Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

hahahahahaha
cytat 1350 kolesia majacego 650 rankedow tylko LUX ktory byl w duo z jakims 1600
"haha u gonna be stuck on this elo because you''re farming when we are fighting"
slodcy ludzie czasem sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 08:04, BlackBomb napisał:

Twoja drużyna walczyła 4v5, a ty farmiłeś?

Lux "teamfightowala" 2v5 bedac po prostu zultowana przez malphite. 120 creepow 35 minut gry. "bo teamfightowanie wazniejsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 08:04, BlackBomb napisał:

Twoja drużyna walczyła 4v5, a ty farmiłeś?


A to coś złego? Np. jak grasz nassusem to do 35min to standard. A po 35min Ty teamfightujesz solo (pentakill 1vs5 go), a Twoj team farmi i pushuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tam owni mida/jungle ostatnimi czasy? Myślę kogo kupić bo IP zalega na składzie a stare czampy mi się nudzą.
Pic related - czampy które mam.

20120505173345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie owni :D Tu są counterpicki Panie. Polecam kennena ad albo ap na topa, vlada w sumie też (tylko ap). Gp nie masz, a bardzo dobry na topa. Riven, renekton, volibear, można wymieniać ponieważ wszystko dobre :P

@up nienawidzę lee sinów w jungle. Każdy z którymi się spotkałem mało gankowali, a w sumie tylko to powinni robić, ponieważ w lategame ta postać jest równie użyteczna co leblanc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jung nigdy nie lubiałem grać ale ostatnio zagrałem trzy gry udyrem w dzungli i trzy wygrałem więc go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, dziś w trybunale miałem prawie wszystkich gości, którzy feedowali specjalnie ogłaszając to na czacie i kończąc ze statami 0/15 minimum. Ach ta społeczność lola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:40, BlackBomb napisał:

Nikt nikogo nie owni :D Tu są counterpicki Panie.


Wiem wiem, ale jestem casualem i pykam tylko normale, a tam counterpicków co kot napłakał ( zresztą jak, jak na ślepo :D ).

Dzięki wszystkim za szybką odpowiedź. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 17:40, BlackBomb napisał:

@up nienawidzę lee sinów w jungle. Każdy z którymi się spotkałem mało gankowali, a w
sumie tylko to powinni robić, ponieważ w lategame ta postać jest równie użyteczna co
leblanc.

To że gracze nie gankowali, to nie znaczy żeby hejcić postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o same ganki. Chodzi mi o to, że gracze nie rozumieją jak należy grać tą postacią. Nie można nią farmić, farmić, farmić i czekać na teamfight to to insta lose. Teraz uczę się grać renektonem na topie i przeciwnicy czasami rozumieją na czym polega jego siła, więc wróg na topie ma całodobowy babysiting.

To samo jest jak kiedyś grałem leblanc. Na siłę co chwilę pisałem rzeczy typu "all mid, must teamfight", ponieważ w lategame równie dobrze mogłem afkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zauważyłem, że dla Morgany doszła nowa muszę-ją-mieć śliczna skórka. Problem w tym, że ma status niedostępnej;( O co kaman? To przecież nie jest jakiś stary wycofany z obiegu skin tylko świeży kontent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:50, ChrisBgnr napisał:

Przed chwilą zauważyłem, że dla Morgany doszła nowa muszę-ją-mieć śliczna skórka. Problem
w tym, że ma status niedostępnej;( O co kaman? To przecież nie jest jakiś stary wycofany
z obiegu skin tylko świeży kontent...

Tylko, że jeszcze niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:50, ChrisBgnr napisał:

To przecież nie jest jakiś stary wycofany z obiegu skin tylko świeży kontent...


No właśnie, to jest wręcz aż za bardzo nowy kontent ^^ Podobnie jak Varus - inaczej mówiąc, musisz poczekać. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ci ludzie na rankedach są dziwni wziałem tarica ze specjalistycznym skinem i mój ad carry nie chcial ze mna grac oraz uciekał przedemną.Ale wygralismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 13:22, Ecko09 napisał:

Wow nie wiedziałem, że na 2300 elo są tacy agenci co w jungli padają.


Nie ma czegoś takiego jak miszczowie bezbłędni od jakiegoś poziomu elo. Wszendzie som prosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować