Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ej ej, mam już duuużo więcej rata w solo queue niż nasz PRO co ma "1927 elo w Arranged i ostatnio chwalił się że w solo dobił do 1402":
http://competitive.na.leagueoflegends.com/ladders/euw/current/rankedsolo5x5?summoner_name=arkadiusbur
Czy to znaczy że mogę liczyć że mam tak z 2400 w Arranged i mogę rywalizować z M5? :D

Notabene, najwyraźniej nie takie straszne to Elo Hell jak je malują biorąc pod uwagę rating w stosunku do ilości rozegranych gier.

Choć będę szczery, to konto jest współdzielone ze znajomym. I czasem on gra (zwłaszcza na solo topie), ja to wolę supporty i na tym koncie to dużo nie grałem w tym sezonie, chyba tylko w okolicach 1200-1300 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 21:43, ziptofaf napisał:

Ej ej, mam już duuużo więcej rata w solo queue niż nasz PRO co ma "1927 elo w Arranged
i ostatnio chwalił się że w solo dobił do 1402":

+1

@Mateusz111
nie zawsze, czesto mialem 2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 23:22, sirufok napisał:

No więc chyba nie masz czym się chwalić skoro to znajomy wbił ci to elo?

Samemu mam 1410-1470 na US wiec nie czuję się gorszy ^_^ No i czasami też tam grywam i nawet wygrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huehue nie ma to jak 4 osoby premade i random nas carujący. No niby ja też zrobiłem 12/4, ale to random był tym najważniejszym ogniwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 23:25, luzac napisał:

Tylko to elo i elo, a Mundo znowu można uciekać przed pięcioma i jeszcze po drodze ze
dwóch zabić.


A żebyś wiedział. Grając dziś z kolegą wziął właśnie Mundo i podczas ganku nie mogli go zabić we 3. A gdy ja przybiegłem z jungli Shyvaną to było pozamiatane i ledwo jednemu udało się uciec.

Btw, zagrałem Shyvaną jak była za free, kupiłem ją przedwczoraj i muszę przyznać, że bardzo fajnie się nią gra. Pewien bodziec w jej kierunku oczywiście nadszedł z turnieju w Kijowie, ale to swoją drogą;] Szybka jungla, ganki też nie najgorsze jeśli przeciwnik jest lekkomyślny, choć ewidentnie brakuje choćby slowa (np. z E jako skillshot).
Kolejna sprawa to obejrzałem filmik stonewalla jak junglował (na start buty i potki) i zaczynając od zjaw, poprzez lizarda i wilki (lub tez bez nich) biegiem do jungli przeciwnika i fb gdy robi wraithy lub lizarda. Prawie w każdej grze, w której obierałem tę ścieżkę kończyłem z fb i to naprawdę działa. Oczywiście trzeba mieć pewność, że przeciwny jungler zaczyna od golema lub wilków, a takich jest niemało.

@zipto
Spoko, ja mam 1450 i nie uważam tego za wyczyn. Ostatnio grywam z ludźmi 1,6-1,9k elo i aż chce się grać... Naprawdę różnicę widać gołym okiem, gdy gram premady z unrankedami lub max 1,4-1,5k, a gdy z nimi gdzie dostajemy przeciwników z ich poziomu. Oczywiście nie mówię, że zawsze wszystkich ołnie, ale przynajmniej można się sporo nauczyć - przede wszystkim rozwagi, bo jeden niewłaściwy ruch często kończy się śmiercią czego nie raz już doświadczyłem. Mimo wszystko nawet na tym elo 2 razy przejechałem dziś przeciwnego junglera na redzie, więc nie jest tak źle.
Polecam wypróbować tę ścieżkę Shyvany, bo jest śmiechowa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No pacz, ja biorę Alistara i też mnie nie mogą zabić we 3 jak jest gank :P

Shyvanna nie ma cc niestety, ale nadrabia tym, że jest szybka i ma spory damage... większość junglerów nie dysponuje takimi obrażeniami (może poza kilkoma, jak lee, czy noct), a w dodatku jest wytrzymała. Nerfs incoming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z chatem? >.< Cały czas mi pokazuje, że mam dwóch znajomych online - co najciekawsze po każdym przelogowaniu pokazuje mi innych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mówicie, ze Mundo wymiata na topa? Ja go chce kupić, ale zamierzam tym junglować. W się maksuje tak(na streamie ktoś tam W maksował i wymiatał nim)?

Sirufok, możesz zarzucić ten filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 11:27, Hacket napisał:

To samolot, nieee to chumra, niee to kotocoś rzucające bombami tytułowy bomber :P http://www.youtube.com/watch?v=V4HDIir4DyA


To nie jest kotocoś, tylko yordle, czyli chomik.

Ecko09---> nie czaję o co chodzi, masteries można ustawić na x sposobów, więc nie wiem jak Ty to widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zawsze ktoś musi się przyczepić aby było zgodne z lore :P. Dla mnie bardziej ten oto osobnik przypomina profesora Genkiego z Saints row 3. Gdyby tylko był różowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 13:42, Budo napisał:

Ecko09---> nie czaję o co chodzi, masteries można ustawić na x sposobów, więc nie
wiem jak Ty to widzisz...


Chodzi mu o to, żeby po naciśnięciu dane masteries były już na swoim największym poziomie, czyli z np. 0/4 do 4/4. Byłoby tak szybciej i wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować