Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2012 o 17:08, masterfigo napisał:

Akurat w większości przypadków kupiłbym ninja tabi żeby skontrować przeciwnika na lejnie.
Mercury są dobre TYLKO jeżeli nie potrzebujesz na lejnie ninja tabi i przeciwnicy mają
dużo cc.


Yorick ma taki self heal, że nie potrzebuje ninja. Poza tym nie zawsze trafiasz na autoattackera na topie. Podobnie jak z ww możesz praktycznie outhealować każdy dmg jaki dostaniesz 1v1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 17:49, Oloninho napisał:

Co lepsze do jungli, Shyvana czy Jarvan?

Jarvan. Bo Shyvana ma ganki tak beznadziejne jak WW a Jarvan już na drugim levelu potrafi urządzić skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jaj powiedziałem że nie, ale odpowiedź mnie rozwaliła:D


** Przywoływacz 1 wybrał Karthus. **
Szymico: zero pl?
Blackness95: zero
zerohunterpl: mid
Blackness95: easy mid
Szymico: Ej zero Ty pl?
** Blackness95 wybrał Udyr. **
** zerohunterpl wybrał Kassadin. **
zerohunterpl: what?
Blackness95: english pls
Szymico: YOU POLISH?
Szymico: Zerohunter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 17:49, Oloninho napisał:

Co lepsze do jungli, Shyvana czy Jarvan?

Shywana robi jungle szybciej i ma lepszy counter-jungling, Jarvan lepsze ganki, i wydaje mi sie przydatniejszy w lategame..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jako, że wciąż nie mam co robić z ip (chociaż już mi spadło do 30k), to sobie kupię Karthusa. Tear of the Goddes, buty, RoA, Rabbadon, Archangel, Void Staff byłoby ok? Niektóre poradniki zawierają wota w itemach, ale nie widzialem takiego Karthusa w grze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 20:17, Ezio napisał:

Bez Rod of ages i wydaje się w sumie całkiem ok.


Bez RoA? Chcesz się wpieprzać w środek walki bez żadnego itemu na hp? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 20:31, Ecko09 napisał:

Bez RoA? Chcesz się wpieprzać w środek walki bez żadnego itemu na hp? Powodzenia.

Tak, chcę. Nie żeby coś, ale jak grałem kiedyś karthusem (czego już nie robię, bo nudno troszku wciąż to r wciskać) to ładowałem się za tankami, waliłem qqqq (przed czym włączałem e) a jak mnie zabili to biłem to rrrrr...
I nie wychodziło to źle, budowałem go na ap i tylko na ap, żadnych udziwnień, legendary godlike. Nie, ale w sumie przemyślałem to. Jednak wolę słuchać hajeloprosów. Przperaszam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 21:07, Ezio napisał:

Tak, chcę. Nie żeby coś, ale jak grałem kiedyś karthusem (czego już nie robię, bo nudno
troszku wciąż to r wciskać) to ładowałem się za tankami, waliłem qqqq (przed czym włączałem
e) a jak mnie zabili to biłem to rrrrr...
I nie wychodziło to źle, budowałem go na ap i tylko na ap, żadnych udziwnień, legendary
godlike. Nie, ale w sumie przemyślałem to. Jednak wolę słuchać hajeloprosów. Przperaszam;(

to zle robiles, bo jezeli stales z tylu to polowe mniejszy dmg miales.... no twoje e nie bilo nic >.< a to e potrafi duzo zdzialac ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walic roa, WotA daje o wiele wiecej. Co nie znaczy ze roa jest zle, po prostu musi byc wczesne. I generalnie Archangel lub RoA (mozna czasem 2 ale brakuje miejsca na itemy wtedy), WotA + Deathcap obowiazkowo, abbysal lub void staff zaleznie od przeciwnika i osobiscie lubie rylaia ktory daje calkiem fajny slow na Q pozwalajacy chociaz troche ulatwic trafianie z owych pryszczy (a jesli ma sie reda to jest jeszcze lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 00:24, Hacket napisał:

Mam pytanko orientuje się ktoś do kiedy skiny świąteczne będą dostępne wypadałoby jakiego
kupić w końcu...


Do wtorku a potem trafiają jako legacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 20:13, Budo napisał:

Jako, że wciąż nie mam co robić z ip (chociaż już mi spadło do 30k), to sobie kupię Karthusa.
Tear of the Goddes, buty, RoA, Rabbadon, Archangel, Void Staff byłoby ok? Niektóre poradniki
zawierają wota w itemach, ale nie widzialem takiego Karthusa w grze :/

Rabadon i 5x Archangel, stój w bazie i naciskaj "R".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować