Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2012 o 18:33, KaPe napisał:

> Ironia.
Może chodziło o cene RP za champa + komplet skórek. Prawie by się zgadzało, o ile byłaby
przecena.

nadinterpretacja :) Nowe chempy będą za 6.3k. Po to między innymi obniżają ceny starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 18:33, KaPe napisał:

> Ironia.
Może chodziło o cene RP za champa + komplet skórek. Prawie by się zgadzało, o ile byłaby
przecena.


Nie, na bank będzie za 3150 ip. Koń i ten lolo z łukiem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można to prosiłbym o pomoc w wyborze kogoś na solotopkę.
Zazwyczaj nie ma czegoś takiego, że jeden czamp jest lepszy od drugiego, więc jeśli ktoś ma jakieś wskazówki czy plusy/minusy danych postaci to prosiłbym o pomoc. Mam na oku trzech kandydatów, mianowicie :
Riven, Renekton, Yorick.
Swoją drogą kto z nich najbardziej daje radę w late?
Wybór nie jest prosty, każdy kosztuje 6k, a nie chcę wtopić.
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Riven jest bardzo dobra i groźna przez całą grę, ma spory damage, wytrzymałość, odrobinę mobilności i cc- bardzo fajny zestaw. Renekton jest ciekawy i fajnie się nim gra, potrafi zdominować wielu championów na lane dzięki dobremu early game, niestety troszeczkę słabiej wypada w late game (ale nie jest bezużyteczny). Yorick potrafi wygrać każdy lane, ma bardzo silny sustain, trochę cc i sporo damage, w late game nie jest aż tak potężny, ale zawsze swoje do teamfightu dołoży (aoe slow, ulti i duchy). Jak się nafeeduje na lane, o co nie jest trudno, to w late będzie prawie niemożliwy do ubicia. Ja osobiście gram Rene i Yorickiem i są ok. Yorick trochę nudny, po prostu spam duchami 24/7 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 18:46, Budo napisał:

Nie, na bank będzie za 3150 ip. Koń i ten lolo z łukiem też.

Znaczy koń 3150 i jeździeć dodatkowe 3150? Tak samo łuk i strzelec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 21:04, KaPe napisał:

> Nie, na bank będzie za 3150 ip. Koń i ten lolo z łukiem też.
Znaczy koń 3150 i jeździeć dodatkowe 3150? Tak samo łuk i strzelec?

hahaha, a soon mozliwosc wykupienia uzywania skilli za jedyne 499 rp each

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh team polaczków i wszystko jasne... Poważnie czy ten naród jest tak niesforny w multi? Czy dzieci z tibii/metina przeniosły się do lola? 45 minut gry bez teamplayu 3/5 się bluzgało między sobą, a ja prosząc team przeciwny o reporta na nich dostałem rykoszetem i przy okazji "unskilled player" oraz verbal harassment. Tak, to jest jedyna gra gdzie w komentarzu do reportu dodałem jeszcze 3 kolejne rzeczy.... Nawet ruscy się tak nie zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 21:04, KaPe napisał:

> Nie, na bank będzie za 3150 ip. Koń i ten lolo z łukiem też.
Znaczy koń 3150 i jeździeć dodatkowe 3150? Tak samo łuk i strzelec?


Dokładnie. Co ciekawe prawdopodobnie koń Hecarima będzie miał dwie "góry" do wyboru, w zależności od tego co wybierzesz będziesz miał nieco inne skille i staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 22:34, sirufok napisał:

Lol, ledwo co pokazali konika, a tu już następny snik pik. Rijot soł krejzi.

Pewnie będzie jak z Wukongiem i Ahri, sneak peak teraz, a champion za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie- czy reporty są w jakiś sposób sprawdzane? Po 2 grach z typowymi polaczkami poza bluzgami w moim kierunku poszły reporty, pewnie unskilled i może feeding. Jakoś nie chce mi się zbierać banów za idiotyzm naszych jakże rozwiniętych emocjonalnie i intelektualnie rodaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 23:15, Hydro2 napisał:

Dobra mam pytanie- czy reporty są w jakiś sposób sprawdzane? Po 2 grach z typowymi polaczkami
poza bluzgami w moim kierunku poszły reporty, pewnie unskilled i może feeding. Jakoś
nie chce mi się zbierać banów za idiotyzm naszych jakże rozwiniętych emocjonalnie i intelektualnie
rodaków


Report ląduje do trybunału gdzie ludzie oceniają jeśli twoja sprawa zostanie rozpatrzona tak samo przez większość to wtedy w zależności od decyzji jest przyznawana nagroda bądź nie. Jednak jedną grą nie masz sie co martwić jak bawiłem się w trybunał to potrzeba było co najmniej 2-3 gier aby się znaleźć w puli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2012 o 23:41, Nufiko napisał:

Report ląduje do trybunału gdzie ludzie oceniają jeśli twoja sprawa zostanie rozpatrzona
tak samo przez większość to wtedy w zależności od decyzji jest przyznawana nagroda bądź
nie. Jednak jedną grą nie masz sie co martwić jak bawiłem się w trybunał to potrzeba
było co najmniej 2-3 gier aby się znaleźć w puli.

Problem polega na tym, że miałem pecha znaleźć się w 2 takich "teamach" pod rząd stąd pytanie. Czasem żałuję, że report składa się z jednego zarzutu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować