Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2012 o 20:46, Mange napisał:

/cut/
smiejesz sie z warmog cassio, a wlasnie regi zmontował to na niej :)


A teraz dokupił drugiego Warmoga... ;]

EDIT
I padł w 2 sekundy jak go złapali ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi swoje odznaki i zobaczymy czy jesteś taki pro. Ja mam srebro za zabijanie!
I nie, to nie była ironia, wcale, jestem poważny jak atak serca. Wystarczy zobaczyć na screeny Budo. Widziałeś w jego teamie kiedyś jakiegoś junglera? Ja nie wiem keidy on tym Garenem na topie gromi przeciwników.
A meta na nordicu to 4 graczy + feeder.

O, a dzisiaj na EUW trafiłem na Nunu z latarnią.

@misiaczek
A czy ja się smieje z warmog Cassio? Sam tak gram, ale jednak coś pod Ap się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80% osób wypowiadających się w tym temacie to absolutna czołówka na świecie, która ogląda streamy i wyznająca zasadę "elo jest najważniejsze". A skoro ktoś nie gra tam gdzie najlepsi gracze, to jest noob i powinien zrezygnować z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:27, sirufok napisał:

>


Obecnie mam 5k ip dopiero, więc za jakiś tydzień się upomnij o wrażenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 22:17, Ecko09 napisał:

> >

Obecnie mam 5k ip dopiero, więc za jakiś tydzień się upomnij o wrażenia ;P


Będziesz przez tydzień wbijał 1,3k ip? To już nie lepiej poczekać na ratacije ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 22:19, Buachu napisał:

> > >
>
> Obecnie mam 5k ip dopiero, więc za jakiś tydzień się upomnij o wrażenia ;P

Będziesz przez tydzień wbijał 1,3k ip? To już nie lepiej poczekać na ratacije ? xD


Tydzień to nie, ale kilka dni na ogranie go, bo pewnie będę grał nim 3-5 meczy na dzień, przy czym głównie raczej normalnie na tanka w jungli go będę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Phreak odpowiadał na pytania dzisiaj na forum no i zadałem mu takie coś, może kogoś zaciekawi.

Ja:
Hey Phreak- my question is about resources- what do you think about energy based support? Also, can we expect new types of resources in near future? Thanks.

Phreak:
I think an energy support could be cool. I don''t know of any new resources immediately, unless you want to stretch that to mean something like, "Places an area on the ground; this other ability interacts with it." Technically that is a resource too . We have some of that coming.

NO I WILL NOT GIVE MORE DETAILS ON THAT CHAMPION :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak owni AD Swain i support Olaf.
A stackowanie armora jest bardzo dobre jak się gra na postacie AP, sprawdzone przez pewnego Malphite''a.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 21:10, Markush napisał:

Pokaż mi swoje odznaki i zobaczymy czy jesteś taki pro. Ja mam srebro za zabijanie!
I nie, to nie była ironia, wcale, jestem poważny jak atak serca. Wystarczy zobaczyć na
screeny Budo. Widziałeś w jego teamie kiedyś jakiegoś junglera? Ja nie wiem kiedy on
tym Garenem na topie gromi przeciwników.

Normalnie, jeździ ich w 1v2 jak akurat mu się zdarzy jungler w jego teamie bądź w 2v2 jeśli w obu drużynach junglera nie ma.

Dnia 16.02.2012 o 21:10, Markush napisał:

A meta na nordicu to 4 graczy + feeder.

Ale tak już zupełnie poważnie spytam - zdajesz sobie sprawę że takie normale są na każdym serwerze przy mniejszym stosunku win/lose? Widziałem jak matchmaking potrafi na +60 na EU West przy 23-levelowym koncie rzucać cię na 1600+ ELO z solo queue w co drugim meczu a takie osoby nawet trollując jeżdżą w zasadzie wszystkich jak leci. No i działa to w drugą stronę, jak masz -20 to rzeczywiście junglerzy zaczynają znikać a supporty budują się na Lich Bane i Rabadona.

No i normale jednak takie już są że ZAWSZE i niezależnie od win/lose ratio znajdą się jakieś troll teamcompy i nie ma w tym nic złego, taki ich urok ;) Ja w tym tygodniu gram samymi randomami w normalach i też jakoś idzie.

PS O te odznaki chodzi? ^^

@ Budo
Support oparty na energii...jeśli to miałoby heala to byłoby zaprzeczeniem idei Riotu którą było nerfienie Soraki tak by nie miała nieskończonych zapasów energii. No ale to Riot, oni lubią robić takie rzeczy bez sensu więc to całkiem prawdopodobne.

20120216235338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odznakami się nie będę chwalił bo mam zaledwie złoto za zwycięstwa. :( W pozostałych dwóch jest platyna. Ale ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś powoływał się na te odznaki przy określaniu skilla danego gracza. Naprawdę, w moim przypadku poziom graczy po przejściu na zachód się praktycznie nie zmienił. W sensie że na obu serwerach zdarzają się idioci (albo osoby, którym po prostu dany mecz nie wyszedł - każdemu się zdarza), jak i całkiem fajni ludzie, z którymi przyjemnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 11:08, matiz123 napisał:

Odznakami się nie będę chwalił bo mam zaledwie złoto za zwycięstwa. :( W pozostałych
dwóch jest platyna. Ale ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś powoływał
się na te odznaki przy określaniu skilla danego gracza.


Jakbyśmy to robili, to do Ecko by się mówiło "Jezu" albo "Chryste".

Od siebie dodam tylko, że po przejściu na West gra mi nieco się lepiej. Fakt nadal są momenty w których mam ochotę ukatrupić własną drużynę ale póki co było ich zdecydowanie mniej niż w przypadku East. Pula graczy jest większa, może to dlatego. Bo na pewno gracze nie są lepsi, a ich zdolności komunikacyjne są na identycznym poziomie co na drugim serwerze, czyli po angielsku tylko "noob", "my team fail", "feeded"(a powinno być "fed"!) i "fuck you". Już nie wspomnę o takich rodzynkach jak Nautilus który na pierwszy item złożył Zeal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 12:11, luzac napisał:

Pula graczy jest większa, może to dlatego.

Ja właśnie dlatego się na West przeniosłem. Na East jest za mało graczy, przez co w rankedach różnica między first- i lastpickiem często wynosi ponad 100 ELO. I to widać, zwłaszcza jeśli firstpick z jednej drużyny trafi na linii na lastpicka z drugiej. Albo średnie ELO w jednym teamie jest o 50, albo nawet więcej, wyższe niż w drugiej (oczywiście po odliczeniu zmian po zakończeniu meczu). Na West takiego problemu raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 12:21, matiz123 napisał:

Ja właśnie dlatego się na West przeniosłem. Na East jest za mało graczy, przez co w rankedach
różnica między first- i lastpickiem często wynosi ponad 100 ELO. I to widać, zwłaszcza
jeśli firstpick z jednej drużyny trafi na linii na lastpicka z drugiej. Albo średnie
ELO w jednym teamie jest o 50, albo nawet więcej, wyższe niż w drugiej (oczywiście po
odliczeniu zmian po zakończeniu meczu). Na West takiego problemu raczej nie ma.


Dobrze, że dodałeś na końcu słowo raczej - otóż wypisujesz bzdury. Graczy jest więcej i tylko teoretycznie powinno być tak jak napisałeś. W praktyce wygląda to tak samo, bo ludzie dobierają się w duo z różnicą 100 elo lub więcej a w przeciwnych teamach zdarzają się jeszcze większe różnice.
Sam tak miałem nie raz. Ja miałem 1450, a kolega 1350 (first i last pick, więc teoretycznie powinniśmy dostać ludzi z takiego przedziału), a przeciwny team był złożony z 2 osób powyżej 1550 i 3 powyżej 1400. Co śmieszniejsze mecz był łatwo wygrany.
IMO te 100 czy nawet 200 elo to jest żadna różnica i nie ma nad czym rozpaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, zapomniałem dodać, że chodzi mi o granie solo. Wiadomo, że się zdarzają duo, w których jeden jest od drugiego "lepszy" o 300 ELO i wtedy takie różnice są. Ja mam na myśli sytuację, w których każdy dołącza do kolejki sam, a nie w parze - wtedy na West jest w miarę ok pod względem doboru ELO. A przynajmniej mi się dobierają zespoły z bardziej wyrównanym ELO niż na East.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z Arande wygraliśmy grę z teamem złożonym z 2 graczy polskiego Frag eXecutors. Jeden miał 2270, drugi niecałe 2100 i ich koledzy ok. 1600 elo. No i oczywiście jak na profesjonalistów przystało rozmawiali z nami piękną polszczyzną - w tym to oni skilla mają niesamowitego. Pierwszy Kubon, który od początku do końca prztykał się z jednym z naszego teamu.
No ale to był tylko normal, więc dali nam wygrać ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować