Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2012 o 18:43, Zbicku napisał:

Tak się spytam, po kiego Executioner''s Calling, jest to jeden z najsłabszych itemów
w Lolu, nie lepiej kupić Lanterna?


Z przyzwyczajenia(w tym meczu).xD Nie zawsze pamiętam, żeby latarnię kupić(chyba, że gram na solo lane/przeciw solo lane, wtedy mam zakodowane, żeby zawsze to robić).
Ogólnie EC nie wypada jakoś bardzo źle, kiedyś tak sobie Tristanę zaczynałem budować i fajnie się grało, to przeniosłem na Tryndę.xD
Ale ogólnie fakt, będzie trzeba zmienić to na latarnię, zdecydowanie bardziej użyteczna.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 19:00, Nephren-Ka napisał:

> Tak się spytam, po kiego Executioner''s Calling, jest to jeden z najsłabszych itemów

> w Lolu, nie lepiej kupić Lanterna?

Z przyzwyczajenia(w tym meczu).xD Nie zawsze pamiętam, żeby latarnię kupić(chyba, że
gram na solo lane/przeciw solo lane, wtedy mam zakodowane, żeby zawsze to robić).
Ogólnie EC nie wypada jakoś bardzo źle, kiedyś tak sobie Tristanę zaczynałem budować
i fajnie się grało, to przeniosłem na Tryndę.xD
Ale ogólnie fakt, będzie trzeba zmienić to na latarnię, zdecydowanie bardziej użyteczna.:>

a po co ci EG na tristanie skoro tam masz od tego skill pod "e" ? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 20:50, BoloMaster napisał:

z dedykacją dla gramowych pr0, naprawdę życzę wam takich idiotów w co 2 rankedzie, to
może przestali byśćie pier*** bajki... Pozdrawiam


Na temat elo hell? Czy czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 20:50, BoloMaster napisał:

z dedykacją dla gramowych pr0, naprawdę życzę wam takich idiotów w co 2 rankedzie, to
może przestali byśćie pier*** bajki... Pozdrawiam


ja też tak miałem co nie oznacza ,że nie da się wybić.Narzekanie da tyle,że bedzie dalej w dołku psychicznym jak i elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 20:50, BoloMaster napisał:

z dedykacją dla gramowych pr0, naprawdę życzę wam takich idiotów w co 2 rankedzie, to
może przestali byśćie pier*** bajki... Pozdrawiam


Ale o co chodzi? Itemy kupowali dobre, farma większa od przeciwników, spelle dobre. Jedynie Ryze trochę nafeedował. Przeciwnik, w szczególności Lux, był po prostu lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

next game, Singed i Cassio grają jako premade, nabijają 0/7 po czym żegnają nas słowami "hahaha idiots" i leave, może i da się z tego wyjść, ale ja nie mam zamiaru poświęcić pół życia, żeby pograć sobie bez trolli itp.
Niech te D3 już wychodzi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 19:09, mateusz111 napisał:

a po co ci EG na tristanie skoro tam masz od tego skill pod "e" ? oO


Żeby mieć przyzwoity lifesteal na początku. Ale to dawno był(pół roku ponad), także teraz pewnie robiłbym coś innego.:P

Hmm, Lee Sin to zawsze tak ma, że biega z itemami pod tanka, a wali kosmiczne dmg? Albo ja mam jakiegoś pecha, i zawsze spotykam takich tylko u rywali.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 00:41, Oloninho napisał:

Warto grać na rankedach takimi nietypowymi junglerami jak Alistar, Singed, Pantheon etc?


Na 2k elo grają Veigarami itp, więc czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 00:41, Oloninho napisał:

Warto grać na rankedach takimi nietypowymi junglerami jak Alistar, Singed, Pantheon etc?


Singed to już nie jest nietypowy jungler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trynada coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Ja, czyli totalne beztalencie w zabijaniu przeciwników, potrafię niemal sam wyciągnąć mecz z głębokiej zapaści.xD Fajnie to widać po wynikach rywali(mocno na plus) i moich towarzyszy, z których Eve tylko nie feedowała(ale też ponad połowę meczu jej nie było, bo ''i tak przegramy'').xD
Co ciekawe, Corki zniknął góra 10 minut przed końcem(czyli był w grze znacznie dłużej), a dostało mu się leave.:P

20120105013953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 12:17, BoloMaster napisał:

Budo, właśnie spotkałem mega dobrego Olafa na solo top, 1 raz coś takiego widziałem ale
da się:)


Nie mam Cię na liście, poszedłeś na west? ;]
Wiem, że się da, ale ja jeszcze nie widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ranked Ali w jungli (druga gra ogólnie) i przeciwnicy zostali zmieceni. Staty 9/4/9, świetne ganki w early, cckowanie w TFach. Naprawdę super nim się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować