Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2012 o 16:44, Mange napisał:

edit ktoś jeszcze dostał ?


"I z nadzieją wszedł na gmaila sprawdzić czy dostał meila".
Nope, tylko tribunal cases solved :F

Mogą mi zabrać te dwie marne strony run, Give Me 2K RP!!111oneone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 16:58, Dziam_dziam napisał:

>


Może dadzą w ciągu najbliższych dni. W końcu ciężko jest wszystkim graczom od razu dać;p Za dużo bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 17:07, Ecko09 napisał:

Może dadzą w ciągu najbliższych dni. W końcu ciężko jest wszystkim graczom od razu dać;p
Za dużo bydła.


Tylko nie pamiętam, czy mi coś zginęło czy nie. Oby tak było -.-

@Ostrowiak
A nie chcą powiedzieć za co :[ ....i dobrze ci tak.

Btw. Riot organizuje jakieś konkursy podobno gdzie rozdają RP''k. Za darmo :O. Gdzie to i kiedy bo chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 17:05, Ostrowiak napisał:

Równowartość 40zł bo coś ci zginęło na tydzień?


mi gnoje do dziś konta na forum nie odbanowali

nic mi nie zginęło :) po prostu dali mi ip bo jakbym nie miał run które kupiłem to będą mógł uzupełnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 17:26, Ostrowiak napisał:

@kucyś QQ zaprasza do teamu leaverów i na mnie się wyżywa


No super, osoba z którą grałem od miesięcy wyszła z gry bez podania powodu, czym byłem mocno zdziwiony. Zamiast się przymknąć, ty wolałeś dalej wiercić dziurę. A potem się dziwisz, że ratio masz niskie i że Riot Cię nie lubi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przegraniu kilkunastu godzin stwierdzam, że najlepiej gra mi się tankiem. Często drużyna w której jest tank wygrywa. Aktualnie gram Malphite i Nunu ale juz myśle co by tu odblokować. Wybór padł na Amumu i Rammusa. Nie wiem która postać odblokowac najpierw. Ktora z nich jest bardziej przydatna? Dużo nimi nie grałem ale kilka gier Rammusem wystarczyło żebym wiedział że to będzie mój główny champ i sklaniam sie ku niemu. Ale Amumu tez jest ciekawa postacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze, w drodze wyjątku zwrócono mi RP za skiny które miały gruuubo powyżej 3 miesięcy ;) Bardzo przyjemna sprawa - teraz tylko pozostaje mieć nadzieje, że nie wyjdą nerfy, które zmarnują następne wydatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:58, Undertaker napisał:

Mi też. "W drodze wyjątku" ;)

Ile w tym prawdy to tam mniejsza z tym, ważne, że się nie zmarnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:15, jarekao napisał:

Po przegraniu kilkunastu godzin stwierdzam, że najlepiej gra mi się tankiem. Często drużyna
w której jest tank wygrywa. Aktualnie gram Malphite i Nunu ale juz myśle co by tu odblokować.
Wybór padł na Amumu i Rammusa. Nie wiem która postać odblokowac najpierw. Ktora z nich
jest bardziej przydatna? Dużo nimi nie grałem ale kilka gier Rammusem wystarczyło żebym
wiedział że to będzie mój główny champ i sklaniam sie ku niemu. Ale Amumu tez jest ciekawa
postacia.

Amumu ma podwójnego stuna (Q i ult) rammus ma stuna i taunta. Ale jednak jak dla mnie Amumu wygrywa swoim stunem. Łączysz go z ultem fidla/ziggsa/nunu/miss fortune itd no i kosa. Bardzo pożyteczna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 19:19, ZnalazlemNemo napisał:

> Po przegraniu kilkunastu godzin stwierdzam, że najlepiej gra mi się tankiem. Często
drużyna
> w której jest tank wygrywa. Aktualnie gram Malphite i Nunu ale juz myśle co by tu
odblokować.
> Wybór padł na Amumu i Rammusa. Nie wiem która postać odblokowac najpierw. Ktora
z nich
> jest bardziej przydatna? Dużo nimi nie grałem ale kilka gier Rammusem wystarczyło
żebym
> wiedział że to będzie mój główny champ i sklaniam sie ku niemu. Ale Amumu tez jest
ciekawa
> postacia.
Amumu ma podwójnego stuna (Q i ult) rammus ma stuna i taunta. Ale jednak jak dla mnie
Amumu wygrywa swoim stunem. Łączysz go z ultem fidla/ziggsa/nunu/miss fortune itd no
i kosa. Bardzo pożyteczna rzecz.

Rammus>Amumu
Bo early game.
Bo lepsza jungla.
Ganki i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2012 o 19:21, Yawei napisał:

Rammus>Amumu
Bo early game.

Czyli co. Bo tak i hoi?

Dnia 11.04.2012 o 19:21, Yawei napisał:

Bo lepsza jungla.

Hmm Amumu robisz jungle szybciej niż rammusem akurat bo Amek ma dwa obszarowe spelle a z włączonymi łezkami jak masz blue chodzisz praktycznie cały czas.

Dnia 11.04.2012 o 19:21, Yawei napisał:

Ganki i w ogole

Ganki mają bardzo porównywalne :) Z tym że rammus ma dodatkowego speeda po prostu, a Ammumu może się przyciągnąć. Chyba, że o czymś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 19:25, ZnalazlemNemo napisał:


> Rammus>Amumu
> Bo early game.
Czyli co. Bo tak i hoi?

No po prostu. Amumu to troche przezytek.

Dnia 11.04.2012 o 19:25, ZnalazlemNemo napisał:

> Bo lepsza jungla.
Hmm Amumu robisz jungle szybciej niż rammusem akurat bo Amek ma dwa obszarowe spelle
a z włączonymi łezkami jak masz blue chodzisz praktycznie cały czas.

Mobilnosc. Mozesz strasznie szybko przechodzic miedzy campami, uciekac od przeciwnika ktory gankuje itd.
Rammus nie jest taki blue dependant jak amumu.

Dnia 11.04.2012 o 19:25, ZnalazlemNemo napisał:

> Ganki i w ogole
Ganki mają bardzo porównywalne :) Z tym że rammus ma dodatkowego speeda po prostu, a
Ammumu może się przyciągnąć. Chyba, że o czymś nie wiem.

Ganki rammusa sa o wiele lepsze. Ma slowa. Moze gankowac mimo warda bo po prostu sobie przejedzie na speedzie a przed amumu zwiejesz lub zjukujesz jego Q. Ma lepsze CC i wiecej dmgu na gankach. Latwo sie towerdivuje. ganki na 3 lvlu juz sa bardzo mocne, a amumu zaczynaja byc mocne od 6,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:15, jarekao napisał:

Po przegraniu kilkunastu godzin stwierdzam, że najlepiej gra mi się tankiem. Często drużyna
w której jest tank wygrywa. Aktualnie gram Malphite i Nunu ale juz myśle co by tu odblokować.
Wybór padł na Amumu i Rammusa. Nie wiem która postać odblokowac najpierw. Ktora z nich
jest bardziej przydatna? Dużo nimi nie grałem ale kilka gier Rammusem wystarczyło żebym
wiedział że to będzie mój główny champ i sklaniam sie ku niemu. Ale Amumu tez jest ciekawa
postacia.


Kup Rammusa- to lepszy wybór na początek. Amumu jest ciągle dobry i efektywny, ale trudniejszy do gry i generalnie bardzo polega na swoim ulti, szczególnie w late game. Rammus jest op we wszystkim i mało da się nim zepsuć :)
Amumu wymaga więcej ogrania, jest trudniejszy i generalnie nie czujesz takiego "kopa" poza ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować