Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ma ktoś podobny problem jak ja z rankedami ? Zagrałem bodajże 7 rankedów jednego dnia, chcąc nabić dywizję. Kiedy wszedłem do Lola dzień później i włączyłem tryb rankingowy wyskakuje czarne tło, kółko wczytywania i napis "Proszę Czekać" po czym występuje napis "błąd quitv2, spróbuj ponownie później". I tak cały czas. Reinstall nie pomaga. Niektórzy znajomi też to mają, ale większość gra normalnie rankedy, ktoś ma pomysł co się stało ? Czy mam czekać do patcha 6.2 i się "naprawi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba! Czy może mi ktoś wyjaśnić jak kosić Katariną? Jedyna słaba Katarina z jaką spotkałem to ta, którą grałem ja sam xD Rozegrałem nią już z 15 meczy i może 2, góra 3 były w miarę znośne, reszta... wole nie komentować. Układam wszystko tak jak podają na mobafire, masterki dobre, runy też ale no nie wiem, nie potrafię ujarzmić tej bestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2016 o 16:21, Ha_Xior napisał:

Panowie prośba! Czy może mi ktoś wyjaśnić jak kosić Katariną? Jedyna słaba Katarina z
jaką spotkałem to ta, którą grałem ja sam xD Rozegrałem nią już z 15 meczy i może 2,
góra 3 były w miarę znośne, reszta... wole nie komentować. Układam wszystko tak jak podają
na mobafire, masterki dobre, runy też ale no nie wiem, nie potrafię ujarzmić tej bestii.

1. Mobafire zawsze uważałem za słabe.
2. Meta raczej Katarince nie sprzyja - masa CC-ków.
3. Jak przy większości clean-up assassynów najważniejsze jest wyczucie momentu, w którym wchodzimy.
Naj-waż-niej-sze. To przede wszystkim pokazuje jak dobrze gracz "czyta grę". Czy zostały im CC, czy uda mi się zrobić reset skilli (albo przynajmnniej skrócę je na tyle, ze dam rade powalić jeszcze jednego), czy mają summonersy gotowe do użycia i jedyne co zrobię to wymienię własne życie za kilka flashy (a może właśnie warto to zrobić bo jest szansa, że Twój team zaatakuje od flanki, właśnie za chwilę?).
4. Znajomość match-upów. Wiesz, że masz szansę zrobić killa na linii jeśli dobrze wszystko rozegrasz. To zawarduj przed all-inem, żeby Cię jungler nie zaskoczył, trzymaj się strony zawardowanej i ATAK! A może jest wręcz przecinie? Może tylko - i to też z trudem - farmić pod wieżą? Obserwuj mapę, może warto będzie poświęcić falę creepów, żeby pomóc junglerowi zrobić invade albo zgankować którąś linię.

Tak naprawdę Katarina to trudna postać, dlatego porady wyżej wyglądają jak "co robić by być lepszym graczem". Prawda jest taka, że robi się łatwa kiedy uda się jej zesnowballować. I często wynika to nie tyle z umiejętności Katariny co głupoty drużyny przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2016 o 01:35, balkan_boosters napisał:

[m-r]

Witam, forum gram.pl to nie tablica reklamowa. Ogłoszenie kasuję, a że konto zostało założone tylko w celach reklamowych - leci BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie miałem nic przeciwko temu nowemu systemowi na rankedach, dopóki nie trafiłem na premade złożony z czterech Francuzów. Nie chcecie tego. Choćby płacili Wam w tysiącach dolarów, nie chcecie tego. Chcecie premade z czterema Polakami, z czterema Grekami, z czterema Rosjanami, ale nie chcecie z czterema Francuzami. Przecież to powinno być zabronione przez konwencje genewskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2016 o 22:37, Gumisiek2 napisał:

Chcecie premade z czterema Polakami, z czterema Grekami, z
czterema Rosjanami, ale nie chcecie z czterema Francuzami. Przecież to powinno być zabronione
przez konwencje genewskie.


A co takiego zrobili? Standardowy bełkot tylko w swoim języku na czacie co chwila i gra jakby z Bronze V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2016 o 22:37, Gumisiek2 napisał:

Nawet nie miałem nic przeciwko temu nowemu systemowi na rankedach, dopóki nie trafiłem
na premade złożony z czterech Francuzów. Nie chcecie tego. Choćby płacili Wam w tysiącach
dolarów, nie chcecie tego. Chcecie premade z czterema Polakami, z czterema Grekami, z
czterema Rosjanami, ale nie chcecie z czterema Francuzami. Przecież to powinno być zabronione
przez konwencje genewskie.

No wiesz co? Kto jak kto ale moderator? Od dawna wiadomo, że nacja nie ma nic wspólnego z tym jak ktoś gra... Przynajmniej w Europie, gdzie różnice kulturowe w tym kontekście są naprawdę niewielkie. Co innego wschód, ale wiadomo, że tam to już kwestia tego do jakiej rangi wywindował e-sport oraz kult pracy (więc i treningu etc.).
Mam wielu znajomych z Grecji, z którymi regularnie grywam - świetni ludzie. To samo np. z Rosjanami.
I tak jak jest szansa trafić normalnych, zwyczajnych ludzi tak samo jest szansa trafić na debili. I naprawdę, to skąd pochodzą nie ma tu znaczenia. Po prostu albo rozumiesz wulgaryzmy albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekam, ale moje wyjście z brązu będzie graniczyło z cudem, nie jestem jakimś super graczem, ale na poziomie silvera powinienem być, ale jak przegrywa się mecze kiedy enemy team ma trolla feedera i wygrywa to wiedz, że coś jest nie tak :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2016 o 11:20, DambialkoX napisał:

Ponarzekam, ale moje wyjście z brązu będzie graniczyło z cudem, nie jestem jakimś super
graczem, ale na poziomie silvera powinienem być, ale jak przegrywa się mecze kiedy enemy
team ma trolla feedera i wygrywa to wiedz, że coś jest nie tak :3

Wyjście z brązu to przede wszystkim nauczenie się - dobrze - podstaw gry. Trzeba nauczyć się lepiej farmić, lepiej pozycjonować i czytać mapę. Najgorsze jest to, że często nie widać co trzeba poprawić (przynajmniej samemu) i wtedy często człowiek myśli "przecież go ogrywam jak chcę. A to silver. Sam powinienem tam być, ha!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2016 o 11:20, DambialkoX napisał:

ale na poziomie silvera powinienem być,


To tak samo jakbyś pracował od niedawna w jakiejś firmie i od razu żądałbyś płacy na poziomie pracowników z długim stażem tudzież wyższym stopniem.
Tak więc nie, nie powinieneś tam być jeśli jeszcze tam nie dotarłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2016 o 11:20, DambialkoX napisał:

Ponarzekam, ale moje wyjście z brązu będzie graniczyło z cudem, nie jestem jakimś super
graczem, ale na poziomie silvera powinienem być, ale jak przegrywa się mecze kiedy enemy
team ma trolla feedera i wygrywa to wiedz, że coś jest nie tak :3


graj postaciami które one shotują papiery , w bronzie tf są na bardzo i to bardzo słabym poziomie protekcja carry tu nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2016 o 20:08, sirufok napisał:

> ale na poziomie silvera powinienem być,

To tak samo jakbyś pracował od niedawna w jakiejś firmie i od razu żądałbyś płacy na
poziomie pracowników z długim stażem tudzież wyższym stopniem.
Tak więc nie, nie powinieneś tam być jeśli jeszcze tam nie dotarłeś.


Tyle, że ja już tam byłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować