Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Przed chwilą miałem 90 punktów, a potem best of 5. Wygrałem 4 mecze z rzędu, a tu się okazało, że mam tylko 2 "ptaszki" i jeden ''x'' wtf? Miał ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2016 o 22:03, Daronn_Darker napisał:

Przed chwilą miałem 90 punktów, a potem best of 5. Wygrałem 4 mecze z rzędu, a tu się
okazało, że mam tylko 2 "ptaszki" i jeden ''x'' wtf? Miał ktoś coś podobnego?

Reset LoLa i sprawdź czy Ci się nie wyświetliło po prostu.
Ja miałem coś podobnego kiedyś i pamiętam, że wystarczył reset klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra upokarzam się w brązie, może ktoś zechce mi pomóc wyjść :D ? Ja już nie wiem co robić, bo nie ma z kim grać obecnie. W ciągu dnia spadłem prawie z B2 do B4. Nazwijcie mnie noobem, może i nim jestem faktycznie, ale zdecydowanie wolę nim być na poziomie silvera. Tam jakoś mnie nie denerwowało, że przegrałem mecz. Gram już na każdej linii i nic, ciągle kłócące się dzieci "omg feed report" itd itp. Wiadomo, z czasem już się na to nie patrzy, ale meczy dalej nie potrafię wygrać. Gram w LoLa drugi sezon i o dziwo w poprzednim spisywałem się o wiele lepiej. Jak ktoś byłby miły, z chęcią przyjmę pomoc :P

BTW: Aurelion Sol, Architekt Gwiazd nowy smok w League i zarazem pierwszy, Shyvanka half blood dragon ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2016 o 15:20, Pawciu45 napisał:

Nie grałem w League of Legends od ponad pół roku. Gdzie znikł Dominion? Nie ma go tylko
tymczasowo czy wycięto go na stałe?


Na stałe o ile się orientuję.
Chyba, że gdzieś tam kiedyś powróci jeśli w końcu pojawi się ta rotacja trybów, o której czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2016 o 20:17, matiz123 napisał:

http://na.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/features/retiring-dominion
Tu masz oficjalne potwierdzenie, że Dominion jest odrobinę bardziej martwy niż to forum.


No dobra. Ja grałem w Dominion sporadycznie, głównie zaraz po premierze, więc się na nim nie znam. Tłumaczenie Riotu to jedno. Im mogło się to już po prostu nie opłacać. Coś było winne małej liczbie graczy? Niedorozwój? Słaby balans? Brak głębszego zainteresowania Riotu? Nuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ucichł, już nikt poza mną nie gra :D ?

Na poważnie to wchodzi nowy champion. Imię jego to Kled. Przypomina Gnara połączonego z Rengarem. Prawdopodobnie Top Laner/Jungler IMO. Jego pasywką będzie jego towarzysz - tchórzliwa jaszczurka o imieniu Skaarl. Ostatnim Yordlem w League był chyba właśnie Gnar. Postać ogólnie bardzo mi się podoba, ale z drugiej strony jest już sporo bohaterów i kim tu grać :D Co wy sądzicie o tym, że Riot (wg mnie dość często) robi nowych champów ? I co sądzicie o samym Kledzie i Skaarlu ?

20160731124312375

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2016 o 21:45, Paweuu napisał:

co sądzicie o meczu h2k vs fnatic?


FORG1VEN was the solution.

Szkoda mi było, gdy odszedł z H2K po nieudanych play-offach Spring Splitu, ale cały czas wierzyłem, że wróci (pomimo tego, co o całej sytuacji mówili Jankos i Vander). Cieszę się, że znowu jest w zespole, bo po jego powrocie całe H2K gra jak z nut. IMO H2K jest poważnym kandydatem do wygrania zarówno ze Splyce, jak i z G2 (bo w wygraną UOL z G2 jakoś nie wierzę).

Co do Fnatic, to przegrali każdy mecz w fazie pick&ban. Zezwolenie na synergię Vladimira z Tarikiem we wszystkich trzech grach z rzędu było niedopuszczalne. Oglądając, jak z każdym meczem pogrążają się coraz bardziej (choć w trzecim meczu mieli jakąś przewagę przez spory okres czasu, ale wynikało to również z pasywności H2K, jeśli chodzi o teamfighty), miałem wrażenie, że postanowili sobie potrollować.

Cieszę się też, że Odoamne pokazał totalnie przehajpowanemu Kikisowi, co to znaczy być w czołówce europejskich toplanerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to fakt - kikis tylko w trzeciej grze był produktywny dla swojego teamu, w pierwszych dwóch grach był ewidentnie słabym punktem. Jankos pokazał jak się dzungluje - frag na spirice gdy miał na oko z 10 hp kozacki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad wyjazdem do Krakowa tylko po to, by spotkać się z kimś z H2K i zadać jedno proste (w teorii) pytanie:

Dlaczego nie zbanowaliście Gnara?

Mój umysł nie potrafi tego pojąć.

20160822110657328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jakby mogli zmienić tego vlada na midzie - nie zawsze wypala taki offtank/dps, teamy potrafia sobie też z nim radzić.. na LB albo ahri wygladał dużo lepiej niż na wampirze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2016 o 21:45, Paweuu napisał:

co sądzicie o meczu h2k vs fnatic? zaskoczyła mnie tak słaba postawa fnc...


A mnie nie, Fnatic w ostatnich tygodniach był strasznie słaby.

@Gumisiek2

Kikis przehajpowany? Ja to zawsze tylko widzę jak ludzie piszą, że jest w porządku. Nigdy nie widziałem, żeby był odbierany jako jakieś objawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować