Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Witam, po długiej przerwie od LoLa postanowiłem wrócić, ale niestety nie mogę się zalogować. Wyskakuje mi "Nie otrzymano odpowiedzi od serwera" => "Serwer logowania nie odpowiedział". Generalnie mam dobre połączenie z internetem, próbowałem się zalogować od kilku dni, więc to nie wina serwerów akurat, próbowałem odblokowywać firewalla, wyłaczać antiwirusy, reinstalować i nic. Pisałem do Supportu i niestety nie umieli mi udzielić pomocy, więc no nie wiem co mam zrobić, piszę tu w akcie desperacji! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://support.riotgames.com/hc/en-us/articles/201761944-Login-Issues

Jest tu mowa o synchronizacji zegara systemowego, update''owaniu przeglądarki Internet Explorer, konfigurowaniu DNS i tak dalej. Radzę sprawdzić każdą opcję po kolei.
Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na oficjalnej stronie supportu od Rito, to wątpię czy coś innego pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 13:11, NeroNarmeril napisał:

> Jakiś słaby ten Easyhoon (on grał Lulu, jakby ktoś nie wiedział).

Patrząc na feedniętego Veigara się nie dziwię. :P


Plus staty Lee Sina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety własnie próbowałem wszystko i dalej nic...

@NeroNarmeril - Hmm, mam rzeczywiście internet w Orange, ale ten problem trwa już bardzo długo i no wątpię, żeby Riot tak długo nic z tym nie zrobił, więc obawiam się, że to nie jest powód. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak spytam bo nie śledziłem lol''a od 2-3 miesięcy. Czy koniec sezonu został już zapowiedziany wraz z nagrodami za poszczególne dywizje itd? Jeśli tak, to prosiłbym o datę plus minus kiedy to się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://euw.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/competitive/be-victorious - koniec sezonu 11 listopada. Z nagrodami chyba tak, jak zwykle - ramki za poszczególne ligi i Victorious skin od bodajże golda. Ale tutaj mnie za słowo nie trzymaj, bo jakiś czas temu widziałem informację na ten temat i już nie pamiętam, jak to dokładnie wyglądało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 10:03, matiz123 napisał:

http://euw.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/competitive/be-victorious - koniec
sezonu 11 listopada. Z nagrodami chyba tak, jak zwykle - ramki za poszczególne ligi i
Victorious skin od bodajże golda. Ale tutaj mnie za słowo nie trzymaj, bo jakiś czas
temu widziałem informację na ten temat i już nie pamiętam, jak to dokładnie wyglądało.
:P

Mówi się, że ten skin za golda będzie do Sivir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem dużo widzów przez ostatnie dni w lolu na twitchu i zacząłem oglądać te mistrzostwa. Przez co wróciłem do pogrywania w lola po 2 letniej przerwie. Fajnie to wygląda, nowa jungla, zmiany ui itd. Szkoda trochę, że levelowania bohaterów nie było w latach 2011-2013. Jaka teraz jest najlepsza strona to ściągnięcia najlepszego drzewka/run dla danych hero pod poszczególne linie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 19:45, Nightdew napisał:

Jaka teraz jest najlepsza strona to ściągnięcia najlepszego drzewka/run dla danych hero
pod poszczególne linie?


Próbowałbym podglądać probuilds.net, co prawda ze względu na worldsy nie zbiera aktualnie takiej bazy danych jak zazwyczaj (worldsy w europie, gracze z innych regionów nie grają na swoich kontach a strona chyba nie posiada spisu smurfów w eu), ale jednak podpatrywanie najlepszych graczy powinno mieć najlepsze efekty.

A tak btw - to są najlepsze worldsy od czasów S2. W s3 mieliśmy SKT, w s4 samsungi, a teraz... nie wiadomo. Jest sporo zespołów, które mają szanse coś ugrać, mało typowych chłopców do bicia. Zachód walczy dzielnie ze wschodem (z niezłymi wynikami jak dotąd), trzy dni a już mieliśmy kilka solidnych niespodzianek.

No i cloud 9. Ale to już zasługuje na odrębną historię chyba... :D Dla mnie to pokazuje, że nie ma drugiego takiego gracza jak Hai. I mam wrażenie że w przyszłości też może nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam co jest grane, pykam w lola od 1,5 tygodnia i zdarzały się gry gdzie raz na jakiś czas na chwile traciłem kontrolę nad postacią i po kilku sekundach odcinało. Czasem trwało to trochę dłużej i pojawiało się attempting to reconnect i po jakiś 15 sekundach wszystko ok. Dzisiaj jest niegrywalnie. Co minute mam attempting to reconnect, w tym czasie ping jak najbardziej ok, strony internetowe chodzą normalnie. Ktoś wie może co jest grane albo jak mogę sprawdzić co jest źle?

Edit: Na samym początku utraty kontroli nad postacią widzę wszystko normalnie, jak przeciwnik csuje albo zaczyna mnie tłuc, jak używa skilli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś cwaniak, który mi wytłumaczy zasadę działana teamówek? Załóżmy, że jestem w drużynie stworzonej od początku, weszliśmy do silver III, mamy ileś tam winów i ogólnie jest kolorowo.
Jakbym teraz przeszedł do drużyny, która jest w platynie, to miałbym ramkę z platyny grając teamówki? I tym samym zwycięskiego skina na koniec sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2015 o 14:51, Baluk25 napisał:

/ciach/

Musisz wygrać przynajmniej 10 meczy z drużyną której nagrody chcesz otrzymać. Samo dołączenie do platynowej drużyny nic ci nie da, "cwaniaku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>>>>>>>> SPOILER ALERT <<<<<<<<<<<<<<<<

Spoiler

No i mamy po worldsach. To, że SKT zdobędzie tytuł było dla mnie czymś w rodzaju oczywistości - w końcu oni są poziom wyżej od każdego przeciwnika. Zaowocowało to tylko tym, że sam finał był nudny, a rezultat końcowy do przewidzenia. Mimo wszystko KOO zagrało ładnie, zwłaszcza 3 mecz, który wygrali w Best of 5. Jednak wydaje mi się, że udało im się nie przez to, iż zagrali lepiej niż zwykle, tylko SKT zlamiło w early i jedną akcją na rzece przegrali sobie grę. Jeden throw, bezmózga akcja i na takim poziomie gry można już tego tak łatwo nie odrobić. Ale co z tego, skoro w następnym meczu Faker na Ryze zrobił po prostu miazgę... :D
A co do innych drużyn - dla mnie miłe zaskoczenie, że 2 drużyny z EU dotarły aż do półfinałów. Szczególnie na pochwałę zasługuje Origen, które z Nielsem i Xpekem na czele NAPRAWDĘ pokazali na co ich stać. Kibicowałem im z całych sił, ale koreański poziom porównując do europejskiego to niebo a ziemia, więc nie dziwię się też że dostali w dupę 3:0 grając przeciwko KOO. A Fnatic, to Fnatic... jestem ich huge fanem jeszcze od czasów starego składu, a fanboystwem w ogóle jest fakt, że tej organizacji kibicuję jeszcze za czasów COD4.
Worldsy pokazały również jak mocne są picki aktualnie - ponad 90% ban rate''a na Morde mówi samo za siebie. :D Elise god tier w jungli, lulu op na każdej linii, fiora i darius to free elo... mam tylko nadzieję, że Riot zrobi coś z niektórymi postaciami, bo na yoloQ dzieją się naprawdę dziwne rzeczy.


Inną drogą... jak tam na koniec sezonu? Jakie rangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2015 o 18:51, Plamciak napisał:

Inną drogą... jak tam na koniec sezonu? Jakie rangi?

Mało grałem Silver V niestety, co do końca sezonu i tego co zostało zaprezentowane na PTS dla pre sezonu 6 to jakaś kpina, ADC walący z kryta w miniony 2k z niepełnym buildem na caitlyn? Ciekawe ile będzie biła MF''ka z nowymi itami albo gangplank z kryta? 3K? Ogólnie nie podoba mi się w jakim kierunku zmierza lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować