Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

A co sądzicie o nowej postaci? Moim zdaniem riotowi kończą się nieco pomysły, bo o ile ziggs był ekstra, nautilus mógł być, o tyle nowy champ tak sobie się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 21:37, dulak napisał:

Nie wiedziałem :). Garen jest całkiem kewl, zdarzyło mi się nim kilka razy grać. A twój?


Ja ogólnie preferuję postacie AP i walczące w zwarciu, dlatego najczęściej gram na midzie, topie lub jako jungler.
A postaci, które lubię mam sporo: Ahri, Cassio, Kennen, Kog, Nasus, Nidalee, Olaf, Urgot, Renekton, Riven, Shyvana. No i na koniec 2 najulubieńsze, czyli Veigar i moja pierwsza miłość w lolku - Poppy, do której mam 5 skinów ;]
Co do samej Poppy to na topa jest jak najbardziej viable. Oczywiście przeciw niektórym postaciom jest ciężko, ale przynajmniej to jakieś wyzwanie. Na dowód załączam 3 ostatnie mecze ;]

Co do nowej postaci to mnie pasuje, bo będzie konkurencja na top lane lub do jungli. Kwestię tego czy jest/będzie udana/użyteczna pomijam ;]

20120227220116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 21:42, dulak napisał:

A co sądzicie o nowej postaci? Moim zdaniem riotowi kończą się nieco pomysły, bo o ile
ziggs był ekstra, nautilus mógł być, o tyle nowy champ tak sobie się zapowiada


Ona woła "buduj na mnie atak spid, damadż i kryty". A w natłoku tanky fighterów to może być ciekawa odmiana. :P

A moim ulubionym czempionem jest Dżana, bogini-zdzira od asyst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 22:08, luzac napisał:

> A co sądzicie o nowej postaci? Moim zdaniem riotowi kończą się nieco pomysły, bo
o ile
> ziggs był ekstra, nautilus mógł być, o tyle nowy champ tak sobie się zapowiada

Ona woła "buduj na mnie atak spid, damadż i kryty". A w natłoku tanky fighterów to może
być ciekawa odmiana. :P

A moim ulubionym czempionem jest Dżana, bogini-zdzira od asyst.

Taka odmiana jak Yi, nie ma gdzie tego umiescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 22:08, luzac napisał:

> A co sądzicie o nowej postaci? Moim zdaniem riotowi kończą się nieco pomysły, bo
o ile
> ziggs był ekstra, nautilus mógł być, o tyle nowy champ tak sobie się zapowiada

Ona woła "buduj na mnie atak spid, damadż i kryty". A w natłoku tanky fighterów to może
być ciekawa odmiana. :P

A moim ulubionym czempionem jest Dżana, bogini-zdzira od asyst.

Zajeboza support

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wbrew obiegowym opiniom moim ulubionym championem nie jest Garen, mam do niego po prostu sentyment :P
Nie mam jednego ulubionego champa, gram ok. dwudziestoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 22:49, Budo napisał:


Wbrew obiegowym opiniom moim ulubionym championem nie jest Garen, mam do niego po prostu
sentyment :P
Nie mam jednego ulubionego champa, gram ok. dwudziestoma :)

Bo to ze Garen jest op nie znaczy ze musi byc od razu ulubiona postacia : >

Ulubiony champ= ten ktorym najbardziej lubisz grac a niekoniecznie najlepiej ci idzie wiec nie wiem po co info ze grasz 20, przeciez nie mozesz miec 20 ulubionych.


Ja lubie katarine, gangplanka i rozne postacie z wymyslnymi buildami. O i Lux i Cait jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 22:58, Yawei napisał:

Ja lubie katarine, gangplanka i rozne postacie z wymyslnymi buildami. O i Lux i Cait
jeszcze


Wymyślnymi powiadasz... Próbowałeś AD Lux? OP jak cholewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 00:05, dulak napisał:

A Ty jak preferujesz?

Koledzy wyżej ładnie Ci doradzili, ja osobiście wolę żadnego, gdyż Siona nie mam, a ogarnięty Sion w drużynie przeciwnej to dla mnie z reguły gg. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 12:32, KofeinowyPablo napisał:

To jej ulti atakuje jednego przeciwnika czy kilku?


Atakuje randomowe postacie w zasięgu. Każdy skok na tę samą postać zadaje jej mniejszy dmg.

Dnia 28.02.2012 o 12:32, KofeinowyPablo napisał:

BTW Co to za solotop bez CC...


Szkoda, że panienka chociaż slowa nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować