Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2012 o 16:58, Hydro2 napisał:

Jest jakiś limit na zwroty ze sklepu?


Tak, możesz jednorazowo zwrócić 3 rzeczy. Nie jestem pewien, czy nie zmieniali swojej polityki zwrotów, więc najlepiej po prostu napisz do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:58, Hydro2 napisał:

Jest jakiś limit na zwroty ze sklepu?


Z tego co wiem, można zwrócić tylko raz, maksymalnie 3 rzeczy. Nie można raz dwie a potem jescze jedną. Choć w sumie to zależy od farta bo mi histori nie przeglądali i zwracałem 3 razy po 3 rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:35, ziptofaf napisał:

@ KaPe
Ale Soraka to był AP Carry. A Lulu to fighter! :D A nie żadne "supporty"! :D

Co tylko dowodzi, jak popieprzona jest sytuacja supportów, skoro największy healbot w grze jest też postrachem mida. Ale cóż, chyba sami tego chcieli, skoro dawno temu ponerfowali heale/shieldy, a pobufowali dmg. Oczywiście "nikt" "normalnie" nie gra inaczej niż 0 CS, więc ... ;)

>A właśnie, co do premiery nowego champa - w tym tygodniu centaur, za kolejne 2 łucznik. Nie będzie 2 za jednym >zamachem, Riot już to potwierdził.
No logiczne, mógłby być problem z zebraniem $$ na RP i ludzie musieliby wybrać jednego, a tak chętnie wyłożą kasę na obu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:50, Mange napisał:

LOOOOOOOL nie mogę grac rankedow bo trzeba mieć 16 chempow :( marnotrawstwo ip:(



Looooooooooooool, tyle grasz i nie masz 16 czempów? Marnotrastwo życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:56, sirufok napisał:

Looooooooooooool, tyle grasz i nie masz 16 czempów? Marnotrastwo życia.

Wszędzie gdzie nie patrzę, widzę tylko "nie kupuj champów, odkładaj IP na runy!1one" (oczywiście pomijamy tu fakt, że za cenę dwóch run T3 można kupić cały komplet T1, a każda taka jest tylko o połowę gorsza), więc nic w tym dziwnego. Dodać do tego, że wszystko co fajne kosztuje 6300 i robi się problem. ;)
Chociaż nie pamiętam, bym miał taki problem dawno temu, a 16 na pewno wtedy nie miałem, oh well.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 72 champy i duuuuuuuuuuuuzo roznych runek (i 4 runebooki).
no problem. wciaz nie mam nigdy postaci jakiejs gdy ktos na rankedzie sie chce ktos wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest odkładać na runki, ale po drodze tak czy siak zawsze jakieś postacie się kupuje. Zawsze jest ta pokusa i nie zawsze można się jej oprzeć. A kupić runki Tier 1 można, tylko po co? Po 30 levelu, grając naprzeciw kogoś kto ma już zestaw run Tier 3 sam zobaczysz różnicę.

@Yawei pisz po polsku ;]

Osobiście mam 52 postacie, 6 zestawów run i sporo różnych runek. Za kasę kupowałem tylko i wyłącznie skiny. A na koncie i tak ponad 22k IP. Po prostu nie kupuję na pałę postaci, tylko czekam na natchnienie. Jak mi się jakiejś zachce to kupuję i ją masteruję, jak np. ostatnio Talona. Na midzie jest miazga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:05, sirufok napisał:

@Yawei pisz po polsku ;]

ja pisac mam po polsku mam?
na polskim forum?
nieeee, tu nikt tak nie pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:05, sirufok napisał:

A kupić runki Tier 1
można, tylko po co? Po 30 levelu, grając naprzeciw kogoś kto ma już zestaw run Tier 3
sam zobaczysz różnicę.

Bez przesady, porównaj ceny. Kosztuje 10 razy mniej, a jest tylko 2 razy słabsze. Oczywiście koniec końców i tak weźmie się T3, ale nigdy nie rozumiałem tej logiki. Plus bodaj 25 x T1 dało się zamienić w losowy T3? A może się akurat zwróci ;)
Zresztą, zebranie optymalnych run pod konkretnych czampów to i tak trzeba kupić pare rune page najpierw, więc po cóż ten pośpiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:10, Yawei napisał:

ja pisac mam po polsku mam?
na polskim forum?
nieeee, tu nikt tak nie pisze :D


W sumie racja ;]

Btw, co do Talona.
Wysłałem wczorajszy replay do Top 5 fails z enemy Shaco w roli głównej. Poszedłem na bota z pomocą, a gdy miałem low hp Morgana złapała mnie w klatkę i wtedy Shaco idąc od rzeki chciał mnie dobić bo widziałem jak użył Deceiva. Użyłem ultacza, a gdy Shaco pojawił się między ostrzami deaktywowałem je i padł ;]

@KaPe
No właśnie. 2 razy słabsze= słabszy early game, gorszy harras itd. Na początek są dobre, jak najbardziej. Ale z czasem sam zauważysz, że lepiej będzie kupić Tier 3. Na dodatek nadchodzi jeszcze buff dla niektórych run.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:22, sirufok napisał:

No właśnie. 2 razy słabsze= słabszy early game, gorszy harras itd. Na początek są dobre,
jak najbardziej. Ale z czasem sam zauważysz, że lepiej będzie kupić Tier 3. Na dodatek
nadchodzi jeszcze buff dla niektórych run.

Ależ nie o to chodzi. Zgodnie z tą logika, do 30 cisniesz bez run, podczas gdy komplet jedynek kosztuje grosze, a może się zwrócić poprzez rune combiner, nie mówiąc o większej szansie na wygraną dzięki słabszym, ale jednak obecnym bonusom, vs ludziom czekających do 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:56, KaPe napisał:

Co tylko dowodzi, jak popieprzona jest sytuacja supportów, skoro największy healbot w
grze jest też postrachem mida. Ale cóż, chyba sami tego chcieli, skoro dawno temu ponerfowali
heale/shieldy, a pobufowali dmg. Oczywiście "nikt" "normalnie" nie gra inaczej niż 0
CS, więc ... ;)

Zbyt szybko wyciągnięte wnioski moim zdaniem. Blitzcrank może chodzić na topa, Alistar może junglować, Janna może skutecznie siedzieć na midzie...nie ma nic złego ani nietypowego w tym że jakiś champ jest naprawdę użyteczny w dwóch rolach a nie tylko jednej.

Dnia 07.04.2012 o 17:56, KaPe napisał:

No logiczne, mógłby być problem z zebraniem $$ na RP i ludzie musieliby wybrać jednego,
a tak chętnie wyłożą kasę na obu ;)

Zła logika. Wypuszczać 2 champy naraz to ludzie nie nadążą z nazbieraniem 12k IP. I drugiego już będą musieli kupić za RP jeśli chcą być na bieżąco ^_^

Notabene, stream turniejowy w 720p+ ma nieliche ściny dziś. Ale przynajmniej normalna jakość obrazu a nie piksele walące po oczach, coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 19:47, ziptofaf napisał:

Notabene, stream turniejowy w 720p+ ma nieliche ściny dziś. Ale przynajmniej normalna
jakość obrazu a nie piksele walące po oczach, coś za coś.

Za 720 wyskakuje jakieś ''5 $ na miesiąc'', to żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować