Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2012 o 00:28, hans_olo napisał:

W wieku 24 /25 lat zaczyna spadać ogar i wypadasz z biznesu. Jeśli jesteś mega gwiazdą
to masz szansę zostać jeszcze komentatorem (jak Day9 w SC). A ja tymczasem gram sobie
w LOL dla funu i rozwijam się pracując w zawodzie. Powodzenia bro.


Mogę Ci pożyczyć mój wykrywacz ironii jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 00:22, luzac napisał:

> Ale to jest normal kto się tam wysila z farma czy sklada dobre rzeczy ?

99% osób grających normale?


ta na pewno 99 procent już to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 01:15, hammerfall87 napisał:

ta na pewno 99 procent już to widze

Na pewno nie jest tak jak to niektórzy "prosi" uważają, że normal to tylko wygłupy, nic poważnego i nikt się do tego nie przykłada - więc można mieć wszystko w de, grać 6 x buty, trollować i marnować czas innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można widzieć, co to jest na obrazku? Sama informacja zrozumiała w 100%, ale trochę dziwna, bo ja nie mam firewalla wcale(a ten domyślny z W7 jest całkowicie wyłączony).
W ciągu 3 dni już drugi raz tak, i z tego co wiem to z meczu 3-4 osoby tak nagle wypadają. Riot widzę za mało jeszcze kasy zarobił, żeby zadbać o serwery...

20120415011758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkało mnie to kilka razy mając zaporę aktywną jak również i nie. Ponawiając próbę łączyło się już normalnie tak więc zbytnio nie przejmowałem się tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 01:20, Nephren-Ka napisał:

Można widzieć, co to jest na obrazku? Sama informacja zrozumiała w 100%, ale trochę dziwna,
bo ja nie mam firewalla wcale(a ten domyślny z W7 jest całkowicie wyłączony).
W ciągu 3 dni już drugi raz tak, i z tego co wiem to z meczu 3-4 osoby tak nagle wypadają.
Riot widzę za mało jeszcze kasy zarobił, żeby zadbać o serwery...


Mi zdarzało się to kiedyś, ale jak miałem słabe połączenie na wifi albo jakąś zawieche, ale tak jak u sirufoka po ponowieniu próby łączyło normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 01:53, sirufok napisał:

Spotkało mnie to kilka razy mając zaporę aktywną jak również i nie. Ponawiając próbę
łączyło się już normalnie tak więc zbytnio nie przejmowałem się tym problemem.


Mnie(i zazwyczaj kilka innych graczy na mapie) to spotyka własnie przy próbie ponownego połączenia, jak już mnie z meczu wywali. I zawsze minimum 10 minut takie coś dostaję. Dzisiaj w sumie serwer był łaskawy, bo własnie po tym czasie raczył pozwolić wrócić do gry. Co prawda już bez mojej wieży, z jednym zgonem i 5 levelami w plecy, ale pozwolił.xD
W tym czasie net śmiga idealnie, mogę grać w WoT czy ściągać coś, chodzić po stronach, rozmawiać przez skype, itp. I nie mam aktywnego żadnego firewalla. Z tym, że Riot ma to w głęboko gdzieś po prostu - kiedyś były 2 dni z takimi problemami na East, co suppoert skwitował tym, że to na pewno wina mojej sieci, no spoko.
Reasumując, psuje zabawę innym, niech mnie raportują i potem słusznie zbanują najlepiej.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi notorycznie jakieś cymbały wychodzą i jest po grze.... Żeby tak chociaż AI przejmowała kontrolę, albo osłabiona drużyna dostawała jakieś bonusy. Lub żeby można było wyjść jak w dota od valve. A nie czekać do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 01:15, hammerfall87 napisał:

ta na pewno 99 procent już to widze

Normal to nie practice. Chcesz practice? Masz customy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 09:27, luzac napisał:

> ta na pewno 99 procent już to widze
Normal to nie practice. Chcesz practice? Masz customy.

Mylisz sie, normal=practice. Na botach nie sprawdzisz roznych ciekawych buildow i taktyk, bo tam sie sprawdza wszystko.

Nie wiem czemu budowanie roznych itemow ktore czysto teoretycznie sie skaluja z postacia jest uznawane za trolling. To ze robilem full hybrid nasusa nie znaczy ze trolluje. Te itemy sie w pewien sposob skaluja i czysto teoretycznie to mogloby jakos dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 10:09, Yawei napisał:

> > ta na pewno 99 procent już to widze
> Normal to nie practice. Chcesz practice? Masz customy.
Mylisz sie, normal=practice. Na botach nie sprawdzisz roznych ciekawych buildow i taktyk,
bo tam sie sprawdza wszystko.

Na customach tak samo możesz zrobić, wpiszesz w nazwie pokoju, że practice champions lv x-x i przyjdą Ci tacy, co chcieliby zagrać w ramach praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówi kolega wyżej, od sprawdzana masz custom game. Nie wiem skąd sobie ubzdurałeś, że mówię o grach z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 10:14, AngelonMarcus napisał:

> > > ta na pewno 99 procent już to widze
> > Normal to nie practice. Chcesz practice? Masz customy.
> Mylisz sie, normal=practice. Na botach nie sprawdzisz roznych ciekawych buildow
i taktyk,
> bo tam sie sprawdza wszystko.
Na customach tak samo możesz zrobić, wpiszesz w nazwie pokoju, że practice champions
lv x-x i przyjdą Ci tacy, co chcieliby zagrać w ramach praktyki.

Nie zamierzam grac z ludzmi ktorzy wychowali sie na custom gejmach i pojedzie sie ich czymkolwiek, wolalbym kogos kto reprezentuje jakikolwiek poziom. W practicach do tego sie czeka w cholere dlugo na kogokolwiek...
Normale nie sa powaznymi grami i nic tego nie zmieni, zadna roznica ile winow jest sie na plus czy na minus.
Mowie o blind pick normalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 10:19, Yawei napisał:

Nie zamierzam grac z ludzmi ktorzy wychowali sie na custom gejmach i pojedzie sie ich
czymkolwiek, wolalbym kogos kto reprezentuje jakikolwiek poziom. W practicach do tego
sie czeka w cholere dlugo na kogokolwiek...
Normale nie sa powaznymi grami i nic tego nie zmieni, zadna roznica ile winow jest sie
na plus czy na minus.
Mowie o blind pick normalach.

Lepszy rydz niż nic, każdy tam ma swoje poglądy.
To może zagraj Rankedy jako practice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2012 o 10:21, AngelonMarcus napisał:

Lepszy rydz niż nic, każdy tam ma swoje poglądy.
To może zagraj Rankedy jako practice?

To jest bardzo dobry pomysł. Wystarczy, że na customie w minute sprawdzę skille i można grać rankeda. Żeby naprawdę lamic w takim przypadku chempion musiał by być piekielnie trudny albo przeciwnicy o co najmniej 100 elo wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 10:21, AngelonMarcus napisał:

Lepszy rydz niż nic, każdy tam ma swoje poglądy.
To może zagraj Rankedy jako practice?

I tak nie gram normali. Jak juz gram to staram sie czyms ciekawym.
Na rankedach tez gram roznymi testowymi rzeczami, ale to na postaciach ktorymi umiem grac na pewno na dobrym poziomie z normalnymi itemami.

A Archangel+Manamune+Hextech Nasusa zostawiam na normale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 10:33, Mange napisał:

To jest bardzo dobry pomysł. Wystarczy, że na customie w minute sprawdzę skille i można
grać rankeda. Żeby naprawdę lamic w takim przypadku chempion musiał by być piekielnie
trudny albo przeciwnicy o co najmniej 100 elo wyżej.

Piekielnie trudnych championów nie ma, głównie wszystko rozchodzi się o punkty życia, kolejność używania skillów, itd.
Dla chcącego nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio nie narzekam. Na 10 gier 9 wygranych ( 7 jako Teemo ;P) Miałem ciekawą sytuacje: dalem się złapać 4 wrogów i już myślałem ze po mnie, gdy podbiegł wrogi Singed i mnie przerzucił pod moją wieże ;P Oczywiście ładnie mu podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 08:22, Undertaker napisał:

Mi notorycznie jakieś cymbały wychodzą i jest po grze.... Żeby tak chociaż AI przejmowała
kontrolę, albo osłabiona drużyna dostawała jakieś bonusy. Lub żeby można było wyjść jak
w dota od valve. A nie czekać do 20.



Myśle że pomysł z tym AI jest bardzo dobry ;) Zawsze to jakieś wsparcie a jak dana osoba by powróciła to by z powrotem grała.
Odblokowałem sobie Morgane i gra się nią fajnie ale jest troszkie wolna. Mecz niestety przegrany bo graliśmy 3 vs 5 a pod koniec to przez kilka minut 2 vs 5. Zostałem ja i xin zhao (koleś bardzo ładnie kosił wrogów). Na szczeście atmosfera na meczu była fajna i wszyscy zaraportowaliśmy po meczu tamte osoby. Statystyki 4-2-15 też uważam za dobre. Nie dało się więcej osiągnąć grając bez 2 a później 3 zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować