Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2012 o 15:46, sirufok napisał:

Też to słyszałem, ale odradzanie gry jakąkolwiek postacią "bo tak o" jest nie na miejscu.


Dobrze, tato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 17:51, Nightdew napisał:

Aktualnie Irelie robi się 9/21/0 czy 21/9/0 ?

a jak wolisz i czujesz ze bardziej ci pomoze?
masteries to wlasciwie sprawa osobista i zalezy od playstyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 18:58, Ecko09 napisał:

Warto kupować Sejuani? Tylko nie odpowiadaj mi Budo. Wiem, że nie warto i Garen ją zjedzie.


Anivia na świni ;]
Ale w sumie nie wiem, bo nie gram nią, nie kupowałem, a w grach za dużo jej nie widuję... zbytniej popularności to chyba nie zdobyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 18:58, Ecko09 napisał:

Warto kupować Sejuani? Tylko nie odpowiadaj mi Budo. Wiem, że nie warto i Garen ją zjedzie.


Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 18:58, Ecko09 napisał:

Warto kupować Sejuani? Tylko nie odpowiadaj mi Budo. Wiem, że nie warto i Garen ją zjedzie.


Problem z nią jest taki że beznadziejnie skaluje się w late game. Ma świetne early, dobre ganki itd i potrafię nią wbijać np. 14/3 ale normalnie gdy mam takie staty, to po prostu się po przeciwnikach przejeżdża jak traktor przez zboże. A Sejuani tak nie może, ona jest chodzącym perma slowem ale dps to ma co najwyżej przeciętny. To postać w tym aspekcie bardzo podobna do Amumu, sama ci gry niestety nie wygra. Tym niemniej, z jakichś przyczyn mam nią dużo więcej wygranych niż przegranych więc może jednak nie jest zła a ja po prostu preferuję champy które zdecydowanie szybciej koszą przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 18:58, Ecko09 napisał:

Warto kupować Sejuani? Tylko nie odpowiadaj mi Budo. Wiem, że nie warto i Garen ją zjedzie.


Beretu nie ryje, prawdę powiedziawszy. Jest tak samo jak z pedomisiem - wszyscy się napalali, ale wyszło średnio. Rzadko widuję ją w meczach, choć raz muszę przyznać, że koleś grał bardzo dobrze. Teraz w jungli i tak wszyscy grają Shyvaną więc nie warto kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 18:58, Ecko09 napisał:

Warto kupować Sejuani? Tylko nie odpowiadaj mi Budo. Wiem, że nie warto i Garen ją zjedzie.


Jeszcze tylko dodam, że ma świetną inicjacje z ulta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 19:15, sirufok napisał:

Teraz w jungli i tak wszyscy grają Shyvaną więc nie warto kupować.


Tja, już widziałem te "epickie próby" zabierania buffów. Nie wiem dlaczego ale ludzie sądzą że mogą to robić nie mając żadnych wardów i chyba nawet nie wiedząc co ile minut się respawnują buffy. Zwłaszcza w Solo Queue gdzie jungler zdany jest na siebie i raczej nikt mu nie pomoże, zwłaszcza w środku wrogiej jungli.
Choć nie powiem, dobry sposób na wbijanie sobie win ratio. Jak widzisz Shyvanę we wrogim teamie to tylko sobie postaw warda przy swoim buffie co jakiś czas, będzie taki "pro stealer" przechodzić i można go sobie spokojnie zatłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalka tej gry to najnowsza wersja? Czy po ściągnięciu clienta jeszcze coś muszę ściągać? Fajnie to to wygląda, chętnie pogram, tylko o co chodzi jakby? To jest rpg czy rts? Patrząc na gameplaye nie bardzo wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 19:46, Ifym napisał:

Instalka tej gry to najnowsza wersja? Czy po ściągnięciu clienta jeszcze coś muszę ściągać?

Szczerze wątpię żeby klient na stronie był najnowszą wersją ^_^ Więc nie zdziw się jak najpierw ci wyświetli że musi ściągnąć 100MB, potem że 200, potem że 20, potem że 300 itd ;) Albo nawet jak zacznie twierdzić że patch ściągnie się za minus 2 minuty, to też normalne.

Dnia 23.01.2012 o 19:46, Ifym napisał:

Fajnie to to wygląda, chętnie pogram, tylko o co chodzi jakby? To jest rpg czy rts? Patrząc
na gameplaye nie bardzo wiem. ;)

5 graczy w drużynie. Każdy z nich wybiera jedną postać z całkiem sporej puli. I robi wszystko aby jego przeciwnicy zostali wgnieceni w ziemię i by zniszczyć główny budynek w siedzibie wroga. W sumie więc połączenie RPG-a i RTS-a.

PS Współczuję rozpoczynania rozgrywki w tym momencie bo 90% osób na pierwszych poziomach to któreś konta z rzędu 30-levelowców bądź zrobione tylko po to by trollować.
PS2 I nie graj w polską wersję gry. Bo nawet nie zrozumiesz poradników ani tego co my tu na forum piszemy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 19:50, ziptofaf napisał:

PS2 I nie graj w polską wersję gry. Bo nawet nie zrozumiesz poradników ani tego co my
tu na forum piszemy xD


Eeee... w polską można grać


.... po osiągnięciu 30 lvlu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2012 o 19:50, ziptofaf napisał:

PS Współczuję rozpoczynania rozgrywki w tym momencie bo 90% osób na pierwszych poziomach
to któreś konta z rzędu 30-levelowców bądź zrobione tylko po to by trollować.

I tak większość nie umie grać..., ale co gre na west gdy leveluje konto to pisze o tym jacy to zli nowi gracze, ze nie dadzą pograć lvl 30 na low levelu, w sumie i tak gorsze od tego, że grasz z kimś kto wie o co chodzi w tej grze (lol not) to ten nieustający trash talk, tryhards, omg im trolling here lol, omg 3 man gank, no ss team sux...
Ogólnie rzeczą, którą powinni uczyć w tutorialu to jak zignorować graczy w lolu

Dnia 23.01.2012 o 19:50, ziptofaf napisał:

PS2 I nie graj w polską wersję gry. Bo nawet nie zrozumiesz poradników ani tego co my
tu na forum piszemy xD

+1, w to można grać od 31 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam takie watpliwe szczescie czy na kazdym elo pojawila sie fala ad kenenow, ap teemo na midzie czy topie albo junglujacych shyvann, ktorzy koncza gre ze statami 0/x/0, albo wogole jej nie koncza i wychodza przed czasem? na szczescie jutro zmienia sie rotacja
swoja droga te -10 elo za dodga kolejki to przeginka, jak koles pisze i top or troll, czy idzie support wukongiem, to grzech nie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować