lub miałbym ja gdybym nie leavnął 10 sekund przed loading screenem. Wielki szacun dla ludzi którym chce się rankedy grać z takimi fochaczami i nie ukrywajmy ale ludźmi z mniejszym ilorazem inteligencji. I tak najlepszy mecz był jak hmm czech albo ukrainiec czy rusek życzył mi, przeciwnikom, całej drużynie oraz ich rodzinom raka, zaczął wyzywać ludzi od feederów sam majac 1/15/0 i potem zaczął trollować, padał od wież, mobów w jungli, parodia się z LoL''a robi, zastanawiam się czy nie przejść na HoTS''a z dojrzalszą sporo społecznością... Eh ok koniec żali lece spać ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 01:38, Illidian_Stormrage napisał:

I tak najlepszy mecz był jak hmm czech
albo ukrainiec czy rusek życzył mi, przeciwnikom, całej drużynie oraz ich rodzinom raka,
zaczął wyzywać ludzi od feederów sam majac 1/15/0 i potem zaczął trollować, padał od
wież, mobów w jungli, parodia się z LoL''a robi, zastanawiam się czy nie przejść na HoTS''a
z dojrzalszą sporo społecznością... Eh ok koniec żali lece spać ;p.

Ja, od niedawna, przestałem grać właśnie z powodu społeczności. Czarę goryczy przelał jegomość 0/4/0 riven w 8 minucie który wyzywał mnie, że picknąłem Gragasa na mida (staty w tym momencie 4/0/2) i że przeze mnie przegrywamy tą grę i tak właściwie to nie ma sensu grać. Potem reszta mojej drużyny dołączyła się do niego z flamem. Stwierdziłem, że nie ma dalszego sensu granie w tego lol''a. Niestety społeczność upośledzonych i niedorozwiniętych 12''to i 20''sto latków zniszczyła totalnie tą przyjemność jaką kiedyś miałem. Z dnia na dzień będzie przybywała takich ludzi. Ciągły flame, rage, wyzywanie członków drużyny i przeciwników. Do tego już nawet nie angielski, który jest w opłakanym stanie, ale język polski jakim nasi rodacy się posługują w trakcie gry, zakrawa o pomstę do nieba. Splecienie 4 słów w jedno zdanie stanowi dla nich jakieś ogromne wyzwanie. Już wolę dote i ruskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, korzystając z takiej możliwości, gram ostatnio rankedy tylko i wyłącznie rano/wczesnym popołudniem, max do 14.

Dzieci w szkołach, kultura zdecydowanie wyższa, niestety weekendy trzeba sobie odpuścić w całości, ale 2-3 mecze dziennie przy jednej porażce na kilka dni daje całkiem niezły przyrost LPków ;)

Może to też kwestia szczęścia, ofc, może być i tak. A co do wyczyszczenia banów - jak ktoś wrócił ''warunkowo'' to dużo nie pogra - 2-3 reporty i poleci i tak, nawet pierwszy raz miałem okienko z podziękowaniami za zgłoszenie. ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz Braumem, co to jest za bestia! :D
Btw, co do banów na czat, to nie zauważyłem zmiany, ale myślałem, że jak będę na poziomie golda, to nie będzie mi dobierało takich graczy jak Olaf, którzy w 5 minucie mają 0/3 i obwiniają junglera.

20150922105801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z dnia na dzień będzie przybywała takich ludzi. Ciągły flame, rage, wyzywanie członków drużyny

Dnia 22.09.2015 o 10:38, ZnalazlemNemo napisał:

i przeciwników. Do tego już nawet nie angielski, który jest w opłakanym stanie, ale język
polski jakim nasi rodacy się posługują w trakcie gry, zakrawa o pomstę do nieba. Splecienie
4 słów w jedno zdanie stanowi dla nich jakieś ogromne wyzwanie. Już wolę dote i ruskich.

Ja ostatnio próbuje grać w smite, póki co przeciw botom ale podoba mi się ta gierka, choć podobno też toksyczni gracze są. Póki co żyję w lolu na /mute all ale ile można... Do duo bez kolegi nie ma co wchodzić bo to oczywisty lose a na normala najlepiej mieć pięciu swoich i zmutować przeciwników.

@Adjatha Tak tylko że ja tak nie mogę bo siedzę w pracy, jak choćby teraz piszę tego posta w czasie przerwy a tak to nie mam czasu na lola czy inne gry do godziny 16 ;/, a po nocach nie mogę bo rano nie wstanę więc zostaje mi się użeranie w godzinach kiedy cały "element" wraca ze szkół i gra w lola :(, smutne to dobrze że rito sprawdza kto faktycznie feedował i flame''ił i nie ma tak że za free dostaniesz bana czy mute, więc takie krzykacze mogą sobie grozić reportami do bólu ^^. Swoją drogą miałem gościa w teamie na midzie który gdy mu zgankowałem i zabiłem (frag dla mnie) napisał że jak spróbuje jeszcze raz mu zabić killa (bo przecież jungler ciśnie na samych asystach) to zacznie trollować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 10:59, Baluk25 napisał:

Pierwszy raz Braumem, co to jest za bestia! :D
Btw, co do banów na czat, to nie zauważyłem zmiany, ale myślałem, że jak będę na poziomie
golda, to nie będzie mi dobierało takich graczy jak Olaf, którzy w 5 minucie mają 0/3
i obwiniają junglera.

Z tego co pamiętam tacy gracze są wszędzie, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 10:59, Baluk25 napisał:

Pierwszy raz Braumem, co to jest za bestia! :D
Btw, co do banów na czat, to nie zauważyłem zmiany, ale myślałem, że jak będę na poziomie
golda, to nie będzie mi dobierało takich graczy jak Olaf, którzy w 5 minucie mają 0/3
i obwiniają junglera.


Braum jest mocny obecnie, sam go instalockuję jak idę na supporta, chyba że sytuacja wymaga innego picka.

Co do golda (zwłaszcza gold V), to większość gości tam to boostowane konta dla ramki i skina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 10:59, Baluk25 napisał:

Pierwszy raz Braumem, co to jest za bestia! :D

Zagraj +100 gier i się podniecaj.

Dnia 22.09.2015 o 10:59, Baluk25 napisał:

Btw, co do banów na czat, to nie zauważyłem zmiany, ale myślałem, że jak będę na poziomie
golda, to nie będzie mi dobierało takich graczy jak Olaf, którzy w 5 minucie mają 0/3
i obwiniają junglera.

No wiesz, raz grałem na raka na topie od 2 min wiedziałem, że nie wygram więc pingowałem jak szalony by jungler przyszedł. W piątej minucie miałem 1/2/0. W 10! minucie pojawił się wreszcie jungler na mojej linii(ja staty 1/4/3), trzy lvl niżej, pobiegł za rakiem pod wieże i obwiniał mnie, że za nim nie poszedłem kiedy zginął.
Innym razem na topie miałem garena. Od 5 lvl dostawał regularnie ganki od lee i pod wieżą mnie robili, jak próbowałem się wycofywać to umierałem między wieżami. Mój jungler fapał w lesie.
Mógłbym pisać o pro junglerach wiele. Więc twoje płacze o olafa są głupie. Mid mógł romowac, supp tez. Nie ma sensu obwiniać nikogo nim się samemu nie przyjrzy swojej grze. Chciałbym zobaczyć jeden twój mecz, jak ty grasz i jak ty jesteś tym użytecznym i miłym graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 11:15, Illidian_Stormrage napisał:

Ja ostatnio próbuje grać w smite, póki co przeciw botom ale podoba mi się ta gierka,
choć podobno też toksyczni gracze są. Póki co żyję w lolu na /mute all ale ile można...
Do duo bez kolegi nie ma co wchodzić bo to oczywisty lose a na normala najlepiej mieć
pięciu swoich i zmutować przeciwników.

Od czasu kiedy mam tylko czat drużynowy od razu z gold V wleciałem do gold II. Teraz mutuje od razu cala swoja druzyne i porozumiewam się pingami. Ciekawe czy platynę złapię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 10:59, Baluk25 napisał:

Pierwszy raz Braumem, co to jest za bestia! :D


Bez obrazy, ale chyba każdy screen, który wrzucasz z intencją pochwalenia się, pochodzi z gry przeciwko totalnym ogórkom. Wrzuć jakiś screen z gry, w której przechylasz szalę zwycięstwa na korzyść Twojej drużyny, ale oba teamy grają na wyrównanym poziomie, a Ty wyróżniasz się spośród wszystkich. Albo jeszcze lepiej, w którym pociągnąłeś team do wygrania teoretycznie przegranej gry. Bo wiesz, wygrana przeciwko Nunu czy Lux, którzy ledwo mają skończone cztery przedmioty (łaskawie zaliczyłem Nunu Zhonyę) po ponad 45 minutach gry, to żaden wyczyn. Jedynym poważnym przeciwnikiem była tam Fiora, ale nec Hercules contra plures, zwłaszcza od kiedy pod R nie ma zbindowanego triple killa.

Dnia 22.09.2015 o 10:59, Baluk25 napisał:

Btw, co do banów na czat, to nie zauważyłem zmiany, ale myślałem, że jak będę na poziomie
golda, to nie będzie mi dobierało takich graczy jak Olaf, którzy w 5 minucie mają 0/3
i obwiniają junglera.


Jak dojdziesz do wysokiego Diamentu (tak co najmniej do D2), to jest szansa, że takie zachowanie ustanie. Niestety, ale nie żartuję.

Podobnie jak Adjatha, staram się grać w określonych godzinach, by uniknąć drewien/dzieci/toksycznych graczy, choć zdecydowanie częściej wybieram te nocne. Jeżeli jest się ponad poziom swojej ligi, to dwie partyjki w okolicach godziny pierwszej w nocy to freelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 12:26, Daronn_Darker napisał:

No wiesz, raz grałem na raka na topie od 2 min wiedziałem, że nie wygram więc pingowałem
jak szalony by jungler przyszedł. W piątej minucie miałem 1/2/0. W 10! minucie pojawił
się wreszcie jungler na mojej linii(ja staty 1/4/3), trzy lvl niżej, pobiegł za rakiem
pod wieże i obwiniał mnie, że za nim nie poszedłem kiedy zginął.
Innym razem na topie miałem garena. Od 5 lvl dostawał regularnie ganki od lee i pod wieżą
mnie robili, jak próbowałem się wycofywać to umierałem między wieżami. Mój jungler fapał
w lesie.


Bo większość junglerów na yoloq leci w totalnie broken devouera i farmi 20 minut olewając linie (chyba że to Xin, wtedy się bój). Weźmiesz taką Elise/Lee/Jarvana i ustawiasz linie, gdy taki Yi, Shyvana czy Udyr siedzi i farmi stacki po drodze dostając ochrzan od drużyny za brak ganka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 14:19, NeroNarmeril napisał:

Bo większość junglerów na yoloq leci w totalnie broken devouera i farmi 20 minut olewając
linie (chyba że to Xin, wtedy się bój). Weźmiesz taką Elise/Lee/Jarvana i ustawiasz linie,
gdy taki Yi, Shyvana czy Udyr siedzi i farmi stacki po drodze dostając ochrzan od drużyny
za brak ganka.

Ale ja nie mówię o o deoverkach bo ich akurat rozumiem i nawet bym się nie czepiał. Ja mówię np o tych wszędobylskich ap`owych junglerach jak Elise/fizz/ekko.

BTW. Ktoś z gold/plat na soloq(West)może? Jestem teraz goldIII/goldII i mam ochotę na platynę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale mam dość oglądania Yi i Vayne w każdej grze... Przeczeka taki do 30 minuty i robi całą ekipę solo. Tak wiem, cc ich bije, ale teraz miałem Ankę i Nauta w teamie, co nie przeszkadzało Yi z devouerem zrobić pentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 12:26, Daronn_Darker napisał:

Nie ma sensu obwiniać nikogo nim się samemu nie przyjrzy swojej grze. Chciałbym
zobaczyć jeden twój mecz, jak ty grasz i jak ty jesteś tym użytecznym i miłym graczem.


Dodaj Baluk25, możesz się przekonać sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - macie problemy z połączeniem w LoLu? Mam konkretnie na myśli EUW.
Co kilka gier zamiast ekranu wczytywania wszystko jest na czarno i dostaję komunikat o braku połączenia z Internetem, czasem ten error wyskakuje nawet podczas wczytywania. Najgorsze jest to, że trzeba potem restartować klienta, bo sam reconnect nic nie daje. Innym razem dla odmiany połączyłem się, ale miałem 20 fpsów (chociaż nie wiem jak mogłoby się mieć jedno do drugiego, ale znowu - po restarcie wszystko ok). Jeszcze inna sytuacja - ping 250.
Praktycznie w każdej grze ktoś się skarży na wysoki ping, raz na kilka widzę, że nie tylko ja nie mogę się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 10:15, Adjatha napisał:

Takie pytanie - macie problemy z połączeniem w LoLu? Mam konkretnie na myśli EUW.
Co kilka gier zamiast ekranu wczytywania wszystko jest na czarno i dostaję komunikat
o braku połączenia z Internetem, czasem ten error wyskakuje nawet podczas wczytywania.
Najgorsze jest to, że trzeba potem restartować klienta, bo sam reconnect nic nie daje.


Miałem kilkanaście razy to samo(na sporej przestrzeni czasu) i pojęcia nie mam czym to może być spowodowane.;/
Problem nie irytował mnie na tyle żeby coś bardzo kombinować(gram tylko 20-minutową partię z botami żeby zgarnąć 150ip, w ten sposób zbieram postacie ;d) i zwyczajnie przeinstalowałem grę, co problem wyeliminowało(póki co przynajmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować