Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

ooo dali jej szpadę ;] a raczej rapier... Hmm jak będzie ze skinem sailor w podstawowej paczce to kupię ;]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe usprawnienie trybunał dla tych co korzystają z przeglądarki Chrome. Pozwala zobaczyć elo, win/lose ratio, a także filtruje chat. Po zainstalowanie należy w opcjach wybrać region, a uruchamiamy z ikonki na pasku zadań.
Działa i można powiedzieć, że trochę pomaga, więc kto chce może wypróbować.
https://chrome.google.com/webstore/detail/djjccjnnfljjiemjoecpcpbgfipmkbpb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 11:38, sirufok napisał:

Małe usprawnienie trybunał dla tych co korzystają z przeglądarki Chrome. Pozwala zobaczyć
elo, win/lose ratio, a także filtruje chat. Po zainstalowanie należy w opcjach wybrać
region, a uruchamiamy z ikonki na pasku zadań.
Działa i można powiedzieć, że trochę pomaga, więc kto chce może wypróbować.
https://chrome.google.com/webstore/detail/djjccjnnfljjiemjoecpcpbgfipmkbpb


Tu jest coś podobnego do firefoxa, trzeba najpierw zainstalować Greasemonkey i potem taki skrypcik: http://userscripts.org/scripts/show/103841
Pozwala filtrować chat i wyświetla ile spraw dziś się rozpatrzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z tej gry powinni wyeliminować "nie wybrałem bohatera to zrobi to za mnie gra". Albo sam robisz "Random", albo wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji za ile leavów można dostać bana ? Bo w sumie po co się złościć i marnować czas. Chyba lepiej wyjść jak taki shaco za każdym gankiem pada irelia feeduje olafa, a kog na midzie ss nie mówi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 17:06, Hacket napisał:

A tak przy okazji za ile leavów można dostać bana ? Bo w sumie po co się złościć i marnować
czas. Chyba lepiej wyjść jak taki shaco za każdym gankiem pada irelia feeduje olafa,
a kog na midzie ss nie mówi....


Zależy czy zreportują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 17:20, Hacket napisał:


> Zależy czy zreportują

zakładakąc, że tak :P

Zalezy czy klikną punish ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 11:36, Hacket napisał:

ooo dali jej szpadę ;] a raczej rapier... Hmm jak będzie ze skinem sailor w podstawowej
paczce to kupię ;]...


Koło rapiera to to nie stało. A wychodzenie z gry to najgorsze lamerstwo, zagryź zęby i graj do końca, przynajmniej Ty będziesz w porządku. Czasami szala zwycięstwa może się przechylić nawet, gdy gra wydawała się 100% przegrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 18:47, Budo napisał:

> ooo dali jej szpadę ;] a raczej rapier... Hmm jak będzie ze skinem sailor w podstawowej

> paczce to kupię ;]...

Koło rapiera to to nie stało. A wychodzenie z gry to najgorsze lamerstwo, zagryź zęby
i graj do końca, przynajmniej Ty będziesz w porządku. Czasami szala zwycięstwa może się
przechylić nawet, gdy gra wydawała się 100% przegrana.


czasem lepiej, jak taki rejdżer *xD* wyjdzie, od razu się przyjemniej gra, nie raz miałem sytuację, że początek nie szedł mi kompletnie, feedowałem można nawet powiedzieć, po czym rejdżer wychodził, lub się go mutowało i wygrywało później grę, bo przeciwnik mimo mocnego early w end game padał jak mucha.

jedna zasada, grać do końca i się nie poddawać, w tej grze nawet jedno potknięcie może kosztować wygrywającą drużynę ich pozycje, a nawet porażkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2012 o 18:47, Budo napisał:

Koło rapiera to to nie stało. A wychodzenie z gry to najgorsze lamerstwo, zagryź zęby
i graj do końca, przynajmniej Ty będziesz w porządku. Czasami szala zwycięstwa może się
przechylić nawet, gdy gra wydawała się 100% przegrana.


Za dużo grałem, aby bawić się w takie gdybanie. A definitywnie tamtej gry za licho wygrać się nie dało. Zwykle gram do końca klnąc niesamowicie w realu na czacie szkoda słów a ze z natury jestem cholerykiem ( wiem wiem kolejne tłumaczenia) szybko się wkurzam. Tym razem wołałem sobie odpuścić. Bezsensu jest marnować czas na mecz, który jest z góry skazany na porażkę( tak jak na tamtym obrazku moja drużyna małp a przeciwna zgrana). Do mnie ta gadka, że może się los odmieni nie działa :P. A zawsze jak szala zwycięstwa ma się zmienić to na korzyść wroga. Tak mam spokój sobie pomyślałem, po co się na nich wkurzać jedyne, co powiedziałem to best miss mid i tyle...

A panie znawco jak pan wie, co to za broń to niech pan mi wyjaśni i poprawi, bo tak to mam wrażenie, że ot sobie mądrala dociął, że koło rapiera nie leżało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 19:57, Hacket napisał:

Za dużo grałem, aby bawić się w takie gdybanie.


Zdecydowanie za mało jeszcze grałeś. Lub nigdy nawet nie próbowałeś próbować.

Dnia 25.02.2012 o 19:57, Hacket napisał:

A definitywnie tamtej gry za licho wygrać się nie dało.


Zapewne znów jesteś w błędzie.
Dla przykładu podam grę z wczoraj:
Early game należało do mojego teamu, ja w 15 minucie miałem Veigarem 9/1, a mimo to przeciwnicy zebrali się i zaczęli nas skutecznie kontrować i wyłapywać pojedynczo w mid game dzięki czemu prawie zrównali się z nami w killach i przegonili nas z farmą. Natomiast pod koniec gry, ok. 45 minuty zabiliśmy jednego z ich teamu na bot lane będąc we 4. Reszta ich teamu w tym czasie szykowała się na barona i zdecydowali się w tym momencie go robić. My podejmując szybką decyzję poszliśmy za ciosem i pushowaliśmy bot lane. Padły 2 wieże i inhibitor, a gdy wrogowie wrócili z baronem zabiliśmy 3 z nich i zniszczyliśmy jeszcze 1 wieże przy nexusie i przy inhi na midzie. Po tej akcji poszliśmy za ciosem i po drugim pushu wygraliśmy. Tak więc w jednej grze sytuacja może się zmieniać nawet kilka razy.

Dnia 25.02.2012 o 19:57, Hacket napisał:

Zwykle gram do końca


Pierwszym słowem własnie opisałeś swój sposób gry w lolka. Zwykle grasz do końca, ale jak coś zacznie ci nie pasować to od zaraz wychodzisz, co by się nie męczyć z noobami. Taa i kto tu jest noobem...

Dnia 25.02.2012 o 19:57, Hacket napisał:

Do mnie ta gadka, że może się los odmieni nie działa :P.


A powinieneś spróbować sobie ją przyswoić. Zapewniam Cię, że już wiele razy wygrywałem te z góry przegrane gry. Wystarczyło się tylko nie poddawać, a grać z głową.

Dnia 25.02.2012 o 19:57, Hacket napisał:

A zawsze jak szala zwycięstwa
ma się zmienić to na korzyść wroga.


Typowe myślenie pro graczy.

Dnia 25.02.2012 o 19:57, Hacket napisał:

Tak mam spokój sobie pomyślałem, po co się na nich
wkurzać jedyne, co powiedziałem to best miss mid i tyle...


Jedyne co powiem to powodzenia na trybunale. Mam nadzieję, że sprawiedliwość Cię dosięgnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poczyniłem dziś odkrycie co mnie bardziej wkurza niż sam "rejdż". Rage debila, po spojrzeniu na którego nawet ja (gram od stosunkowo niedawna) wiem, że o grze ma średnie/marne pojęcie. Bierze taki co chce - reszta teamu nieważna, bo przecież JEGO persona to główny aktor rozgrywki, a my marni statyści mamy mu się podporządkować, czytaj - najlepiej robić asysty. ON idzie na mida, bo ma taką ochotę, i nawet jak inne lane''y się nie wyrabiają (tak to o mnie - moi przeciwnicy byli dużo lepsi, a towarzysz trochę tylko lepszy od miniona) to jeszcze drze się, że nikt mu nie powiedział SS... No pewnie, ktoś ledwo zipie, niewiele widzi zepchnięty do defensywy, ale co tam - nasza "gwiazda" przecież lśni jasno... NOOB TEAM! Jego marne staty to wynik naszej ignoracji i biednej gry, a nasze? A tak, zapomniałem, "gwiazdor" nie jest dla teamu, ale dla własnej chwały......... Przegrać grę, nawet nierówną, mówi się trudno, ale jak widzę czasem co się dzieje na czacie to odechciewa się gry. Co gorsze, bardzo często wychodzi szydło z worka i okazuje się, że to "kochany" rodak daje taki popis elokwencji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powiem ci jedno - przyzwyczajaj się. Taką sytuację napotkasz nie raz, nie dwa a setki razy ;) A to że nasi rodacy mają wręcz legendarnie złą opinię w grach online to nic nowego.

Samemu zresztą na serwerze amerykańskim niedawno byłem świadkiem takiej sytuacji:
http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_07/20120218133749.jpg
Łatwo zgadnąć skąd była Sivir i Janna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pierwszym słowem właśnie opisałeś swój sposób gry w lolka. Zwykle grasz do końca, ale jak coś zacznie ci nie pasować to od zaraz wychodzisz, co by się nie męczyć z noobami. Taa i kto tu jest noobem..."

GWOLI ŚCISŁOŚĆI, ALE nad interpretowałeś moje słowa. I wyciągasz pochopnie wnioski prawie nigdy nie wychodzę mam kilka leavów na koncie. Zwykle przez dziwne bugi w grze, które nie dają mi możliwości powrotu miałem tak kilka razy czasem pomógł restart kompa czasem reinstalacja klienta, czasem nic nie pomagało a o dziwo kolejna gra idzie bez problemów. Szczęśliwie rzadko to miewam....
Ale tak gram do końca choćbym klął gorzej niż szewc gram dalej, (co daje temat rozmów dla współlokatorów abym melisę pił :P).
A że raz mi się zdarzyło dziś wyjść z tego a nie innego powodu nie daje ci prawa zakładania, że zawsze tak jest...

"Typowe myślenie pro graczy."

Nigdy nie nazywałem siebie pro gracza gram dla zabawy a że ta zabawa często kończy się rejdzem, (choć nie zawsze) trudno staram się wtedy grać do 2 gier dziennie, jeśli przegrywam(w przeszłości grałem cale dni jak nie szło, bo może uda się wygrać)...

"Jedyne, co powiem to powodzenia na trybunale. Mam nadzieję, że sprawiedliwość Cię dosięgnie ;)"

Wychwalając kodeks Hammurabiego tobie też życzę tego samego oko za oko, ząb za ząb... Nie będę na siłę miły lepiej nie chować urazy


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam bardzo szybko się gorączkuję i wściekam jak mi nie idzie. Kiedy zaczyna mnie nachodzić ochota na rage quit, to zaciskam zęby i gram do końca aktualny mecz - a później po prostu robię sobie przerwę od gry. Czasami na kilka godzin, czasami na kilka dni. To jest najlepsze co można zrobić.

Trybunałem nie masz się co przejmować, jeżeli to co piszesz jest prawdą, tzn. że leave zdarzył Ci się w karierze tylko kilka razy, a przeklinasz głównie w realu zamiast produkować się na chacie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja się trybunału nie boję.
Dla mnie gracz, który wychodzi z gry w ten lub podobny sposób od razu wpada na czarną listę. Pamiętaj, że rozgrywka trwa przynajmniej 20 minut, więc jeśli nie jesteś pewien czy dasz radę dotrwać do końca to po prostu jej nie rozpoczynaj.
Nawet jeśli mówisz prawdę i wyszedłeś z gry dopiero pierwszy raz, to chyba nie powiesz, że to była słuszna decyzja... Tak się po prostu nie robi i tyle w temacie.
Krótko mówiąc: ja wiem swoje, Ty wiesz swoje i myślę, że nie ma po co dalej tego wątku ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nienawidzę gdy ktoś mnie bezpodstawnie oskarża widzać tylko jedną stronę....Ale dobra nie bedziemy tego dalej ciągnąc cytując Kmicica "skończ waść, wstydu oszczędź".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować