Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Hmm. Ostatnia gra... Przegrał top, przegrał mid, przegrał bot, przegrała jungla. O topie nie trzeba mówić- shy robiła co chciała, zjadając połowę jungli Oddone''a. Mid- Karth mający mniej cs niż morde- ja wiem, że morde się nie zabija na lane, bo to niemal nierealne. Ale akurat karthem da się farmić vs morde, a Regi dobre pół gry odstawał na 10-20creepów... Bot- cóż. Ruski ad carry po prostu wymiata tym kennenem, a ta sona to najlepszy support jakiego widziałem w życiu (genialna akcja pod dragonem- flash przez sciane, ult i frag dla m5). Jungla. Pierwsza wygrana skarnera : D Po stracie pierwszego reda przez m5 sądziłem, że skarner nie da rady. Myliłem się. Combo flash + shurelia + ult skarnera dały mordkowi pierwsze fragi, a morde z odrobiną farmy w creepach i fragach... Wszyscy widzieli.

Czego się spodziewam po tym turnieju:
-nerf kennena (zasłużony, jak widać jest on baaaardzo mocny nie tylko jako ap, ale i jako ad carry)
-nerf galio (bardzo zasłużony. Galio OP. Strasznie op...)
-nerf morda (sądzę, że do samiutkiej gleby)
-nerf gp
-nerf jaszczurki (mimo że wg. mnie nie jest to potrzebne...)
-nerf ryża (chociaż nie jestem pewien, czy zasługuje)
-nerf irelii (bo nie kontruje shy a poza tym irelie należy nerfić bo jest zomg op etc)
-nerf sivir (mocna jest cholera)
-nerf latarni oraz shurelii (sam nie wiem, który item jest bardziej op- latarnia pozwalająca robić barona w 20s czy korona dająca massive speeda i wygrywajaca gry?)

I ogólnie wydaje mi się, że po tym turnieju cała wypracowana meta poleci...

Ktoś tam wyżej rzucił, że m5 zagrali drugą grę jak 1200elo- nie wiem, czy oni nie trollowali : D I jeżeli to było 1200elo, to ostatnią grę TSM zagrali jak 900elo (różnica poziomów była dla mnie jak miedzy randomami na 25-30lvl a zawodowym teamem grający ze sobą po 500gier)...
I ponawiam- theoddone właśnie stracił tytuł najlepszego junglera. Ba, wydaje mi się, że jak go zabili pod drakiem na samym początku (po tej przepięknej akcji sony) to on przegrał tą grę. I ssał nie mniej niż top... Nigdy go nie lubiłem, chociaż szanowałem, ale zawsze opierałem się bardziej na radach od stonewalla, a ten finał pokazał, że chyba nadeszły czasy gorszej formy i trzeba wziąć się za trening. Nie zdziwię się jednak, jak szybko znowu zacznie wygrywać dosłownie wszystko :)


P.S: Od teraz mam wyjechane na opinie wszystkich speców z tego forum, którzy od tak dawna jechali z użyteczności morda, a potem z użyteczności jaszczurki. Ten turniej kilku osobnikom winien utemperować nosa xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 17:10, Thrandir napisał:

P.S: Od teraz mam wyjechane na opinie wszystkich speców z tego forum, którzy od tak dawna
jechali z użyteczności morda, a potem z użyteczności jaszczurki. Ten turniej kilku osobnikom
winien utemperować nosa xdd


No ale wszyscy spece z tego forum mają maksymalnie złoty rat i pewnie nigdy w życiu nie brali udziału w jakimkolwiek turnieju (ja się przyznam że moim maxem była 3 runda Go4LoL-a co też nie jest żadnym realnym osiągnięciem...) to co się dziwić że to co mówimy się często nie sprawdza ;)

@ Budo
Nie strollowali drugiej gry. Po prostu nie spodziewali się skutecznej kontry na ich taktykę. TSM naprawdę wypracowało wtedy niezły styl, do tego mieli sporo farta na początku. Bądźmy szczerzy, nikt by nie trollował w turnieju gdzie do wygrania masz 50.000$, trzeba by być walniętym. Bo równie dobrze w trzecim meczu coś pójdzie nie tak, tamci będą mieli szczęście itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 17:10, Thrandir napisał:

ale zawsze opierałem się bardziej na radach od stonewalla


Stonewall po reworku dżungli twierdził, że counterjungling nie daje aż takich profitów jak kiedyś. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 17:17, luzac napisał:

Stonewall po reworku dżungli twierdził, że counterjungling nie daje aż takich profitów
jak kiedyś. ;P


Napisalem tylko, ze zawsze wolalem jego rady- nie twierdze nawet, ze jest lepszym junglerem xd Po prostu bardziej odpowiada mi jego styl, tak samo jak oglądam te sztrimy, na które najprzyjemniej mi się patrzy, a nie te najlepszych graczy xd

@zipo: ja tylko wypominam pamiętając, jak mnie bolało niesprawiedliwe jechanie po mordzie xdddd

A co do drugiej gry... Pewnie masz rację. W drugiej grze TSM zrobił najlepszą rzecz, jaką mógł zrobić- nie pozwolił skutecznie wardować. Do tego słaba postawa koga, i supportowi coś nie szło... TSM to wykorzystał, zmusił m5 do wpasowania się w typową metę i ograł doświadczeniem (nie ukrywajmy- gdyby m5 grali typowo, to nie mieliby szans z teamami o takim doświadczeniu jak SK czy TSM...). Ale w trzeciej grze chyba nawet nie próbowali iść za ciosem i zrobić to jeszcze raz- po prostu zagrali tak jak przeciwko każdemu innemu teamowi. I zostali zjechani do zera.
Ach, btw. Od teraz zaczynam doceniać różowe wardy. Jeżeli stawia się je tak genialnie jak support m5, to wygrywają gry...
Te ujęcia z perspektywy TSM- cała mapa zaciemniona, a m5 ma pełną wizję : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 17:16, ziptofaf napisał:

@ Budo
Nie strollowali drugiej gry. Po prostu nie spodziewali się skutecznej kontry na ich taktykę.
TSM naprawdę wypracowało wtedy niezły styl, do tego mieli sporo farta na początku. Bądźmy
szczerzy, nikt by nie trollował w turnieju gdzie do wygrania masz 50.000$, trzeba by
być walniętym. Bo równie dobrze w trzecim meczu coś pójdzie nie tak, tamci będą mieli
szczęście itd...


Pewnie masz rację. Ale przyznasz, że tak to wyglądało :)

btw ten rage na forum na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 17:28, Budo napisał:

btw ten rage na forum na.


Co drugi temat na forum zawiera "TheRainMan" albo "TRM". :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 17:42, luzac napisał:

> btw ten rage na forum na.

Co drugi temat na forum zawiera "TheRainMan" albo "TRM". :O


A reszta "regimadbro", albo "eu owns", albo "russia ftw" itd itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 17:10, Thrandir napisał:

-nerf ryża (chociaż nie jestem pewien, czy zasługuje) e należy nerfić bo jest zomg

E to najsłabszy skill u Niego, ale OK.
Do tego Ryze:
- nie ma escape mechanismu
- early ma bardzo słabe, jest tak okrutnym papierem, że szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 18:37, Lisun napisał:

> -nerf ryża (chociaż nie jestem pewien, czy zasługuje) e należy nerfić bo jest zomg
E to najsłabszy skill u Niego, ale OK.
Do tego Ryze:
- nie ma escape mechanismu
- early ma bardzo słabe, jest tak okrutnym papierem, że szok..


Co. Gdzie. Jak.
Gdzie ja napisałem coś o E Ryzego.
Chyba błąd w cytowaniu i niezamierzona manipulacja tekstem... :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 20:47, sirufok napisał:

Czarny koń jednak zwycięzcą. A mnie oczywiście finał ominął - ech te kobiety:/

czeba isc z mama do kosciola hueuheuh

trolld.


final byl nudny nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 21:01, Yawei napisał:

czeba isc z mama do kosciola hueuheuh


Rozszyfrowałeś mnie:/

Dnia 22.01.2012 o 21:01, Yawei napisał:

final byl nudny nic straconego


No ale fajnie byłoby obejrzeć od razu op shyvane huehue. A tak to czeba czekać na nagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować