Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2012 o 22:10, sirufok napisał:

> czytalem ostatni flame, ale tam bylo glownie o garenie ;P

Który w rękach Budo rozjedzie każdego innego champa - nawet tanky Teemo;]



O przepraszam, nigdy nie powiedziałem, że każdego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:24, mateusz111 napisał:

/ciach/


Unikaj wszystkiego co jest w stanie Cię dogonić i zabić. Ot cała filozofia Teemonatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 23:15, Budo napisał:

W co jest oddone ubrany, w wariatkowie go trzymają? xD

rainman też często jest w to odziany, chyba z powodu remontu, dunno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 23:15, Budo napisał:

W co jest oddone ubrany, w wariatkowie go trzymają? xD


To nie jest z powodu remontu...osoba z najniższym ELO w TSM-ie nosi koszulkę z worka na śmieci. The Rain Man kiedyś nawet poradnik zamieścił jak ją zrobić, specjalnie dla OddOne''a (od 2:20 bodajże):
http://www.youtube.com/watch?v=MFpfRT1Dd6c&feature=player_detailpage#t=135s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 23:30, ziptofaf napisał:

> W co jest oddone ubrany, w wariatkowie go trzymają? xD

To nie jest z powodu remontu...osoba z najniższym ELO w TSM-ie nosi koszulkę z worka
na śmieci. The Rain Man kiedyś nawet poradnik zamieścił jak ją zrobić, specjalnie dla
OddOne''a (od 2:20 bodajże):
http://www.youtube.com/watch?v=MFpfRT1Dd6c&feature=player_detailpage#t=135s



Bez jaj Oo
Nie wiedziałem, rzadko ich oglądam, bo za dużo gadają i za dużo rage''ują, szczególnie rain man. Ostatnio lubię Dan Dinha, pozytywny gościu, 0 rage''u, dobra gra, dobra muzyka i co chwilę cieszy michę i się śmieje, fajnie się go ogląda :)

Markush---> kup rano i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Różne są buildy;D
PS Sorry że tak późno i że z takim jadem był poprzedni mój post, ale jakiś chyba zły dzień miałem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:24, mateusz111 napisał:

budo budem, ale ktos na moje pytanie zna odpowiedz?:D

Mozesz go brac na wiekszosc melee postaci na topie(wstrzymywalbym sie przy gp i riven)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pierwsza - jak skutecznie kontrować Xeratha na midzie innym casterem(i nie może być to Morgana)?

Sprawa druga - jak budować Cassio(i tu potrzebne mi wszystko, runy, mastery, itemy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 17:41, Nephren-Ka napisał:

Sprawa pierwsza - jak skutecznie kontrować Xeratha na midzie innym casterem(i nie może
być to Morgana)?

Kupić buty. Naprawdę, Xeratha zabójczo trolluje się po prostu wychodząc z jego zaklęć, które owszem, mają daleki zasięg, ale małe pole rażenia i długi casttime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 17:41, Nephren-Ka napisał:

Sprawa pierwsza - jak skutecznie kontrować Xeratha na midzie innym casterem(i nie może
być to Morgana)?


Zawsze kupuj buty na start i staraj się wyczuwać kiedy będzie rzucał spelle lub wychodź z zasięgu gdy już rzuca (oczywiście w bok, a nie do tyłu - ta sama reguła co unikanie dzidy Nidalee). Lub po prostu zawsze bądź w ruchu, a naprawdę utrudnisz mu rzucenie odpowiednio spella.

Dnia 09.01.2012 o 17:41, Nephren-Ka napisał:

Sprawa druga - jak budować Cassio(i tu potrzebne mi wszystko, runy, mastery, itemy)?


Runy: Quinty flat AP, Marki Magic Pen lub AP per level i reszta AP per level.
Mastery: 21/0/9 (utility w manę i mana regen lub movement speed.
Itemy: można iść w RoA jeśli dobrze farmisz na początku, bo później przydaję się mana i troszkę większe survi. I dalej Rabaddon, WotA, Rylaj, Banshee lub Zohnya ( z kolejnością bywa różnie).
Osobiście po zakupie butów na start idę w 2 lub 3 Dorany i czym prędzej Rabadon i WotA, a dalej również Rylaj i coś na survi zależne od przeciwników ( Banshe, Zhonya, Abyssal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 17:41, Nephren-Ka napisał:

Sprawa pierwsza - jak skutecznie kontrować Xeratha na midzie innym casterem(i nie może
być to Morgana)?



Pamiętaj, że Xerath ma dość długie cooldowny, poza tym można go kitować. Także pozostawaj w ruchu, a jak spali cooldowny to lej jak w bęben, bo nic nie zrobi. Kup szybko buty, biegaj na boki, nie przód/tył.

W ogóle kiedyś dawno grałem ap Sionem. Ale jak go znerfili, to się wkurzyłem, sprzedałem skina i zapomniałem. Potem go buffnęli i zacząłem grać ad sionem w dżungli, a teraz kupiłem z powrotem tego samego skina i cisnę ap. Konkluzja- easy mode. Większość casterów sobie totalnie nie radzi z Sionem, Brand to śmiech na przykład. Z niektórymi jest większy problem, ganków bardzo łatwo uniknąć, mana się nie kończy nigdy, a burst jest kosmiczny. Trochę nudno, ale fajna zabawa :)
W dodatku nie ma wiele "hard" kontr na Siona. Raptem ze 3-5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 18:48, Budo napisał:

Pamiętaj, że Xerath ma dość długie cooldowny


Xerath i długie cooldowny? Chyba jedynie na 1 levelu. Bo później to spamuje spellami na lewo i prawo. Nie daj Bóg dać mu jeszcze blue buffa to Q lata co 3 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 19:08, sirufok napisał:

> Pamiętaj, że Xerath ma dość długie cooldowny

Xerath i długie cooldowny? Chyba jedynie na 1 levelu. Bo później to spamuje spellami
na lewo i prawo. Nie daj Bóg dać mu jeszcze blue buffa to Q lata co 3 sekundy.


No na początku, potem różnie. Poza tym pamiętaj, że on ma ino 2 skille do spamu, a np taki Brand 3. Q można uniknąć, a E jednak ma trochę długi cooldown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 19:08, sirufok napisał:

Xerath i długie cooldowny? Chyba jedynie na 1 levelu. Bo później to spamuje spellami
na lewo i prawo. Nie daj Bóg dać mu jeszcze blue buffa to Q lata co 3 sekundy.


Budo zapewne ani nie ma, ani też nie gra Xerathem więc o tym nie wie, nie niszcz więc mu jego idealistycznych złudzeń. Zresztą jestem przekonany że on by go Garenem na midzie zjechał! :D
Choć w sumie to podejrzewam że Ahri byłaby skuteczną naturalną kontrą na Xeratha - trochę wbudowanego spellvampa więc nie trzeba się aż tak bać jego harassu, zasięg charma dużo większy niż E Xeratha, jej Q ma w zasadzie ten sam zasięg co Q Xeratha (gdy nie używa W, rzecz jasna), a od 6 levela wysoka mobilność pozwalająca bezpiecznie się do niego zbliżyć i walnąć pełne combo nie odnosząc przy tym za dużych obrażeń.
Z tych samych przyczyn sądzę że przeciwko niemu lane może wygrać Kennen, LeBlanc, Kassadin, Katarina (choć jej to bym akurat nie polecał w rankedach xD), prawdopodobnie też Akali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 19:22, ziptofaf napisał:

Budo zapewne ani nie ma, ani też nie gra Xerathem więc o tym nie wie, nie niszcz więc
mu jego idealistycznych złudzeń. Zresztą jestem przekonany że on by go Garenem na midzie
zjechał! :D


Mam i gram trochę, aczkolwiek wolę innych casterów. Jeśli chodzi o Garena to zawsze jestem gotów spróbować z każdym, chociażby dla funu i doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 17:41, Nephren-Ka napisał:

Sprawa pierwsza - jak skutecznie kontrować Xeratha na midzie innym casterem(i nie może
być to Morgana)?

Sprawa druga - jak budować Cassio(i tu potrzebne mi wszystko, runy, mastery, itemy)?

Po prostu ahri. Niszczy xeratha.

cassio- masteriesy 21/0/9 runy standard mage (magic pen, flat ap, seale co lubisz glyphy ap per lvl, mozna tez 1 quinta na movespeed wziac, ale co sie lubi). itemy - buty, 2-3 dorany, wota, rylai, rabadons, void staff i co sie chce. kolejnosc itemow mniej wiecej dowolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować