Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2012 o 13:15, mateusz111 napisał:

mam pytanie ;(
jako , ze wczesniej lolreplaya nie uzywalem, a teraz mnie do tego sytuacja zmusila ;d
znajomy wyslal mi replay, pobralem tego lolreplaya . wklejam sobie do folderu owy replay,
ale w programie mi go nie pokazuje ;( jakies pomysly?


Ale po co go wklejasz? Wystarczy kliknąć 2 razy i automatycznie replay będzie odtworzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 13:20, sirufok napisał:

> mam pytanie ;(
> jako , ze wczesniej lolreplaya nie uzywalem, a teraz mnie do tego sytuacja zmusila
;d
> znajomy wyslal mi replay, pobralem tego lolreplaya . wklejam sobie do folderu owy
replay,
> ale w programie mi go nie pokazuje ;( jakies pomysly?

Ale po co go wklejasz? Wystarczy kliknąć 2 razy i automatycznie replay będzie odtworzony.

no wlasnie nie ;d
edit: fixniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej budować Rumble''a? Bo do tej pory u mnie to wyglądało tak merce-wota-tamta maska co daje healtha, magic pena i ap (nie pamiętam nazwy)-rylai-abyssal-rabadon. Macie coś bardziej sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 13:33, Oloninho napisał:



Rshujesz buty (merci lub do defa), rylai, sunfire cape, abysal. Potem coś do defa jak będzie trzeba lub rabadon/wota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wota nie powinna być pierwsza? Lub chociaż sam revolver? No i dlaczego nie ta maska z hp i magic penem? Bez z tego z samych run będzie mało magic pena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 14:56, Ecko09 napisał:

Ja tam preferuje bardziej tankowaty styl.

Mój znajomy który preferuje solotopy modli się za każdym razem, żeby wrogi Rumble nie składał rewolweru. Więc Rumble musi być troszkę OP z tym przedmiotem w early. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 14:33, Oloninho napisał:

A Wota nie powinna być pierwsza? Lub chociaż sam revolver? No i dlaczego nie ta maska
z hp i magic penem? Bez z tego z samych run będzie mało magic pena.

Wota pierwsza. daje o wiele wiecej survi niz jakiekolwiek buty. Potem tak jak opisales, rylai jest bardzo dobry, deathcap tak samo, czasem do woty mozna dokupic jeszcze revolver zeby miec wiecej sustainu

w wiekszosci rpzypadkow bez haunting guise chyba ze maja full squishy max ~50 MR team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 15:27, Oloninho napisał:

A Haunting Guise warto? Żeby tego magic pena mieć więcej niż z samych run?


wydaje mi się, że to ma sens w 1 przypadku, gdy przeciwnik nie kupuje mresa i chcesz go za to ukarać, problem jest wtedy, gdy kupisz ten item za późno bo dosyć szybko staje się słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 16:28, Aku230 napisał:

> A Haunting Guise warto? Żeby tego magic pena mieć więcej niż z samych run?

wydaje mi się, że to ma sens w 1 przypadku, gdy przeciwnik nie kupuje mresa i chcesz
go za to ukarać, problem jest wtedy, gdy kupisz ten item za późno bo dosyć szybko staje
się słaby


albo gdy po prostu stompujesz lane, składasz buty + revo w 7min i potrzebujesz czegoś, co jeszcze bardziej pogrąży przeciwnika.

HG jest bardzo viable na rumblu i mordzie przeciwko.. Hmm... Nazwijmy to: pomocniczym ap casterom. Kiedy masz topa vs akali/morde/rumble/jakiś papierek typu yi/wstaw tu cokolwiek, co morde i rumble zjadają bez popitki- HG jest idealne. Osobiście jest dla mnie na nich core, jako, że rezygnuje z merców/tabi na rzecz sorców- razem mam z tych dwóch przedmiotów +40mpen, co nawet w lategame robi różnicę: nie oszukujmy się, na ap casterach czy ad carrych itemki pod mres typu bveil często są wybierane na samym końcu, a ja mając +50mpen razem z runami + 10% mpen z masterków zadaję im praktycznie true damage... Fajna sprawa na mordzie, którego przeliczniki końcówki kręgosłupa nie urywają, ale za to ma niezły dmg bazowy- na rumblu też się sprawdza, chociaż ten akurat ma kosmicznie wysoki przelicznik na q. Wychodzę po prostu z założenia, że to nie są champy nastawione na ub3r op lategame (meele range, średni zasięg skilli- ich lategame ratuje mocne ulty ze sporym zasięgiem), zresztą- rzadko zdarza się czy to na solo q rankedach, czy na normalach, aby gra trwała 50min+, a do ok. 40min combo sorce + HG jest bardzo skuteczne...
(btw, mam ponad 200win mordem- ze 150 na EU i z 50na us- oraz ok. 150gier rumblem, i to rzeczywiście działa. Są sytuację, kiedy rezygnuje z hg czy sorców, ale generalnie- dla mnie są bardzo dobre.. I się sprawdzają. Na rankedach mordem mam 70% win ratio, rumblem koło 60%, i jestem pewien, że podobnie byłoby, gdyby dało się to sprawdzić również dla normali..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 18:49, Ostrowiak napisał:

link or gtfo, z tego co lurkowałem twierdził że dalej monitorują


"One other quick thing, "Shiny" was an internal name and the approach we used failed and has been entirely killed."

Tryndamere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować