Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2012 o 19:43, Budo napisał:

Już widziałem. Tyle, że ban pozwala nadal pisać na forum, przynajmniej ja tak miałem
jak mi warna dali na jeden dzień.


Jaki ban? Ja tam widzę, że HGG normalnie sobie gra przeciw CLG EU teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 22:26, Ostrowiak napisał:

Spell vamp to taki stat jak każdy inny, stackuje się ilościowo.

Z kilku itemów na lifesteal też jest suma łączna, przecież.

Eee...NIE. Jak masy 3 revolvery to tylko jeden z nich da ci spellvamp (więc jak chcesz max to jeden musisz zamienić w Gublade a drugi w WoTA) a jak masz 3 vamp sceptery to każdy z nich ci da lifesteal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 22:31, sirufok napisał:

> Już widziałem. Tyle, że ban pozwala nadal pisać na forum, przynajmniej ja tak miałem

> jak mi warna dali na jeden dzień.

Jaki ban? Ja tam widzę, że HGG normalnie sobie gra przeciw CLG EU teraz.


Po pierwsze ja tylko przekazuję ploty, a po drugie turniejowy klient ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym meczu można spodziewać się buffa Olaf oraz lekkiej zmiany jungli.


Axe Throw
Damage increased to 80-260 from 50-210
Scaling changed to +1.0 bonus AD from +0.5 total AD
Base cooldown reduced to 8 seconds from 10
Cooldown reduction for picking up the axe reduced to 4.5 seconds from 6
Ragnarok now provides 30/45/60 Armor and Magic Resist instead of 20/30/40 flat damage reduction

Champions will now attempt to run home immediately when disconnecting, rather than attempting to Recall
Small monster camp sigils now restore up to 30 Mana in addition to Health
Small golem camp
Movement Speed increased to 300 from 180
Medium Golem base damage increased to 59 from 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...To nie były DC. A ragequity...Bez komentarza bo to żałosne. Zgadnijcie za to z jakiego kraju pochodziła Sivir i Janna będące razem w duo queue?

20120218133749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 13:39, ziptofaf napisał:

...To nie były DC. A ragequity...Bez komentarza bo to żałosne. Zgadnijcie za to z jakiego
kraju pochodziła Sivir i Janna będące razem w duo queue?

zanim zobaczyłem screena : Polacy
po zobaczeniu : Polacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 13:46, Mange napisał:

> ...To nie były DC. A ragequity...Bez komentarza bo to żałosne. Zgadnijcie za to
z jakiego
> kraju pochodziła Sivir i Janna będące razem w duo queue?
zanim zobaczyłem screena : Polacy
po zobaczeniu : Polacy :)


A wszystko dlatego że zrobiliśmy fb w ciągu jakichś 30 sekund a potem specjalnie nie pushowaliśmy towera bo to chodzące free kille i lepiej było zabijać aniżeli pushować. Ale to musi być naprawdę upokarzające dla tego typu graczy, nie mieć na kogo winy zrzucać (w końcu razem dzielnie wzięli tego bot lane''a), nam nawet jungler nie pomagał, za to im i owszem, nawet Ania wpadła z wizytą. No to w końcu musieli ragequittnać w takiej sytuacji, to widać jedyne co ratuje ich honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak M5 to robi, ale jeszcze nie widziałem meczu żeby byli do tyłu z farmą. Oni zawsze wygrywają pod tym względem. Nawet jeśli przegrywają early game to nadal mają lepszą farmę. Dla mnie to niesamowite, jak oglądam ich gry gdy przegrywają o kilka zabójstw a mimio to są na tym samym poziomie z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 18:11, masterHADES napisał:

Nie wiem jak M5 to robi, ale jeszcze nie widziałem meczu żeby byli do tyłu z farmą. Oni
zawsze wygrywają pod tym względem. Nawet jeśli przegrywają early game to nadal mają lepszą
farmę. Dla mnie to niesamowite, jak oglądam ich gry gdy przegrywają o kilka zabójstw
a mimio to są na tym samym poziomie z kasą.

Może po prostu są perfekcyjnie w last hitowaniu ;p i kazda fala wrogich minionoów pada ich łupem. Co do creepa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2012 o 18:17, mlynar911 napisał:

Może po prostu są perfekcyjnie w last hitowaniu ;p i kazda fala wrogich minionoów pada
ich łupem. Co do creepa ;]


No może nie co do jednego. Ale to fakt, że jeśli chodzi o last hitowanie są niesamowici szczególnie, że potrafią być przy okazji agrsywni na lini i nie tracą przez to cs.

a tak btw. zawsze mnie zastanawiało ile minonów wychodzi na pojedyńczą linie, powiedzmy w ciągu 20 minut. Wie ktoś może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 18:22, masterHADES napisał:

a tak btw. zawsze mnie zastanawiało ile minonów wychodzi na pojedyńczą linie, powiedzmy
w ciągu 20 minut. Wie ktoś może ?


właściwie to łatwo to policzyć, bo miniony spawnują się ci 30sec od 1:30.
Powiedzmy, że w jednej fali jest 6, to w ciągu 20 min będzie ok 6x2X20=240.
To tyle wyjdzie na midzie, na bokach pewnie mniej, bo tam później docierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 18:22, masterHADES napisał:

a tak btw. zawsze mnie zastanawiało ile minonów wychodzi na pojedyńczą linie, powiedzmy
w ciągu 20 minut. Wie ktoś może ?


177 w ciągu 15 minut, dających maksymalnie 3910 golda. Więc zasada o zdobyciu ok. 100 cs-a w ciągu 15 minut oznacza że ominąłeś mnóóóstwo minionków.
435 w przeciągu 35 minut, dających maksymalnie 10598 golda. Prawdę mówiąc, to na niższych ELO całe teamy mogą nie mieć łącznie tyle cs-a w tej minucie ^_^

@ IlMOD
Twoje obliczenia są niestety błędne. Bo w co trzeciej fali jest siege minion. A po 20 minucie w co drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie widać czy ktoś grał wcześniej w dotę, tam trzeba pamiętać nie tylko o cs, ale też o deny ^^ przyznam szczerze, że jako noobek w dota 2 i jako tako dający sobie tam radę z last hitami i deny, to w lolu jest po prostu baaaardzo łatwo :)


chociaż przyznam, na niższych elo(mniej niż mam teraz czyli poniżej 1,3k :D) jak miałem ponad 100cs w 15 minucie to mnie posądzali o smerfa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 18:57, Onybic napisał:

ogólnie widać czy ktoś grał wcześniej w dotę, tam trzeba pamiętać nie tylko o cs, ale
też o deny ^^ przyznam szczerze, że jako noobek w dota 2 i jako tako dający sobie tam
radę z last hitami i deny, to w lolu jest po prostu baaaardzo łatwo :)

Lane phase to jedyna rzecz którą w Docie (a przez to też w HoN-ie) lubię o wiele bardziej niż w LoL-u, właśnie z tego powodu że jest trudniej. Zabiją cię to tracisz gold, samemu należy też niszczyć własne towery i mordować miniony

Dnia 18.02.2012 o 18:57, Onybic napisał:

chociaż przyznam, na niższych elo(mniej niż mam teraz czyli poniżej 1,3k :D) jak miałem
ponad 100cs w 15 minucie to mnie posądzali o smerfa :D

Ja jako AD Carry staram się nigdy nie schodzić poniżej 130-140 w 15 minut. Magami i na topie idzie mi gorzej bo albo nie mam tam run pod flat AD (mając 78 AD na pierwszym levelu to tak łatwo się last hituje że potem aż ciężko się przestawić na inne postacie ;)) albo po prostu muszę dużo bardziej uważać (last hitowanie Irelią gdy poluje na ciebie np. Udyr czy jakiś inny OP potwór to trudna sprawa i zazwyczaj muszę to robić ostrożnie pod towerem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zazwyczaj solo top nasusem śmigałem :) a tam wszystko może Cie zjeść a irelia albo nie daj boże udyr to już w ogole masakra xD, ale nie ma nic piekniejszego niz miec +300 dmg na Q i bedac zrobionym na tanky dpsa bić za pol hp wrogiego carry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 18:36, IlMOD napisał:

właściwie to łatwo to policzyć, bo miniony spawnują się ci 30sec od 1:30.
Powiedzmy, że w jednej fali jest 6, to w ciągu 20 min będzie ok 6x2X20=240.
To tyle wyjdzie na midzie, na bokach pewnie mniej, bo tam później docierają.

234
ogólnie fajnie, że zrobiłeś założenie, że miniony spawnią się od 1:30, a i tak liczyłeś od 0:00 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 19:25, Onybic napisał:

ja zazwyczaj solo top nasusem śmigałem :) a tam wszystko może Cie zjeść a irelia albo
nie daj boże udyr to już w ogole masakra xD, ale nie ma nic piekniejszego niz miec +300
dmg na Q i bedac zrobionym na tanky dpsa bić za pol hp wrogiego carry ^^


No wiem coś o tym, będąc po drugiej stronie. Grałem raz irelią na nasusa to koleś zbudował pierwszego Frozen Heart ja nieświadomy co mnie czeka poszedłem z nim 1 vs 1 to chyba każdy wie jak to się skończyło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najbardziej cs kuleje na midzie, a to ze względu na to, że gram tam bardziej agresywnie. Choć sa mecze w których nastawiam się tylko na farme. Top to dla mnie farma i tylko farma i haras jesli widze, ze przeciwnik jest slabszy. Irelia zazwyczaj kupuje latarnie i wtedy farmie jak szalony ale tez jest nie do ubicia w 1 vs 1. W na maxa i latarnia dzialaja cuda :) Na bocie nie lubie grac bo nie lubie na kimś polegac. Choć jeśli znajdzie sie ogar to co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, także tak. Jestem newbie i potrzebuje porady kim mi będzie z początku łatwiej/lepiej/wymyśl coś grać. Do tej pory grałem Ashe i szło mi całkiem nieźle, no przynajmniej w lategame ale uciułałem w końcu trochę grosza i chciałbym kupić kogoś do starć bezpośrednich. Podobają mi się Jax, Trynda, ww i Nasus z czego czytałem, że ten ostatni jest świetny ale pełnie klasy pokazuje dopiero po jakimś czasie. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować