Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2012 o 21:27, zerohunter napisał:

Jak wy składacie Luxę?

doran/but - > drugi doran -> jak idzie dobrze w miare ( a luxem zazwyczaj idzie ) to RoA - > rabadon - > rylai i koniec gry zazwyczaj na korzyść mojego teamu ; ]. Nawet jak cię zgankują zdołasz uciec, a w TF''ach spokojnie możesz utrzymać się do końca. Plusem jest to że później jest się mniej focusowanym bo zabicie takiej Luxowatej zajmuje im dużo czasu. Samo pure AP + stun/silence = dead na miejscu :) Kto co woli, ale bez survi nie będziesz tak użyteczny jak z.
EDIT:
@qq_MoaR
mejai jest jak dla mnie za bardzo ryzykownym przedmiotem, szczególnie gdy się nie ma tego survi + bycie focusowanym.Więc nie widzę sensu tego składania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 21:27, zerohunter napisał:

Jak wy składacie Luxę?

Ja to doran, pół buta, roa, całego buta rabadona i licza, nada się to?

boots 1, 2-3 dorans, rabadon/80 ap rod, mejai, (konczysz rabadona jesli wczesniej miales tylko big roda), void staff/lich bane(jesli nie maja mr to pierwszy lich bane)

gdzies w miedzyczasie konczysz buty na magicpeny/cdr

Mejai jest genialnym itemem na lux, generalnie ma sie caly czas w cholere range na skillach a do range autoattackow zblizasz sie tylko wtedy gdy sie ma kogos zdjac na cale combo z autoattackami (Q,auto i jednoczesnie rzucasz E, ulti, auto i w miedzyczasie odpalasz E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 21:51, ZnalazlemNemo napisał:

mejai jest jak dla mnie za bardzo ryzykownym przedmiotem, szczególnie gdy się nie ma
tego survi + bycie focusowanym.Więc nie widzę sensu tego składania :)


Tylko wtedy nie ma tego dreszczyku... a tak na poważnie to zazwyczaj mało kto mnie tykał i te 1,5k hp wystarczało aby się wyszaleć i przeżyć. Flash czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2012 o 22:18, qq_MoaR napisał:

Tylko wtedy nie ma tego dreszczyku... a tak na poważnie to zazwyczaj mało kto mnie tykał
i te 1,5k hp wystarczało aby się wyszaleć i przeżyć. Flash czyni cuda.


Jeżeli miałeś blisko 20 albo miałeś te 20 stacków na mejaii i przeciwny team cię nigdy specjalnie nie tykał to równie dobrze można z ahri ad carry robić :P Chodzi raczej już o takie trochę granie no " ej w sumie on ma tylko 1.5k hp więc jest na jednego bata może zestunujmy go i po problemie" A flash''a też nie masz zawsze pamiętaj. Jednak jak stracisz raz 20 stacków to ponowne zdobycie ich jest bardzo trudne, jeżeli przeciwny choć trochę myślą. Raz tylko miałem mecz jak naprawdę przez dobre 40 minut nie mogliśmy złożyć LeBlanc, jednak wystarczyło że raz ją złapaliśmy była tak naprawdę useless, została wybita z rytmu nie miała stacków i nie była w stanie ich nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie po dłuższej przerwie wlazłem ponownie do LoLa, to widzę koniec świata już nastąpił, można obsować i jest nawet jakaś nowa mapa. (chyba, że to jakaś ściema tylko) Coś jeszcze ciekawego Riot zrobił w międzyczasie? Jakieś inne dawne obietnice się spełniły? Poprawki graficzne (jak to się tam zwało)? Replaye? Rework Eve?(lawl) Dalsze gnębienie supportów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 23:44, KaPe napisał:

Poprawki graficzne (jak to się tam zwało)?

Do kosza.

Dnia 18.03.2012 o 23:44, KaPe napisał:

Replaye?

Dalej LOL Recorder.

Dnia 18.03.2012 o 23:44, KaPe napisał:

Rework Eve?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA!

Dnia 18.03.2012 o 23:44, KaPe napisał:

Dalsze gnębienie supportów?

Akurat w tym tygodniu wychodzi support... który ma więcej DPS''u od niejednego AD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 22:38, ZnalazlemNemo napisał:

Jeżeli miałeś blisko 20 albo miałeś te 20 stacków na mejaii i przeciwny team cię nigdy
specjalnie nie tykał to równie dobrze można z ahri ad carry robić :P

To już kwestia dobrego ustawienia, coś ala Twitch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 23:48, luzac napisał:

> Poprawki graficzne (jak to się tam zwało)?
Do kosza.


Jakieś linka potwierdzającego to mógłbyś wrzucić? Nigdzie nie widziałem potwierdzenia że poszło do kosza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 09:14, Undertaker napisał:

Który z niedawno wydanych champów jest wg was najfajniejszy?


Nautilus. Nie ma nic fajniejszego niż masa cc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 09:14, Undertaker napisał:

Który z niedawno wydanych champów jest wg was najfajniejszy?


Nautilus i Ziggs są ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 09:14, Undertaker napisał:

Który z niedawno wydanych champów jest wg was najfajniejszy?


Ziggs, bo spamowanie odbijającymi się bombkami to niezła zabawa. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...
Jestem ciekaw co mi ciekawego powiecie na temat Vladimira. Warto go kupić, jeśli nie posiada się run pod AP/HP? Ogółem mniej więcej wiem jak nim grać, ale właśnie mam wątpliwości co do jego skuteczności bez ulepszenia runami, tym bardziej będąc na 23 Lv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 16:06, AngelonMarcus napisał:

Hmm...
Jestem ciekaw co mi ciekawego powiecie na temat Vladimira. Warto go kupić, jeśli nie
posiada się run pod AP/HP? Ogółem mniej więcej wiem jak nim grać, ale właśnie mam wątpliwości
co do jego skuteczności bez ulepszenia runami, tym bardziej będąc na 23 Lv.


Będąc na 23 lvl również trafiasz na przeciwników bez run. Tak więc jeśli masz dużo IP to możesz go kupić, jeśli nie to zbieraj aż do 30 lvl i wtedy kup przynajmniej jeden zestaw run tier 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 16:14, sirufok napisał:

Będąc na 23 lvl również trafiasz na przeciwników bez run. Tak więc jeśli masz dużo IP
to możesz go kupić, jeśli nie to zbieraj aż do 30 lvl i wtedy kup przynajmniej jeden
zestaw run tier 3.


Szczerze powiedziawszy to mam 6700 ip, więc myślę że jednak będzie trzeba poczekać.

Teraz kolejne pytanie: Czy dobrym buildem dla Shyvany na 3v3 jest:
- Mercury/Berserker/Tabi Boots ( W zależności od przeciwnika )
- Frozen Mallet
- Wits End/Ironic Spark (W zależności)
- Blood Thister
- Warmog
- Atma''s Impaler

Posiadam do niej runy:
- Mark dmg bonus
- Quint dmg bonus
- Seal armor
- Glyph m.resist

Pytam z tego względu, że Shyvana jest dobra na 3v3, ale wciąż nie wiem jaki build jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować