Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 22:30, zerohunter napisał:

Jakiż skin jest najładniejszy do Garena, Obdarty?

złoty garen ftw

@dziamek - ćśś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I wanna shoot something!" w momencie, kiedy drużyna chce się poddać czasami działa.xD

Ogółem, w dalszym ciągu nie ogarniam mm w tej grze. U mnie jeden gracz winów 400, reszta po 200parę - za to u przeciwników 700setki sobie biegają.

20120503010427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 01:10, Nephren-Ka napisał:

Ogółem, w dalszym ciągu nie ogarniam mm w tej grze.

Jak my wszyscy. Chlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 11:43, zyje_z_zasilku napisał:

co to za przywilej: featured streamer?


Riot jak chce uhonorować niektórych streamerów to robi im takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 14:16, Buachu napisał:

Cheaterzy szerzą się na amerykańskich i eurobejskich serverach!
Jest bug, i można przydzielić więcej niż normalnie punktów do danej masterki, tym samym
osiągając CDR 105% na summoner spellach.
Link do tematu na redditcie: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/t4vko/ranked_hacks_no_cd_on_summoners/

Do zabawy na customach w sam raz :D http://www.youtube.com/watch?v=RkqVQ1aYKVE ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 14:41, Wujek-Alfred napisał:

Kiedy można się spodziewać nowego championa ? Jeszcze w tym tygodniu, czy dopiero za
tydzień.


W przyszłym tygodniu najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na boty się nie liczy ;) Tak serio to staraj się jako pierwszy item rylai, później czapka ewentualnie abyssal scepter. Jak grasz bardzo agresywnie to rod na początek jest ok. Void wiadomo zależy co przeciwnicy mają. Co do woty to się nie wypowiem, ponieważ nigdy tego nie używam na ap. (dla mnie to item do farmy, żeby jak najdłużej siedzieć na linii, dodam że nie gram kennenem i vladem, dla nich chyba must have). Do przeżywalności od guardiana może lepiej banshee? Cudów przy buildach ap i ad carry nie ma :P

@Budo nie wiem czy aktualne, z googla


As the pool of available champions in League of Legends has grown since Season One, we will be making an update to Draft Mode: Draft Mode will feature six bans, up from four. These two additional bans will provide competitive players with a greater range of strategic options at champion select, and ultimately deliver a more engaging, more sporting style of play.

Additionally, aspiring tournament organizers around the globe have reason to celebrate!You may opt to use Tournament Draft mode as a drafting option in custom games. Tournament Draft mode is also a six-ban selection process, but teams alternate only one ban per side, instead of the “ABBAAB” format of regular Draft Mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować