Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Kupiłem Vlada, ale kompletnie mi nim nie idzie... Pierwsza gra 2/9, druga 0/10... A widziałem jak ludzie nim wymiatają robiąc niesamowity damage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 13:56, Undertaker napisał:

Kupiłem Vlada, ale kompletnie mi nim nie idzie... Pierwsza gra 2/9, druga 0/10... A widziałem
jak ludzie nim wymiatają robiąc niesamowity damage.


Vlad wbrew pozorom nie jest taki łatwy- maxuj oczywiście q a potem e, pierwszy item to buty i potem hextech revolver---> wota. Musisz się nauczyć jak używać troll poola, bo to chyba najważniejsza rzecz dla vlada. Zabawę z pasywem można w gruncie rzeczy olać, po prostu rób ap- rabadon, void staff, rylai.
http://www.solomid.net/guides.php?champ=vladimir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bzdura, vlad to postac stworzona do bycia tankiem. Jego E ma absurdalnie wysoki bazowy dmg+ma wbudowany sustain. Wota, Sorce/Tabi/Merce/Cdr, Abyssal, Rylai, Randuin, Zhonya, FoN, Spirit Visage, Shurelia, Soul Shroud, Deathfire Grasp, Rabadon, Void Staff, QSS. Z tych itemow wybieraj dowolnie, zaleznie od sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 13:56, Undertaker napisał:

Kupiłem Vlada, ale kompletnie mi nim nie idzie... Pierwsza gra 2/9, druga 0/10... A widziałem
jak ludzie nim wymiatają robiąc niesamowity damage.

Nie każdy jest tak super jak ja np. Jak sądzisz, że po dwóch grach będziesz wymiatać to powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Chciałbym stworzyć nowe konto na EU WEST (aktualnie mam na nordic East), ale bez pobierania od nowa klienta itd. Jak to zrobić ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 18:35, zerohunter napisał:

Jest jakaś stronka gdzie obczaję ile mam elo z jakich meczy?


A grasz rankedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 19:05, Kamil2142 napisał:

Ale, ale j-j-jak. D:

Ja wygrywałem mecze trolując jeszcze bardziej :) Spróbuj zrobić jak najszybciej zrobić 0/20 i kupować tylko itemy gold/5. Jak twój team nie wyjdzie i będzie grał do końca i uda ci się wygrać daj znać :) Mi ta sztuka udała się 2 razy. Tylko, że od 0/8 trzeba przed każdym deadem zabić parę mininów, żeby kasa była. Od 0/20 graj jak najlepiej umiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 19:05, Kamil2142 napisał:

Ale, ale j-j-jak. D:

pokazuj screen 9lvl-owego konta, udawaj całkowite zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 19:16, Aku230 napisał:

> Ale, ale j-j-jak. D:
pokazuj screen 9lvl-owego konta, udawaj całkowite zaskoczenie


Dlatego zostawiłem level. Jak on wygrywa mecze grając postacią właściwie nie przygotowaną do walki w zwarciu, na tak niskim poziomie? ( wiadomo przecież, że od 1-5, teraz 1-10 + matchmaking spotykamy ludzi z 30lvl wbijających referale w 90% przypadków ). Jeszcze z takim wynikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 19:22, Kamil2142 napisał:

Dlatego zostawiłem level. Jak on wygrywa mecze grając postacią właściwie nie przygotowaną
do walki w zwarciu, na tak niskim poziomie? ( wiadomo przecież, że od 1-5, teraz 1-10
+ matchmaking spotykamy ludzi z 30lvl wbijających referale w 90% przypadków ).


Polecam forum Riotu, gdzie zapowiedzieli kontrole prowadzone w systemie refek 2.0 i bany dla osób wykorzystujących do farmienia ip/rp ;)

Aż link znalazłem: http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=23916972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować