Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 15:06, zerohunter napisał:

To już ten pacz, w którym można paczeć?

paczeć i podglondać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:05, Undertaker napisał:

Czy w tej grze są w ogóle jacyś cheaterzy? Bo co jak co, ale jak gram to nie widziałem,
by ktoś kogoś od oszustów wyzywał...

Niektórzy mają wh, czasami na caitlyn odpalają aima, ale to wtedy widać i od razu ban leci. Modne są speedhacki na Yi. Ale tak ogólnie to raczej szybko bany lecą, zanim odpalą już ban siedzi.

Także nie martw się, Riot czuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:05, Undertaker napisał:

Czy w tej grze są w ogóle jacyś cheaterzy? Bo co jak co, ale jak gram to nie widziałem,
by ktoś kogoś od oszustów wyzywał...


Teoretycznie nie, praktycznie tak.

W dodatku w grach typu aram, arab, adam łamanie reguł traktuje się jak cheating ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:05, Undertaker napisał:

Czy w tej grze są w ogóle jacyś cheaterzy? Bo co jak co, ale jak gram to nie widziałem,
by ktoś kogoś od oszustów wyzywał...


Bo i nie ma (nie liczę sytuacji gdy NoS włamało się na konto któregoś z adminów, zaczęło losowo banować graczy, zwiększyło sobie ELO do 9999 i pozmieniało nieco nicków). Jedyne porządne "cheaty" jakie da się uprawiać to ghosting (oglądanie przeciwnika na jego streamie jeśli jakiś ma i opóźnienie nie przekracza z 30 sekund). Ale to jest jednak proszenie się o to żeby ktoś cię w ten sposób zabijał.

No, są jeszcze oczywiście bugi które bywają gamechanging (ale chyba dość wiekowe i w większości poprawione):
- niekończąca się tarcza Mordekaisera
- untargetable Karthus
- Fiddlesticks zabijający jednym hitem ( http://www.youtube.com/watch?v=dmU8VrqEw-U)
- Immortal Yorick ( http://www.youtube.com/watch?v=L1CRRVRaP0k) - w praktyce cały czas spada ci i nie regeneruje się hp, wrogowie dostają setki killi ale ty nie możesz zginąć.
- Zranienie Anivii tak by zmieniła się w jajo wyrzucało cały przeciwny team z gry.
- Niewidzialne Q Anivii o ile odpalane pod odpowiednim kątem (kiedyś dało się to wykorzystywać, teraz to raczej loteria z szansą sukcesu na poziomie 1%)
- Perma Dead bug (Elementz tak kiedyś mecz przegrał bo okazało się że po śmierci miałeś tylko szary ekran i nigdy nie wracałeś do życia, dotyczyło to wszystkich osób w obu teamach)
- Możliwość przeniknięcia przez barierę na Crystal Scar tak że możesz przejmować punkty przed 1:20 (bardzo rzadki bug, widziałem go z raz w życiu).
- Invisibility Bug - istniejący do dziś. Często jeśli wywali cię z gry i klikniesz na reconnect bez resetu całego klienta to nie tylko miniony będą zastygnięte w bezruchu ale także niektórzy gracze staną się dla ciebie niewidzialni.
- Ult Skarnera - a ten to akurat nadal istniejący problem (choć zależy jak na to patrzeć, w końcu jest śmieszne) i potrafi przeciwników którzy już się od niego sflashowali przyciągać przez ścianę.
- Epic Baron Bug - > Czy w tej grze są w ogóle jacyś cheaterzy? Bo co jak co, ale jak gram to nie widziałem,

Dnia 02.05.2012 o 17:05, Undertaker napisał:

by ktoś kogoś od oszustów wyzywał...


Bo i nie ma (nie liczę sytuacji gdy NoS włamało się na konto któregoś z adminów, zaczęło losowo banować graczy, zwiększyło sobie ELO do 9999 i pozmieniało nieco nicków). Jedyne porządne "cheaty" jakie da się uprawiać to ghosting (oglądanie przeciwnika na jego streamie jeśli jakiś ma i opóźnienie nie przekracza z 30 sekund). Ale to jest jednak proszenie się o to żeby ktoś cię w ten sposób zabijał.

No, są jeszcze oczywiście bugi które bywają gamechanging (ale chyba dość wiekowe i w większości poprawione):
- niekończąca się tarcza Mordekaisera
- untargetable Karthus
- Fiddlesticks zabijający jednym hitem ( http://www.youtube.com/watch?v=dmU8VrqEw-U)
- Immortal Yorick ( http://www.youtube.com/watch?v=L1CRRVRaP0k) - w praktyce cały czas spada ci i nie regeneruje się hp, wrogowie dostają setki killi ale ty nie możesz zginąć.
- Zranienie Anivii tak by zmieniła się w jajo wyrzucało cały przeciwny team z gry.
- Niewidzialne Q Anivii o ile odpalane pod odpowiednim kątem (kiedyś dało się to wykorzystywać, teraz to raczej loteria z szansą sukcesu na poziomie 1%)
- Perma Dead bug (Elementz tak kiedyś mecz przegrał bo okazało się że po śmierci miałeś tylko szary ekran i nigdy nie wracałeś do życia, dotyczyło to wszystkich osób w obu teamach)
- Możliwość przeniknięcia przez barierę na Crystal Scar tak że możesz przejmować punkty przed 1:20 (bardzo rzadki bug, widziałem go z raz w życiu).
- Invisibility Bug - http://www.youtube.com/watch?v=dll3IbmJBUg UWAGA - nadal można go powielić - weź Blitza i dokładnie w 15:00 użyj jego łapy na Baronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Cheaty są, była afera z zoomhackiem, który pozwalał widzieć większe pole na mapie oraz z lagowaniem klienta za pomocą tajemniczego spamowania czata (nie wiem jak się to dokładnie wyglądało, ale polegało na spamowaniu czata do tego stopnia, że wytwarzały się lagi w grze, albo spadki fps).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:42, luzac napisał:

> /ciach/

I to DWA RAZY.


To forum mnie najwyraźniej nienawidzi...w swoim czasie wyrzynało mi polskie znaki z podpisu (dlatego zresztą nadal ich nie mam, miałem dość użerania się z tym), teraz najwyraźniej opcję "edytuj" potraktowało jako "dodajmy do twojego postu wszystko co edytowałeś".

No i przecież te bugi to w zasadzie prawie że cheaty, niektóre zresztą nadal są możliwe do użycia (tylko szkoda że Riot ostatnio szybciej je odnajduje... np. piękny był bug Pantheona z jego E w pewnym patchu - robił 3x tyle damage''u co powinien).

Przy okazji:
- http://www.youtube.com/watch?v=db_VA52xsvs&feature=player_detailpage - co by było gdyby można było mieć 100% CDR w LoL-u ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos wyjaśnić czemu gra każe mi sie reconectowac do gry skończonej pare sekund wcześniej? Co śmieszniejsze, nie chce się połączyć, a retsart nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:07, Ecko09 napisał:

Say whaaaat


Trololol ;]

Pamiętam, że ten bug był już w przeszłości spotykany. Sam spotkałem się z nim dwa razy i jedynym wyjściem jest czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:13, sirufok napisał:

>


Hm nie przypominam sobie, raczej nie słyszałem o nim, chyba, ze mam sklerozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:23, Ecko09 napisał:

Hm nie przypominam sobie, raczej nie słyszałem o nim, chyba, ze mam sklerozę.


Przynajmniej raz pisałem tu o tym. I chyba nie tylko ja. To było dość dawno, ale na pewno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:24, ziptofaf napisał:

>Jedyne porządne "cheaty" jakie da się uprawiać to ghosting


Według mnie to opóźnienie na specator mode powinni dać chociażby do 5 minut.
Można tajmingować junglę przeciwnika i summonerspelle etc.
Przetestowane dzisiaj. Fajnie jest wiedzieć kiedy respi się blue przeciwnika etc. Bardzo nie fair ale się przydaje. Hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 22:30, zerohunter napisał:

Jakiż skin jest najładniejszy do Garena, Obdarty?


Ja mam dreadknighta i bardzo mi się podoba- obdarty ma świetny art, a sam skin? Kwestia gustu. Dopracowany jest na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować