Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2015 o 23:34, Illidian_Stormrage napisał:

tego co zostało zaprezentowane na
PTS dla pre sezonu 6 to jakaś kpina, ADC walący z kryta w miniony 2k z niepełnym buildem
na caitlyn? Ciekawe ile będzie biła MF''ka z nowymi itami albo gangplank z kryta? 3K?
Ogólnie nie podoba mi się w jakim kierunku zmierza lol.


Pociesz się, że MFka to dalej niemobilny champ, co jak dostanie jednego ccka to padnie. Nie spodziewaj się, że na yoloq nagle będą robić juggermaw compy. No i zresztą ADC to Carry z nazwy, a nie champ, który ostatnimi czasy sprowadzał się tylko do utility (Sivir i Ashe były pickowane tylko dla ulta, Kalista dla zabezpieczania smoka/barona, z takich typowo carrujących to zostały Jinx i Tristana, ale też je się głównie brało dla szybkiego niszczenia turretów, nawet ten broken Morde to tylko żeby wziął smoka i ruszył na turreta). Dobrze, że robią coś w tym kierunku, bo ostatnio carrować się dawało tylko z mida i topa przez jakieś Fiory, Dariusy, Viktory czy inne draństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2015 o 23:45, NeroNarmeril napisał:

Pociesz się, że MFka to dalej niemobilny champ, co jak dostanie jednego ccka to padnie.
Nie spodziewaj się, że na yoloq nagle będą robić juggermaw compy. No i zresztą ADC to
Carry z nazwy, a nie champ, który ostatnimi czasy sprowadzał się tylko do utility (Sivir
i Ashe były pickowane tylko dla ulta, Kalista dla zabezpieczania smoka/barona, z takich
typowo carrujących to zostały Jinx i Tristana, ale też je się głównie brało dla szybkiego
niszczenia turretów, nawet ten broken Morde to tylko żeby wziął smoka i ruszył na turreta).
Dobrze, że robią coś w tym kierunku, bo ostatnio carrować się dawało tylko z mida i topa
przez jakieś Fiory, Dariusy, Viktory czy inne draństwa.

Hmm dawno ADC nie grałem ale powiem Ci że coś w tym jest chociaż dobrze sfarmiony ADC obecnie potrafi zniszczyć np taka Vayne czy nawet Tristana, a co do topa to jeśli Darius dobrze carreuje to zagraj przeciw Garenowi który z ulta po 1k w champy bije, to jest dopiero patologia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to był piękny sezon. Tamten skończyłem w Silver V z zerem punktów. Nie wiem jak po 3/10 placementach tam wylądowałem, ale spoko. Ten zacząłem w Brąz I, w którym przesiedziałem do marca. No a później się zaczęło. Równo 223 mecze zajęło mi przejście z brązu do silvera, całego silvera i całego golda. Za trzecią serią platynka.
Swoją drogą, polecam granie rammuskiem. Nie wycarry''ujesz, ale jego ulti i taunt jest w stanie zmienić losy meczu. Ja przeszedłem nim całego golda, czyli coś w tym jest.
Mam nadzieje, że wy też zadowoleni z tego sezonu :)

20151106214241546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 19:49, Illidian_Stormrage napisał:

Hmm dawno ADC nie grałem ale powiem Ci że coś w tym jest chociaż dobrze sfarmiony ADC
obecnie potrafi zniszczyć np taka Vayne czy nawet Tristana, a co do topa to jeśli Darius
dobrze carreuje to zagraj przeciw Garenowi który z ulta po 1k w champy bije, to jest
dopiero patologia :D.


Vayne i Tristana to hypercarry (dobra, Tristana mniej, ale still), więc nic dziwnego, że niszczą. Garen to kloc, który jak dostanie cc to nie ma prawa rąbnąć ultem w odpowiedni cel, bo po prostu do niego nie dojdzie.


>Swoją drogą, polecam granie rammuskiem.

On jest na tyle rzadki, że nikt nie, co on potrafi. Wszyscy mówią, żeby grać tym co się lubi, a ja twierdzę, że ta zasada powinna mieć drugą część: graj tym co lubisz, pod warunkiem, że jest to totalnie broken atm (Gangplank, Kindred, Veigar, Annie itd.) albo jest na tyle rzadkie, że nikt nie wie, co ten typ ma za skille (widział ktoś ostatnio Swaina albo Fiddla?). Fajnie, że grasz jakimś Zedem albo Ahri, tylko że oni są pickowani do porzygu i wszyscy wiedzą, jak się na nich zachować. A trafi się ogarnięty Yorick albo Urgot i nagle wtf, co to za jeden, ile on bije, jak go sklepać?

Co do rankedów do dostałem raka po serii do dywizji wyżej (na marginesie, banujcie Rengara, nie tyle przeciwko wrogom, ale przeciwko swojej drużynie, bo totalnie nie umieją grać...), potem poszedł lose streak i sobie darowałem. W następnym sezonie będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 21:44, Baluk25 napisał:

Mam nadzieje, że wy też zadowoleni z tego sezonu :)

Moje main konto które miałem od bety lola zostało perfidnie ukradzione, sprzedane i tym samym zbanowane przez Rito na kilka tysięcy lat. XD Długa walka z supportem nic mi nie przyniosła, poza wiadomością, że konto jest zamrożone.
Ale sezon fajny mimo to. Dostałem w spadku kilka kont i na trzech z nich wbiłem golda, a tym, które przywłaszczyłem sobie jako "nowy main" wbiłem plate.
A co do picków... zacząłem grać Riven, Vayne i Lee sinem głównie. Mega postacie ze względu na mechaniki, dzięki którym wymagają skilla, a jednocześnie są bardzo fun2play. Ilość możliwości combo na Lee to jest po prostu coś świetnego. :D
edit: Zhonya na Lee sprawdza się mega, nikt się tego nie spodziewa, a można ładnie ograć przeciwny team. Zwłaszcza, jeżeli robi się inseca na yolo w pięciu i po kick dostaje sie 6 milionów dmg na start(patrz: ogarnięty Rengar, jakiś rekord to jest chyba 1,7k dmg w 0.01s XD żart jakiś). Polecam każdemu! :D
Mój nick to: "Krzysio Balboa" - jeżeli ktoś chce pograć, to zapraszam. EUNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę Riot w 5.22 zarządził masywne nerfy magów i masywne buffy ADC. W zasadzie wszystkie itemy ap podrożały, niektóre mają też mniej ap. Idźta w diabły z takim czymś =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 10:41, Ecko09 napisał:

Widzę Riot w 5.22 zarządził masywne nerfy magów i masywne buffy ADC. W zasadzie wszystkie
itemy ap podrożały, niektóre mają też mniej ap. Idźta w diabły z takim czymś =/


Podrożały ale przeczytaj dokładniej opis patcha a konkretniej to o ile więcej golda teraz dostajesz.

Podpowiem:
http://puu.sh/ll3qh/b87e592b3f.jpg
http://puu.sh/ll3qR/d78f3d21d5.jpg
http://puu.sh/ll3tP/a1149ae167.jpg

Nie da się też już kupować Sight Wardów więc to kolejne oszczędności. Ogółem wychodzisz na plus przy krótszych grach i to dość wyraźnie. A chwilowo większość gier jest krótkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2015 o 22:48, Ecko09 napisał:

No i jak wrażenia odnośnie siły champów na swoich pozycjach po ostatnim patchu?


A weź nie wspominaj. Miała być różnorodność, wyszło jak zawsze, czyli albo grasz op shitami albo niczym. To co wyprawia taki Trynda albo Yasuo to się w głowie nie mieści, nie wiem jak można było wypuścić masterkę, która cię leczy za kryty, jeśli istnieją champy, które z dwoma itemami praktycznie co atak dostają kryta. To samo Rageblade, chory item. Zbudowałem to na Jaxie, którym gram raz na ruski rok, zdobyłem nim quadrę. Latają jakieś pseudo AP Mastery Yi z Ragebladem, Hextechem i Devouerem, AP Xiny też z Ragebladem, jak ci się taki trafi to powodzenia w ubiciu go, leczy się za milion. Graves, z założenia adc, w praktyce pójdziesz nim byle gdzie i tak sobie poradzi, jeszcze wysoluje każdego. Soraka leczy za milion dzięki jednej masterce. Dla porównania Kog''Maw i Quinn są totalnie beznadziejni, ten pierwszy nie wygra linii na nikogo, a zanim osiągnie power spike, to mecz się skończy, a Quinn to takie nie wiadomo co. Na midzie też wesoło, znowu dzięki masterkom. Brand, Malzahar i Anivia biją ostro, a nerfy AP itemów w nich tak nie uderzyły, bo mają mocne bazówki.

Pocieszające jest to, że totalne raki typu Riven i Zed są niegrywalni przez itemizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zamienię kod do LoL z 250 CDA na dowolny kod do World of Warschips. Interesują mnie tylko kody dla już grających, nie zaproszeniowe. Generalnie posiadam całe stado kodów z CDA (czasopismo kupuje regularnie kody wykorzystuję rzadko...) Jeżeli kogoś interesował by jakikolwiek kod niech poda tylko nr
Jak by co proszę o wiadomość na priv.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 23:59, Illidian_Stormrage napisał:

A jakie masterki polecasz dla Evelynki w jungle''i takiej mocno nastawionej na rozwałkę
? ;]

No jeżeli chodzi o burstującą Eve to 12/18/0 z Thunderlord''s Decree w linku co podałem jest to Jungle Mage Burst. Zamiast Vampirismu możesz pokombinować z Natural Talent (3 linia w pierwszym drzewku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2015 o 12:56, loytar napisał:

> A jakie masterki polecasz dla Evelynki w jungle''i takiej mocno nastawionej na rozwałkę

> ? ;]
No jeżeli chodzi o burstującą Eve to 12/18/0 z Thunderlord''s Decree w linku co podałem
jest to Jungle Mage Burst. Zamiast Vampirismu możesz pokombinować z Natural Talent (3
linia w pierwszym drzewku).

Dzięki, wrócę z pracy to wypróbuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2015 o 12:56, loytar napisał:

> A jakie masterki polecasz dla Evelynki w jungle''i takiej mocno nastawionej na rozwałkę

> ? ;]
No jeżeli chodzi o burstującą Eve to 12/18/0 z Thunderlord''s Decree w linku co podałem
jest to Jungle Mage Burst. Zamiast Vampirismu możesz pokombinować z Natural Talent (3
linia w pierwszym drzewku).

Dzięki, wrócę z pracy to wypróbuję :). Sorry za double'a, moja głupia mysz klika dwa razy zamiast raz i dodało sie dwukrotnie ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam poszło losowanie skórek? U mnie całkiem nieźle, licząc według maestrii dostałem przeceny na skórki do pierwszego Cho''Gatha, drugiej Ashe, piątej Shyvany, dwunastej Lux i siedemnastego Zileana. Liczyłem na coś do Xin Zhao i Diany, ale i tak jest dobrze. Dziwią mnie tylko kwoty przecen. Miał być zakres od -20% do -70%, tymczasem ja mam cztery przeceny -40%, jedną -20% oraz jedną -70%. Zainwestowałem już w Marauder Ashe, prawdopodobnie skuszę się jeszcze na Prehistoric Cho''Gath oraz Ice Drake Shyvana.

BTW. Na EUNE chyba jakieś problemy - wiele osób skarży się, że dostają te same skiny. Informacja sprzed dosłownie kilku sekund jest taka, że Showdown został na EUNE zablokowany na jakiś czas.

Na pierwszym screenie moja pula, na drugim pula (póki co) całego EUNE.

20151217013522405

20151217013523828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kijowe imho. Dostałem Mikołaja Veigara, Veigara Szarobrodego, Tristanę Partyzantkę, Banan Sorakę, Inkwizytorkę Sivir i jakiś rekolor Kennena. Jedyne co mi w tym pasuje to cokolwiek do Veigara, ale on jest słaby w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować