Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2012 o 12:58, Ecko09 napisał:

>
> Dan Dinha wyrzucili z EG :(

Chyba sam się wyrzucił ;p



Nie, wywalili go, mówił na streamie ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moja sprawa, ale widzę że na prawdę dużo się produkujesz, a LordAnayami nie ustosunkował się do żadnej Twojej wypowiedzi. Nie czujesz się, jakbyś mówił do ściany? To tylko takie moje skromne zapytanie, ja byłbym wdzięczny za takie porady.. no ale najpierw trzeba w ogóle sobie uświadomić, że to nie wszyscy trollują tylko ja kiepsko gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 10:44, Ecko09 napisał:

Nie, to jest k...niemożliwe, z tego zasranego low elo nie da sie wyjsc z tymi idiotami.


Nie martw się. Będąc wyżej nie odczujesz różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z trybunałem? Od dwóch dni mam komunikat jakobym wykorzystał limit 15 spraw i wrócił jutro.

Btw, nadchodzi rework Karmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 14:24, Budo napisał:

Najpierw stealth, katarina i kayle. Czyli rework karmy w przyszłym roku.


Ano, słowo "nadchodzi" zobowiązuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 13:19, JohnSnake napisał:

Nie moja sprawa, ale widzę że na prawdę dużo się produkujesz, a LordAnayami nie
ustosunkował się do żadnej Twojej wypowiedzi. Nie czujesz się, jakbyś mówił do ściany?
To tylko takie moje skromne zapytanie, ja byłbym wdzięczny za takie porady.. no ale najpierw
trzeba w ogóle sobie uświadomić, że to nie wszyscy trollują tylko ja kiepsko gram.


Nabijam sobie posty, chcę mieć więcej niż Budo (który to jegomość ma ich samemu więcej niż po zsumowaniu cała reszta z top 10 na gramie) a za spamowanie mnie zdegradują xD A i tak dobrze wiem że Anayami mi nie odpowie bo już go 4 razy na tym forum zbanowali (2 razy w temacie z WoW-em bo pytał o buildy na prywatnych serwerach) i pewnie niedługo ktoś zrobi to znowu ^_^ Ale że te posty może przeczytać każdy i zawierają dość uniwersalne porady to nie uważam ich pisania za stratę czasu. A i jemu może pomogą, przynajmniej jego teammaci w LoL-u nie będą musieli narzekać na trolla w drużynie.

Notabene, ta wyprzedaż skinów Riotu mnie wkurzyła - to ja się przygotowywałem na double bundle dla Lulu (6 skilli z czego 3 ofensywne i 3 defensywne, jest supportem, ma nawet polimorpha który zmniejsza champy do rozmiaru minionów!) a tu nagle dają z 5 fajnych i tanich... A ja łatwo ulegam pokusom ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 17:15, zerohunter napisał:

Co za idiota wymyślił że ult fiory będzie omijał wieże i niewidki?

No i? Nie żebym mówił, ale są potężniejsze ulti, ten traci moc wraz z wiekszą ilością celów, a i ponoć da się na parę sposobów z niego wybrnąć (z tego co czytałem). Wspominałem również, że można sparować i zblokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 20:21, Hydro2 napisał:

> Co za idiota wymyślił że ult fiory będzie omijał wieże i niewidki?
>
No i? Nie żebym mówił, ale są potężniejsze ulti, ten traci moc wraz z wiekszą ilością
celów, a i ponoć da się na parę sposobów z niego wybrnąć (z tego co czytałem). Wspominałem
również, że można sparować i zblokować?

Grając Akali podczas ulti Fiory rzuciłem W i przerwało (ulti).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować