Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Fajna jest ta mozliwosc ogladania meczow dodana w ostatnim patchu. Trafiaja sie spotkania na wysokim pozimie.
Nie wiem czy kupic Jaxa czy zbierac dalej na Lux. Nie mialem jeszcze okazji grac tymi postaciami w darmowej rotacji ale wydaje mi sie ze Lux to fajna postac ktora moze przydac sie w druzynie. Jaxa czesto widze w meczach rankingowych wysokiego elo a to chyba o czyms swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spore. Aczkolwiek z tego co mi wiadomo to przedostatni numer JoJ które i tak miało ogromny przestój po wydaniu trybu Dominion, gdyż wydarzenia w nim opisane prowadziły między innymi do powstania nowej areny.

No i ciśnij Swain, ciśnij, zostań panem Noxus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lux = mid podwójny stun, tarcza, i ult jakich mało. Jax solo albo jungla, hybryda, walczy wręcz.

Jak chcesz wiedzieć coś więcej to musisz bardziej swoją wypowiedź rozwinąć, bo jedyne co ci mogę napisać teraz to to co jest u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 21:21, ZnalazlemNemo napisał:

Lux = mid podwójny stun, tarcza, i ult jakich mało.


Po pierwsze Lux ma snare, a nie stuna. Różni się to tym, że podczas stuna nie możesz nic zrobić, a podczas snare możesz atakować lub rzucać spelle. Jest ciężką postacią do gry, bo klatka leci powoli i na początku na pewno będą Ci przeszkadzać creepy w trafieniu. No a jeśli nie trafisz klatką to nie wywalisz bezpiecznie całego combo. Tak więc postać bardzo uzależniona od swojego Q i trzeba szybko nauczyć się nim trafiać. Ogólnie ma nawet niezły dmg i przydatną tarczę (którą notabene też ciężko trafić gdy ktoś jest w ruchu kawałek od ciebie). No i na koniec ulti, którym można fajnie kaesować dragony, barony, lub wrogów z daleka. Medżajka obowiązkowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy na ekranie ładowania (przy innym niż standardowy skinie) pojawia się nazwa używanej skórki zamiast samej nazwy bohatera?
Jestem aż tak spostrzegawczy, że tego nie zauważyłem? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lux jest trudną postacią, mało widuję ogólnie graczy, którzy potrafiliby jakoś ją ogarnąć. Jednak jak się jakaś zdarzy to mam rape na midzie :) Jeżeli nie masz to polecam bardziej Morgane, według mnie jeden z najlepszych midów obecnie. Bardzo lubię postacie, które coś robią w teamfightach, dlatego mój dawny main leblanc przestał nim być, pomimo że wygrywałem linię z większością.

Co do Jaxa to Jax OP! :D Teraz trenuję Renektona i następnie sam się za niego biorę. Ewentualnie za lanewicka, ale jax mi się podoba, ponieważ ma dość idiotyczny dmg, jak olaf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś bug u mnie czy jak oglądam spectator mode to nikt nigdy nie pisze nic na czacie? Nie lubią mnie czy co ;/ (odblokowują sobie chat zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 10:23, luzac napisał:

Musisz kliknąć na oko na panelu obserwatora i zaznaczyć zakładkę "chat".


Toć napisałem, że odblokowuje sobie chat zawsze. Oh wait, tam się "ą" wkradło...powinno być "ę". Itemy kupowane itd. pokazuje na chacie, ale nie chce mi sie wierzyć, że w soloq nikt nigdy nic na chacie nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do wszystkich o trochę dystansu do gry. W życiu liczy się zapewnienie bytu swojej rodzinie, a nie to, czy wygramy mecz w LoL. Obrażanie tych, którym coś nie wyszło na pewno do zwycięstwa tez nikogo nie przybliży. Serio, trochę dystansu. Bo sama dzieciarnia się odzywa jak tylko coś idzie niezgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 10:43, Undertaker napisał:

Apeluję do wszystkich o trochę dystansu do gry. W życiu liczy się zapewnienie bytu swojej
rodzinie, a nie to, czy wygramy mecz w LoL. Obrażanie tych, którym coś nie wyszło na
pewno do zwycięstwa tez nikogo nie przybliży. Serio, trochę dystansu. Bo sama dzieciarnia
się odzywa jak tylko coś idzie niezgodnie z planem.


a to z jakiegoś konkretnego powodu czy postanowiłeś zostać mężem opatrznościowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 10:43, Undertaker napisał:

Apeluję do wszystkich o trochę dystansu do gry. W życiu liczy się zapewnienie bytu swojej
rodzinie, a nie to, czy wygramy mecz w LoL. Obrażanie tych, którym coś nie wyszło na
pewno do zwycięstwa tez nikogo nie przybliży. Serio, trochę dystansu. Bo sama dzieciarnia
się odzywa jak tylko coś idzie niezgodnie z planem.

Ło matko, Undertaker natchniony postanowił zostać LoL-owym prorokiem i glosić prawdę na Summoners Rift. X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deal with it. Dopóki istnieją dzieci dopóty będzie flame/rage. Co ciekawe ostatnio gram normal draft i wszystkie gry tam spędziłem z normalnymi ludźmi. Jak przegrywałem swoją linię to zamiast "/report noob xxx for feeding" jungler przyszedł dwa razy i elegancko partia wygrana, ponieważ reszta linii dała radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Jaxa i musze przyznac, ze gra sie nim świetnie. Wieczorkiem zagrałem sobie 2 mecze przeciwko SI aby poznać lepiej tą postać. Dzis 2 normale i wyniki miałem bardzo dobre. (10-3-14 i 7-1-10). Dobrze ze gdzies tam po drodze kupiłem tarcze Dorana bo z wielu TF wychodziłem z 2 kilami i poniżej 30 hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować