Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2011 o 13:23, Oloninho napisał:

A jak wygląda mniej więcej build na niego?


Zaczynasz regrowth pendant. Później philo stone, ninja tabi/mercs, sheen, później mniej więcej jednocześnie FoN, frozen heart i shurelia, późnniej wits end i tri force. To tak mniej więcej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:27, masterfigo napisał:

> A jak wygląda mniej więcej build na niego?

Zaczynasz regrowth pendant. Później philo stone, ninja tabi/mercs, sheen, później mniej
więcej jednocześnie FoN, frozen heart i shurelia, późnniej wits end i tri force. To tak
mniej więcej to.


Wujek stonewall poleca cloth armor + 5potek na początek i mi też dużo lepiej i bezpieczniej robi się junglę w ten sposób <3
Więcej hp zostaje, wolniej zbudujesz philo ale za to jesteś dużo bezpieczniejszy i nie masz ryzyka w czasie ganków. A philo i tak i tak wybudujesz... Kiedyśtam, pewnie całą minutę później niż gdybyś zaczął z pendantem, a za to wolniej wyjdzie frozen heart.

Ja osobiście budowałem Randuina, ale prawda, że Frozen heart może być dużo lepsze, więc też się na nie przerzucę... Przetestuję, zobaczę.

Póki co dwie gry Skarnerem + kilka prób jungli na customie, i powiem Wam, że jest fajny, Obie gry przegrane, ale w obu grach najwięcej golda w teamie, a w pierwszej- najwięcej w całej grze. Druga gra na solotopie vs 2, zjechałem Ahri i Amumu, ale gra przegrana ze względu na brak ap carry (leblanc budująca warmoga : D) oraz ad carry (ashe która na koniec gry, czyli w 48minucie, miała 10k gold). Trudno, nie miałem partnera do duo więc płakał nie będę. Pierwszej gry też trochę szkoda, ale to moja wina, bo ani razu nie zgankowałem bota a, oni go mocno przegrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:57, zerohunter napisał:

Co bierzecie do Tryndy obok flasha?

Jungli wolę nie próbować.



Flash i smite, albo flash i cleanse. Ewentualnie flash i ghost. Spróbuj dżungli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 15:14, zerohunter napisał:

Spróbuję, ta latarnia do podstawa z tego co słyszałem


Latarnia to podstawa dla większości junglerów.

Dnia 27.12.2011 o 15:14, zerohunter napisał:

jeszcze tylko jakieś mapy obczaję
co i jak, bo w sumie średnio wiem gdzie są jakie potwory.


Albo dobra, nie próbuj O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z kim mógłbym pograć. Ciężko jest trafić na dobrą drużynę. W wyniku czego przegrywam 60% gier : |
Mam 13 lvl i gram Fizzem, jeśli jest ktoś chętny do połączenia sił, proszę o kontakt w grze. Mój nick: Largooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 15:50, necron1501 napisał:

> Jakie champy sprawdzają się na solo top? Renekton podobno jest niezły, opłaca się
wydawać
> te 6300 ip?

Irelia.


A oprócz niej? W większości gier dostaje instabana. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 15:47, Host_Samurai napisał:

Jakie champy sprawdzają się na solo top? Renekton podobno jest niezły, opłaca się wydawać
te 6300 ip?


Chcesz czegoś tańszego, to zakup sobie Nasusa. Jest dość wytrzymały, ma świetną farmę z e, (chyba)najlepszego slowa w grze z w, świetny dmg z q(tylko pamiętaj, że ładnie to q wystakować musisz) i ulti, które zapewnia świetnego surva(a dodatkowo wszyscy Cię wtedy targetują, bo jesteś największy - o ile nie ma Cho - ze wszystkich champów w zasięgu wzroku).xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 15:47, Host_Samurai napisał:

Jakie champy sprawdzają się na solo top?


Gp, Udyr, Renekton, Pantheon, Warwick, Yorick,Teemo, Trunfle, Tryndamere, Riven, Rumble, Nidalee, Skarner, Vayne, Corki, Garen, Lee Sin, Nasus, Akali, Graves, Irelia, Cho, Jax, Olaf, Noc, Morde, Poppy, Shen, Shivana, Singed, Voli, Wukong i każdy Ap carry. Jak jakiegoś nie wymieniłem to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 15:54, masterfigo napisał:

> Jakie champy sprawdzają się na solo top?

Gp, Udyr, Renekton, Pantheon, Warwick, Yorick,Teemo, Trunfle, Tryndamere, Riven, Rumble,
Nidalee, Skarner, Vayne, Corki, Garen, Lee Sin, Nasus, Akali, Graves, Irelia, Cho, Jax,
Olaf, Noc, Morde, Poppy, Shen, Shivana, Singed, Voli, Wukong i każdy Ap carry. Jak jakiegoś
nie wymieniłem to przepraszam.


Wyrzuciłbym Teemo, on nie ma szans przeciwko tanky dpsom z sustainem. No i dodałbym Garena. Generalnie imo papiery na solo to średni pomysł. Poppy też średnio generalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2011 o 15:57, Budo napisał:

Wyrzuciłbym Teemo, on nie ma szans przeciwko tanky dpsom z sustainem. No i dodałbym Garena.
Generalnie imo papiery na solo to średni pomysł. Poppy też średnio generalnie.


Teemo akurat bije tanky dpsów na topie. Np. taki garen nic mu nie może zrobić a teemo go strzela ze strzałek 24/7.
A garena wymieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować