Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2012 o 21:03, ChrisBgnr napisał:

Wie ktoś jak to naprawić? Mam tak chyba od samego początku zabawy z LoLem... Wbudowana
w klienta naprawa plików nie pomogła.

na wersje ENG zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 20:43, Daronn_Darker napisał:

> > Co za idiota wymyślił że ult fiory będzie omijał wieże i niewidki?
> >
> No i? Nie żebym mówił, ale są potężniejsze ulti, ten traci moc wraz z wiekszą ilością

> celów, a i ponoć da się na parę sposobów z niego wybrnąć (z tego co czytałem). Wspominałem

> również, że można sparować i zblokować?
Grając Akali podczas ulti Fiory rzuciłem W i przerwało (ulti).

Ja samemu jako kontra wziąłem na ulti wziąłem ripostę- 1,5 sek blokowania wystarczy. Po czym wyprowadzić mocny kontraatak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe info o Lulu:
http://forum.leaguecraft.com/index.php?/topic/39506-lulu-the-fae-sorceress-revealed/page__pid__486471#entry486471

Widać, że zapowiada się support z prawdziwego zdarzenia, nie tak jak ostatnia Karma, którą wszyscy zdążyli zapomnieć.
btw. Nareszcie (albo przynajmniej przez pierwszy tydzień) ludzie nie będą na starcie jojczeć "ME MID ME MID" albo "I GO TOP, GTFO" tylko ładnie supporta Lulu będą pickować i wołać "Salutations! Could You let me go bot with AD Carry? Thank you in advance". Miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 22:28, Dotson napisał:

ludzie nie będą na starcie
jojczeć "ME MID ME MID" albo "I GO TOP, GTFO" tylko ładnie supporta Lulu będą pickować
i wołać "Salutations! Could You let me go bot with AD Carry? Thank you in advance".


Naiwniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, oświeci mnie ktoś może jak się gra Shenem? Ustawiłem mastery na defa(9-21), tak samo runy(flat armor, flat magic resist, health i magic pene marki jak zawsze), itemy te same co pod tanka zawsze(czyli doran shield, merce i dalej w zależności od tego, czy ''ci groźni'' rywale bardziej ad czy ap są). Daje to tyle, że nic nie robię niemal.xD Nie wiem, może cały czas trafiam na debili jakich(jak sam mam myślącego gracza ze sobą, to top i mid robi po 1-6...) czy co, albo tą postać się inaczej buduje, a ja o tym nie wiem.

Przy okazji, to ogólnie zgadzam się, że na west jest większa kultura(i ogólny luz) wśród graczy. Ale idioci są na każdym serwerze w takiej samej ilości. Reakcją na ulti shena? Dalsze uciekanie, mając realnie duże szanse zabicia rywala, który takiej pomocy nie dostanie. Reakcja na ulti Zielana? Uciekam, bo po co wstać za chwilę i spokojnie dobić swojego przeciwnika. Takie fajne champy, ale się nimi grać odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wreszcie dobry item dla ad casterów, kolejny. Będzie w co budować hexdrinkera.

Jeśli chodzi o Shena, to ja nie wiem jak komuś może nim nie iść. To jeden z prostszych i efektywniejszych champów obecnie, samograj. Podpowiem tylko, że runki niebieskie najlepsze są magic resist / level, a nie flat. Jeśli chodzi o przedmioty- zależy, ale typowe dla tanka + wit''s end. Oprócz tego sprawdza się hog, randuin, sunfire cape, warmog, ga, force of nature... standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


We think rammus is a little overpowered hahaha, 100% ban w każdym rankedzie zaraz obok Shena od chyba roku, a ci się skumali ;]
Ale fajne zmiany, w sumie każda mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak ostatnio pograłem shenem jak był we free rotacji, to masteries brałem pod tanka, runki pod mpen, hp i cdr i raszowałem trinity(pierwszy sheen) i potem rylai, sieka niesamowita. Nie przegrałem ani jednego topa podczas tego tygodnia, łatwe last hitowanie i harassowanie z q i passywem, taunt przy gankach bardzo często równał się killem dla mnie lub junglera. Heal mały ale jest więc zawsze coś tam można się podleczyć na minionach, nawet 1 vs 1 dawał rade na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.lolpro.com/news/252-lulu-patch-skills-details-champions-and-items

Patch Notes z PBE, zapewne coś podobnego zobaczymy we wtorek-środę.

Jeśli to co widzę jest realne to pora zmienić Irelię na innego champa (5-13 lifesteala na hit?). Jej early już jest wystarczająco słabe i kontrowane przez połowę champów w grze ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 11:18, sirufok napisał:

Fiora OP? Better nerf Irelia.
A także nerf lajfstilów - czyli jak skutecznie wydłużać czas rozgrywki by Riot.

Pomijając fakt iż nerf lifesteal uderzy w Fiorę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zmiany nazw eliksirów wygląda na to, że w Runeterra szykuje się święto grzybiarzy.

A Maw of Malmortius będzie niesamowicie przegięty, zwłaszcza na takim Olafie, którego pasyw jest podobny. Większy DMG od utraty HP? BIJCIE MNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 12:15, Yawei napisał:

tyle ze fiora nie jest op...


Wytłumacz to ludziom pchającym się na nią 1 v 1 czy nie wiedzącym jak skontrować jej ulti. CC przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować