Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

/.../

Zrobiłem Ci darmową reklamę na eune. Albo nie, dawaj rpki.

Kopiec---> najpierw Hecarim, w kolejnym patchu Varus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riot fail. Jeden skill brzmi jak Ground Slam Malphite''a.


Nie dość, że do gry nie można wbić, to jeszcze strona padła i nawet w trybunał nie mogę się pobawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogląda go tylko gram a on pisze po angielskiemu :<
nie podoba mi się ten champ, myślałem że jego skille będą ciekawsze, wygląda podobnie do Sejuani ale szału nie ma. Nie potrzebnie wypuszczali zapowiedź tego drugiego. Każdy będzie czekał na op ad carry zamiast kolejnego junglera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki efekciarski ten konik, cięzko jest się nim wylać z many. W sumie liczyłem na coś bardziej rewolucyjnego, ot kolejny champ, po prostu. Może to i dobrze, że za 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 14:57, Dereel napisał:

kolejka over 20000


mam czas


Ja też tam miałem niedawno i przypomniały mi się stare dobre czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszli bo myśleli ze wyjdą z elo hell, a teraz 20k QQQQQQQQ!!!!

Riot taką kasa ma za LOL''a to mogliby nowe serwerownie kupić, bo wiadomo, że ludzie i tak w większości chcą grać na west :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:03, Mange napisał:

przeszli bo myśleli ze wyjdą z elo hell, a teraz 20k QQQQQQQQ!!!!


Trochę boję się pomyśleć co bedzie po 20.. może teraz zostawie logowanie się i wróce po 5h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:13, qq_MoaR napisał:

> przeszli bo myśleli ze wyjdą z elo hell, a teraz 20k QQQQQQQQ!!!!

Trochę boję się pomyśleć co bedzie po 20.. może teraz zostawie logowanie się i wróce
po 5h..

imo 20 minut nie powinno przekroczyć. Teraz miałem 15 minut na 20k. Kiedyś było over9k i kolejki na 2h. Wiec jak znajdziesz sobie zajęcie na 15-20 minut to możesz być spokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad. Hint dla ludzi ktorzy ogladaja streama.
Czasem warto zrushowac na ashe PD, nawet Chaox to robil w niektorych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:17, Yawei napisał:

Ad. Hint dla ludzi ktorzy ogladaja streama.
Czasem warto zrushowac na ashe PD, nawet Chaox to robil w niektorych przypadkach.


Z całą pewnością nie w tym. Ani w większości innych.... Czysta matma mówi:
http://rog.clgaming.net/blogs/a-different-view/5618-analysis-efficiency-of-building-ad-vs-as
"So at a quick glance - a rule of thumb is - for every 1% attack speed that you get, try to get around 2 points of damage."


Ale przyznam szczerze że wygranie 3v5 już się robi problematyczne. Choć nowy champ wydaje się całkiem fajny po tym co widziałem, zwłaszcza jeśli zrobisz szarżę w 5 z ulta. AoE Fear naprawdę boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2012 o 15:26, ziptofaf napisał:

Z całą pewnością nie w tym. Ani w większości innych.... Czysta matma mówi:
http://rog.clgaming.net/blogs/a-different-view/5618-analysis-efficiency-of-building-ad-vs-as
"So at a quick glance - a rule of thumb is - for every 1% attack speed that you get,
try to get around 2 points of damage."

PD oplaca sie budowac jezeli sie przegrywa swoj lane a inne linie z twojej druzyny sa wygrywana. Wtedy cc w teamfightach bardziej sie przyda niz i tak malo dmgu bo jest sie gorzej wyfarmionym.

A ta gra wygrana 3v5. Przeciwnicy to byly warzywa. Niektorym szlo gorzej niz botom... ciekaw jestem czemu ktos taki jest na becie :D, ale twoj szybki void staff A POTEM abyssal tez nie byl najwyzszych lotow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem streama. Przeczuwam kolejny nerf supportów :(
Ale płacz ludzi nie mogących ścierpieć, że można grać inaczej niż 0CS support i mieć więcej niż jednego w drużynie - warto ;) "Zomg Dignitas so cheesy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:05, Yawei napisał:

PD oplaca sie budowac jezeli sie przegrywa swoj lane a inne linie z twojej druzyny sa
wygrywana. Wtedy cc w teamfightach bardziej sie przyda niz i tak malo dmgu bo jest sie
gorzej wyfarmionym.

W sumie racja, nie pomyślałem o takiej sytuacji. Chociaż jak się pada na 2 hity to chyba lepszy byłby IE, zawsze to jakiś dodatkowy damage. No ale Ashe była Polakiem to nie można było oczekiwać wysokiego poziomu gry.

Dnia 07.04.2012 o 16:05, Yawei napisał:

A ta gra wygrana 3v5. Przeciwnicy to byly warzywa. Niektorym szlo gorzej niz botom...
ciekaw jestem czemu ktos taki jest na becie :D, ale twoj szybki void staff A POTEM abyssal
tez nie byl najwyzszych lotow :O


Prawdę mówiąc, to nie miałem szczególnego pomysłu co by tu zbudować. W sumie jak się nad tym zastanowić to powinienem był kupić sobie Zhonyę ale przez 20 minut uznałem że i tak przegramy to nie zastanawiałem się nad buildem a byleby jakoś ten gold wydać. Ale jakoś sami tak we mnie wchodzili to zbierałem kille, ostatnie itemy kupowałem już z głową.

@ KaPe
Ale Soraka to był AP Carry. A Lulu to fighter! :D A nie żadne "supporty"! :D

@ sirufok

Chciałem dać Ecko szansę a i tak go zabiłem pod koniec na midzie mimo tego że był o level wyżej ode mnie. Więc pójście na 1v1 solo lane byłoby po prostu kopaniem leżącego XDDDDD

A na serio to po prostu chcieliśmy przetestować nieco inną junglę. I wyszło mi że defensywne masteries + butki są dużo lepsze niż ofensywne + cloth armor.

No i wiem wiem że na 1v1 nie kupuje się wardów. Ale to mój nawyk jako jungler XD


A właśnie, co do premiery nowego champa - w tym tygodniu centaur, za kolejne 2 łucznik. Nie będzie 2 za jednym zamachem, Riot już to potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować