Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale nowy patch usunął cenzurę w wersji EU. Bo nie przypo9minam sobie, żeby wcześniej z zabitych minionów tryskała krew ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 12:41, Ecko09 napisał:

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale nowy patch usunął cenzurę w wersji EU. Bo nie przypo9minam
sobie, żeby wcześniej z zabitych minionów tryskała krew ;P

A co na to Niemcy?!
Mam raczej nadzieje, że patch nie będzie oznaczał, że dzis znowu padną serwery. Ostatnio problemy wychodzą nawet przy symbolicznych zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Niby Urgot UP, a wczoraj ugrałem nie tylko godlike, ale również statę 7/0/12 i rage quit Ryze, po tym, jak zginął walcząc solo xD

Tak czy siak Urgot na buffa zasługuje. Głównie z powodu takich sobie obrażeń i miernego zastosowania jako support.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie uwielbiam grać Kyle''ą bo to świetny support i do tego niezły killer ;d I znowu jest dostępna za free. Nie mam jej kupionej osobiście ale gdy jest za free to często nią gram ;d I dziś dzięki ratowaniu i healowaniu naszego tanka wygraliśmy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś też ma odczucie, że poziom gry na EU jest poniżej krytyki? Dosłownie nie widzę ludzi, którzy umieją myśleć, nie wspominam już o poziomie języka angielskiego - ogranicza się on do podstawowych wyzwisk. Myślałem, że ja mam problemy z wysłowieniu się z szekspirowskim języku.
@mlynar911
Kyle 3v3 - pamiętam jak trafiała mi się do solowania. Jako caster można mieć z nią spore problemy - ranged mode skill,dobry magic res(?) + jak wspomniałeś healing robi z tego chmpa coś ciekawego.

@Odczucia po weekendzie
Swain = must buy :D Nie ma to jak tankować champów na utli z blue stonem - immortal mode ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:24, rtyrtyrty napisał:

robią na pierwsze 2 itemy Berserker''s Greaves i Malady?

Z dwóch powodów:
1. Nie potrafią grać na AP
2. Duży AS + Life steal jest fajnym połączeniem. I do tego te dwa itemy są bardzo tanie.

A co być chciał, zeby kupowali wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:56, Markush napisał:

> robią na pierwsze 2 itemy Berserker''s Greaves i Malady?
Z dwóch powodów:
1. Nie potrafią grać na AP
2. Duży AS + Life steal jest fajnym połączeniem. I do tego te dwa itemy są bardzo tanie.

A co być chciał, zeby kupowali wszyscy?


Yi, AP? O_O
Czy dobrze rozumiem, że Ty twierdzisz, że Yi AP to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:29, Niewiernus napisał:

@Odczucia po weekendzie
Swain = must buy :D Nie ma to jak tankować champów na utli z blue stonem - immortal mode
;]


LOL. Kup sobie swaina, milion osob ciebie zqdodguje (chociaz tam gdzie uwazasz, ze swain jest dobry to on tam pasuje...).

AP Yi nadaje sie do zabawy tylko + do all mid all random. A attack speeda mozna na yi kupic bo on ma darmowe 70 ad ze skilla. Mimo wszystko najlepiej jest kupic troche ad i JUNGLOWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 18:15, wiader napisał:

Mimo wszystko najlepiej jest kupic troche ad
i JUNGLOWAC.


Zgadzam się w tym z 100%. Grałem z takim, prawie cały mecz męczyliśmy się w 4. Nagle wyskakiwał cholera skąd wie gdzie i pomagał nam rozwalić team wroga. Oczywiście wygrana po naszej stronie, ale na początku byliśmy trochę niezadowoleni tym faktem, że często biegał po jungli zamiast pomagać popychać linię. W każdym razie biegał zawsze z dwoma buffami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 18:09, SiDi napisał:

Czy dobrze rozumiem, że Ty twierdzisz, że Yi AP to dobry pomysł?

Tak twierdzę. z Q wykręca się wtedy kosmiczny dmg, do tego regen z medytacji pozwala Ci na tankowanie całego wrogiego teamu kiedy to wszyscy się na ciebie rzucą, bo będą myśleli żeś kruchy.
Oczywiście z tym tankowaniem to lekko przesadzam jednak i tak jest się wtedy bardzo twardym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:29, Niewiernus napisał:

nie wspominam już o poziomie języka angielskiego - ogranicza się on do podstawowych wyzwisk


Nic dziwnego, tylko w Polsce i paru innych krajach w Europie jest "moda" na naukę języków, pozostałe narodowości uznają coś takiego za ujmę na honorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 18:21, Markush napisał:

> Czy dobrze rozumiem, że Ty twierdzisz, że Yi AP to dobry pomysł?
Tak twierdzę. z Q wykręca się wtedy kosmiczny dmg, do tego regen z medytacji pozwala
Ci na tankowanie całego wrogiego teamu kiedy to wszyscy się na ciebie rzucą, bo będą
myśleli żeś kruchy.
Oczywiście z tym tankowaniem to lekko przesadzam jednak i tak jest się wtedy bardzo twardym.


AP Yi w teamfightcie walnie ci pare alpha strike''ow, super. Credit to team. AD Yi zrobi wjazd na carry, supporta, zregenuje mu sie ulti i dobije tankow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie przerażają na EU richtig fajni Niemcy których populacja przekracza wszelkie sensowne granice a poziom powala (a to gada przez cały mecz w języku Goethego z rodakami, a to porejdżuje że pada, a to ma ping z komsosu i marnuje slota, a to spróbuje coś powiedziec po angielsku przy uzyciu minimalnej ilości gramatyki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. To ja Ci powiem tutaj tak skromnie i uczciwie, żeby inni się nie denerwowali: YI AP IS SOOO NOOOB! Wykręci dmg z tego Q i co dalej? No nic :/ Jego CD jest 18 sekund z tego co pamiętam to... tylko co 18 sekund zada spore obrażenia.
Jego pasyw daje mu podwójne 7 uderzenie. Jego Wuju Style nie dodaje mu AP tylko AD(!) i to należy wykorzystać. Dodatkowo jak odpalisz Highlander to podwójne uderzenie masz kilka razy podczas trwania tego ulti.
Te trzy rzeczy powyżej jasno mówią, że wspierają one AD i AS podczas gdy Alpha Strike daje obrażenia z AP.
Równie dobrze można robić Poppy tylko na AD skoro wszystkie jej skille mają przelicznik z AP.
Zwykłe Banshees i już nic nikomu nie zrobi żadnej krzywdy. Będzie dla teamu -1.
Yi AP sprawdza się tylko na practise w grze, w której wszyscy idą na środek.

Podsumowując. Mistrz Yi znukuje mnie raz i może sobie koło mnie polatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może się i nie znam, ale zamiast Berserker''s + Malady kupuję Stark''s + Infinity Edge, Mercury Treads/Ninja Tabi zależnie od tego czy mają sporo postaci typu Tryndamere czy też Ryze, Ghost + Cleanse i naprawdę ciężko mnie zatrzymać wtedy.

A gdybym wziął Berserker''s + Malady, i np Ghost + Heal tak jak tamten Yi zrobił, to wtedy...

Wpadam pomóc drużynie, Ryze rzuca na mnie combo, używam heala, po chwili Swain też rzuca combo. W tej chwili pewnie już nie żyję, a z takim Cleanse klatkę Ryze wyrzuciłem a Swaina ominąłem.
Ale dobra, lepiej nie dyskutować o wyższości X nad Y, bo to prowadzi do kłótni w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem mecz. Ja Amumu, potem Morgana, Karthus, TF oraz Nunu (który od początku się nie dołączył, co oznacza, że graliśmy w 4). Dwa razy ja wraz z Karthusem i Morganą zdobyliśmy Ace. Mój root na 2.5 sekundy, Morgana na wszystkich ulti oraz Karthus ze swoim kręgiem "miłości". Zrezygnowali w ~35 minucie.
Aha, pisaliście tutaj, że TF powinien być robiony pod AP, ale się nie zgodzę za bardzo po tym co widziałem w tej grze. Szedł czysto w AD i ładnie kosił Ashe czy Kogmawa zwykłym auto atakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2010 o 19:29, SiDi napisał:

TF powinien być robiony pod AP

Bo powinien i kiedyś robiło się go tylko tak, jednak po nerfie już się go tak praktycznie zrobić nie da, bo się nie opłaca. Zbyt szjaski przelicznik AP->dmg

BTW z tym AP Yi... Ludzie wszystko musicie brać całkiem na serio? Fakt zgadzam się ze sobą, ze jest świetny, ale tylko do zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować