Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2012 o 17:12, Markush napisał:

A żeby przegrać specjalnie grę nie muszę nawet trollować, wystarczy, że pójdę w junglę
Volim. Co nie sirufok?


Nie dajcie mu grać podobearem ;] Jungla nie jest Ci niestety pisana;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 17:16, sirufok napisał:

Nie dajcie mu grać podobearem ;] Jungla nie jest Ci niestety pisana;]

No ja mówię, że prędzej nabiję 2k elo i będę się wyzywał z Wickdem kto ma iść na topa niż nauczę się grać junglerami. Volim to ja bym chciałstartować po 15 minutach z jakimś normalniejszym levelem i 4-5k golda, bo nawet na topie zawsze zgine ze dwa razy przed warmogiem. -.- Ale za to potem jak jest fajnie jak w 5 nie mogą mnie ubić, a ja sobie tylko podrzucam wszystkich. ^^

A i ja myślałem, że jestem takim sku*****, że nie daję niektórym wygrywać gier, ale jednak ja jestem bardziej dobrym niż złym człowiekiem. Jakby nie patrzeć to uszczęśliwiam 5 osób z przeciwnego teamu, zasmucając tylko 4 z mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 17:12, sirufok napisał:

> Dlaczego mam tracić 15min przez jakiegoś debila?

A dlaczego w następnym meczu 4 innych graczy ma tracić 15 minut przez ciebie (delikatnie
mówiąc)?


Że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest chyba jakiś dzień retarda czy coś :O.
Pierwsza gra - combo TF + Sejuani + Shaco feeduje wrogiego Eza na 10/1 - instaloss (nafeedowany gejas - GG NO RE).
Druga - Nidalee na topie ginie 3 razy pod rząd z ręki Top Lane Tryndy, po czym celowo feeduje jego i Ziggsa - GG NO RE.
Srysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 18:28, Lisun napisał:

Dzisiaj jest chyba jakiś dzień retarda czy coś :O.



Bywa ;P Ja dziś mam wyjątkowo udany dzień, jeśli chodzi o LoLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 17:53, Orionov napisał:

Że co?


Analogia. Tak jak ty nie chcesz tracić czasu przez jakiegoś debila, tak i inni nie chcieliby tracić go przez ciebie zachowującego się w grze jak w/w debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 18:36, sirufok napisał:

> Że co?

Analogia. Tak jak ty nie chcesz tracić czasu przez jakiegoś debila, tak i inni nie chcieliby
tracić go przez ciebie zachowującego się w grze jak w/w debil.


Szczególnie ci którzy zachowują się jak debile. Widzę, że zakładasz że gra musi być przegrana. Okej. Dyskusja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 18:37, Orionov napisał:

Szczególnie ci którzy zachowują się jak debile.


Jeśli zawsze trafiasz na debili to gratuluję poziomu. Masz się czym tutaj chwalić i żalić.

Dnia 04.02.2012 o 18:37, Orionov napisał:

Widzę, że zakładasz że gra musi być przegrana.
Okej. Dyskusja nie ma sensu.


A niby czemu tak miałbym zakładać? Chodzi mi o normalne gry, w których postanawiasz grać na przekór innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 18:51, sirufok napisał:

> Szczególnie ci którzy zachowują się jak debile.

Jeśli zawsze trafiasz na debili to gratuluję poziomu. Masz się czym tutaj chwalić i żalić.


> Widzę, że zakładasz że gra musi być przegrana.
> Okej. Dyskusja nie ma sensu.

A niby czemu tak miałbym zakładać? Chodzi mi o normalne gry, w których postanawiasz grać
na przekór innym.


No lol. Nie zawsze. Nie żale się. Nie chwalę. Temat zszedł na trollowanie kilka stron temu, odniosłem się do kogoś kto napisał o ad brandzie pisząc, że robię takie rzeczy na normalach. A tu od razu bul dupy i najazd na mnie. LOL. Gdzieś pisałem że robię tak w każdej grze? Czasami sobie zagram ad soraką albo pokradne komuś kto mnie zdenerwował jungle/miniony i tyle. Widzę że bierzecie wszystko za bardzo do siebie. Przestańcie tak spinać poślady panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co ta wczuta, koles predzej czy pozniej dostanie bana i na tym sie jego przygoda z lolem skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 19:16, Orionov napisał:

/ciach/


A co, liczyłeś na to, że ktoś poklepie Cię po ramieniu i powie że jesteś fajny? Trollowanie innych ludzi nie jest fajne. Nie ważne, czy są totalnymi gburami, idiotami czy patafianami. Trollując nie nauczysz ich porządnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 19:22, luzac napisał:

> /ciach/

A co, liczyłeś na to, że ktoś poklepie Cię po ramieniu i powie że jesteś fajny? Trollowanie
innych ludzi nie jest fajne. Nie ważne, czy są totalnymi gburami, idiotami czy patafianami.
Trollując nie nauczysz ich porządnie grać.


Znowu. LOL. Na nic nie liczyłem. Nie którzy po prostu wszystko biorą na serio i od razu bul dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 19:24, Orionov napisał:

od razu
bul dupy


Jak już używasz tego jakże wyszukanego zwrotu, to złap za słownik i zobacz jak się go poprawnie pisze.

Przedlack---> jak ktoś jest chamski i robi flame, a na koniec "gg noobs", albo "easy noobs", to report i tyle, to jest bannable. Summoner''s Code się kłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 19:22, luzac napisał:

Trollowanie innych ludzi nie jest fajne.

Jest fajne, zapytaj Ostrowiaka. Nie sądzę, że mu się trollowanie nie podoba. A poza tym zobaczcie na to wszystko z tej lepszej strony. Feedując uszczęśliwiasz 5 osób (darmowe ELO jest bardzo smaczne), a właściwie 6, bo Ciebie też to bawi. Poświęcić się muszą 4 osoby. Tylko 4 osoby! Poświęcenie życia jednostki dla dobra ogółu. Wygrywając grę wnerwiasz 5 osób i uszczęśliwiasz 5 osób. Trollując wychodzisz na plus.

Dnia 04.02.2012 o 19:22, luzac napisał:

Trollując nie nauczysz ich porządnie grać.

Questionmarklolp pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 19:35, Markush napisał:

Jest fajne, zapytaj Ostrowiaka. Nie sądzę, że mu się trollowanie nie podoba. A poza tym
zobaczcie na to wszystko z tej lepszej strony. Feedując uszczęśliwiasz 5 osób (darmowe
ELO jest bardzo smaczne), a właściwie 6, bo Ciebie też to bawi. Poświęcić się muszą 4
osoby. Tylko 4 osoby! Poświęcenie życia jednostki dla dobra ogółu. Wygrywając grę wnerwiasz
5 osób i uszczęśliwiasz 5 osób. Trollując wychodzisz na plus.


Tylko później dostaję takiego altruistę do teamu i raduję się jego szczęściem. Gdy skrobię mu wierszyk na reporcie.

Dnia 04.02.2012 o 19:35, Markush napisał:

Questionmarklolp pozdrawia.


Z krainy zbanowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 19:30, Budo napisał:

> od razu
> bul dupy

Jak już używasz tego jakże wyszukanego zwrotu, to złap za słownik i zobacz jak się go
poprawnie pisze.


No i widzisz. Właśnie to o czym pisałem. Branie wszystkiego do siebie, na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 19:26, Przedlack napisał:

Mogliby wprowadzić jakiś mechanizm obserwujący czat, który banował by każdą osobę która
po meczu napisze "easy".


Najlepsze jest to, że w 9 na 10 przypadków pisze tak osoba która została wycarrowana i przegrała swój line.

@orionov
Proszę Cie, wyjdź, połóż się spać czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować