Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2015 o 11:27, Nightdew napisał:

Tylko na mobafire mają teraz aktualne buildy pod nowe masterki? Przeglądam solomid i
probuilds - wszystko stare.


Probuilds ma wszystko aktualne. Oprócz tego zajrzyj na champion.gg, na jakieś mobafire czy solomidy nie warto wchodzić, chyba że wiesz, że autor jest wyjadaczem na danym champie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 11:49, NeroNarmeril napisał:

> Tylko na mobafire mają teraz aktualne buildy pod nowe masterki? Przeglądam solomid
i
> probuilds - wszystko stare.

Probuilds ma wszystko aktualne. Oprócz tego zajrzyj na champion.gg, na jakieś mobafire
czy solomidy nie warto wchodzić, chyba że wiesz, że autor jest wyjadaczem na danym champie.


Tylko że na probuilds nie ma masteries, albo jakoś dziwnie wchodzę że mi nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 12:55, Nightdew napisał:

Tylko że na probuilds nie ma masteries, albo jakoś dziwnie wchodzę że mi nie pokazuje.


Dziwne, wziąłem pierwszego lepszego prosa i wszystko się wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 13:19, NeroNarmeril napisał:

> Tylko że na probuilds nie ma masteries, albo jakoś dziwnie wchodzę że mi nie pokazuje.

>

Dziwne, wziąłem pierwszego lepszego prosa i wszystko się wyświetla.


A rzeczywiście, teraz dobrze przeglądam. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2015 o 01:35, Gumisiek2 napisał:

Jak Wam poszło losowanie skórek? U mnie całkiem nieźle, licząc według maestrii dostałem
przeceny na skórki do pierwszego Cho''Gatha, drugiej Ashe, piątej Shyvany, dwunastej
Lux i siedemnastego Zileana. Liczyłem na coś do Xin Zhao i Diany, ale i tak jest dobrze.
Dziwią mnie tylko kwoty przecen. Miał być zakres od -20% do -70%, tymczasem ja mam cztery
przeceny -40%, jedną -20% oraz jedną -70%. Zainwestowałem już w Marauder Ashe, prawdopodobnie
skuszę się jeszcze na Prehistoric Cho''Gath oraz Ice Drake Shyvana.

U mnie fenomenalnie - chciałem w życiu mieć tylko dwa skiny, a mianowicie Mułaj Taj lee oraz boksera. Jeden sie trafił i idealnie wpasował się w mojego maina i nickname. Z tego co mi jeszcze dało interesuje mnie wyścigówa blitz, bo jest oldschoolowy i jednocześnie super(+bardzo lubie grac blitzcrankiem). Pierwszy raz od wielu miesięcy mogę śmiało napisać, ze kocham cię rito games. :- )

20151222030534420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko miał tyle pieniędzy żeby bez płaczu kupić sobie skinka (za 20zł 750rp przeciez za to nawet skina fajnego nie kupie...) to bym sprawił sobie Bardzika albo Thresha (mainy) teraz kosztują mniej ale są święta i mam inne wydatki, wróci do normy to znów szkoda mi będzie kupić tyle rp. Imo moje skinki na swieta wypadły bardzo fajnie :) Bardzik Thresh, Lulu (mam dragon trainer wiec nie kupie ale i tak spoko ze wypadła ona a nie jakis taric).

20151224205800500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak dałem sobie siana z kupnem skórek do Cho''Gatha i Shyvanki. Są bardzo fajne (choć do Cho o wiele bardziej wolałbym Jurassic Cho''Gath), ale wykalkulowałem sobie, że za równowartość euro potrzebnych do zakupu RP na obie skórki mogę kupić najnowsze Humble Bundle i zapłacić za najwyższy próg cenowy lub kupić około 7-10 (w zależności, czy sortujemy od najdroższych, czy od najtańszych) interesujących mnie tytułów na zimowej wyprzedaży na Steamie. Nie trzeba być magistrem ekonomii, by dostrzec, co jest bardziej, jak to się często w League of Legends słyszy, worth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście filmik "Umysł Wirtuoza" ? Jhin, Deadye.. ? Nowy champ. I ciekawe o co chodzi z tymi teaserami dot. Vi,Garena, Zeda i Sony. Co to ''RITO" ma w tych głowach. Tajemnicze, ale jednocześnie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 11:12, Ecko09 napisał:

Domyślam się, że nie znajdzie się choćby minimalna liczba osób chętnych na Fantasy, by
stworzyć 4 osobową ligę?

Jakby nie było ludzi, to mogę się podpiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 21:06, Akwyx napisał:

> Domyślam się, że nie znajdzie się choćby minimalna liczba osób chętnych na Fantasy,
by
> stworzyć 4 osobową ligę?
Jakby nie było ludzi, to mogę się podpiąć.


Na razie jesteś pierwszy, który się zgłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż w LoLa już pratycznie nie gram, ale dalej śledzę scenę e-sportową, więc fantasy zdaje się być ok.
Chociaż forum powoli odchodzi i pewnie nikogo więcej nie znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie łatwy w obsłudze i tani (1350 max) support potrzebuję, jakieś propozycję?
Dodam, że wracam do gry po długiej przerwie i od razu rzuciłem się w wir rankingówek xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2016 o 02:46, Ha_Xior napisał:

Panowie łatwy w obsłudze i tani (1350 max) support potrzebuję, jakieś propozycję?
Dodam, że wracam do gry po długiej przerwie i od razu rzuciłem się w wir rankingówek
xd


Alistar - tankowata puszka cc, odpalasz ulta i masz wywalone na damage przeciwnika. Jak ktoś coś próbuje, to walisz z dyńki i przeciwnik leci hen daleko.

Janna - jak ją ogarniesz to nawet debil nie zginie, rzucasz tarczę, ewentualnie klikasz ''fuck you'' button (czyt. ulta) jak ktoś próbuje engagu (niestety, na Malpha czy Vi nie zadziała).

Soraka - chodzący rak, nic tylko leczysz sojuszników, tylko ogarnij pozycjonowanie, bo niemal na pewno będziesz głównym targetem.

Annie - gwarantowany stun, 0 skillshotów, broken engage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Top - Fiora/Darius/Illaoi
Mid - Azir/Ahri/Xerath/Talon/Zed/Fizz
Jungle - Lee/Trundle/Rammus
Adc - Miss Fortune/Lucian
Support - Janna/Soraka/Ali/Lulu

Oczywiście są champy, które nadają się na więcej niż jedną pozycję (Graves - Adc/jungle, Quinn - Top/Mid/Jungle, Lee/Trundle - Top/Jungle, Lulu - Support/Top/Mid), więc jeśli pokombinujesz, to skompletujesz całkiem wszechstronny champ pool za mniej IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2016 o 16:03, Buhahahahaha napisał:

Top - Fiora/Darius/Illaoi
Mid - Azir/Ahri/Xerath/Talon/Zed/Fizz
Jungle - Lee/Trundle/Rammus
Adc - Miss Fortune/Lucian
Support - Janna/Soraka/Ali/Lulu

Oczywiście są champy, które nadają się na więcej niż jedną pozycję (Graves - Adc/jungle,
Quinn - Top/Mid/Jungle, Lee/Trundle - Top/Jungle, Lulu - Support/Top/Mid), więc jeśli
pokombinujesz, to skompletujesz całkiem wszechstronny champ pool za mniej IP.


Trundlem na supporta też grają ludzie. Do ADC bym dodał jeszcze Caitlyn i Jinx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci podam picki które dają mi frajdę z gry, nikoniecznie metapicki.
W nawiasie te które łatwiej ogarnąć.
Top - Fiora, Shen, Tahm, Lulu,Renekton (Tahm,Lulu)
Jungle - Lee, Vi (Vi)
Mid - Fizz, Viktor, Zed, Yasuo(czasem), Lulu (Viktor)
Adc - Lucian, Kalista, Sivir (Lucian) (Sivir nie bardzo bo jej ult jest teraz useless i dobrze trzeba kkastowac tarcze co raczej wychodzi kazdemy ale wiekszosc ludzi robi to niepoprawnie, blokuje mniej groźnego skilla ze tak powiem, głupio go wykorzystuje)
Supp(mainrola) - Bard, Thresh, Nautilus, Shen, Tahm (oczywiscie gram raczej wszystkimi supportami ale te są najfajniejsze)(Tahm, Janna, Soraka*tylko sie dobrze pozycjonuj, Lulu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować