Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dlaczego mam tak, że po jednym przegranym rankedzie muszę ZAWSZE przegrać parę kolejnych (i z tego się robi jakieś -50 - 100 elo)? I na pewno nie chodzi tu o rage''a, bo raczej gram chillowo i nie denerwuje się. Po prostu ZAWSZE albo trafiam na słabą drużynę, albo na bardzo mocnych przeciwników i po prostu NIE MOGĘ wygrać. Nie ogarniam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 13:56, Oloninho napisał:

Dlaczego mam tak, że po jednym przegranym rankedzie muszę ZAWSZE przegrać parę kolejnych
(i z tego się robi jakieś -50 - 100 elo)? I na pewno nie chodzi tu o rage''a, bo raczej
gram chillowo i nie denerwuje się. Po prostu ZAWSZE albo trafiam na słabą drużynę, albo
na bardzo mocnych przeciwników i po prostu NIE MOGĘ wygrać. Nie ogarniam tego.

no to samemu sobie odpowiedziales ze trafiasz na mocnych przeciwnikow. jestes od nich slabszy wiec przegrywasz ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 14:15, Oloninho napisał:

Ale dlaczego tak kilka razy pod rząd...? I to za każdym razem tak jest. Najpierw mam
win streak''a, później lose...

to jest losowe, a ty zapamietujesz po prostu lose streaki.
kiedy wygrywasz i przegrywasz na zmiane, nie zwracasz na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel próbuje mi wmówić, że jayce będzie nerfiony na 100% i ogólnie płacze, że jest OP i nie ma na niego kontry. Z racji tego, że nie znam gry w 100% i żeby kogoś skontrować potrzebuje stronki która mi powie jak to zrobić, to jest ktoś, kto wspomógłby mnie w konwersacji podając jakieś argumenty? Samemu nic nie przychodzi mi do głowy.
Grałem z nim 3-4 razy i trochu dostawał, ale tak czy tak jayce nie wydaje się być aż tak overpałrd''.
IMO armorem można go spokojnie kontrować bo jego przeliczniki na ap nie są zbyt dobre, a jedyny mixed dmg, to chyba tylko E z młota i ta tarcza, ale on i tak nie chce słuchać. ;p
Jakieś minusy dżejsa też zauważył ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 15:32, Kamil2142 napisał:

Jakieś minusy dżejsa też zauważył ktoś?

ranged forma ma 500 range np.
to maloooo
no i skillcap potrzebny do dobrego grania ta postacia jest naprawde wysoki, co zniszczy 95% ludzi grajacych ta postacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 21:16, luzac napisał:


No to brat Tarica idzie w odstawkę, zaczekam na Zyrę. Zwłaszcza że sam MORELLO nad nią pracuje. I twierdzi że:

"Tell me Morello anything unique about her kit that would make us super excited for?"

"Something you''ve never seen before in MOBA, but I won''t tell"

Czemu nagle dziwnie podejrzewam że jej pasyw to global nerf Irelii i wszystkich innych champów których Elementz ustawił jako tier 1? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2012 o 21:28, ziptofaf napisał:

Czemu nagle dziwnie podejrzewam że jej pasyw to global nerf Irelii i wszystkich innych
champów których Elementz ustawił jako tier 1? xD

nieee, to niemozliwe
moim zdaniem tą zaskakującą rzeczą bedzie cena - 12k IP za postac/ 3k RP
100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu będzie na co ipeki wydać choć w lola sporadycznie gram i mój ukochany loss streak rośnie 7 razy z rzędu przez kilka dni może skutecznie zniechęcić do gry, a mam + ratio :P. Tak więc póki znów nie zachce mi się grać dać z siebie ile się tylko da i przegrać bo ktoś tam musiał coś tam sfeedować tak lola nie tykam i czuje się z tym dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ziew, lol mnie nudzi;) > Postac-roslina, która byla w planach od nie wiadomo kiedy *jak slepy mnich?*
Nawet w podanym temacie, ktos wskazal obrazek podobnej postaci w wygladzie(sugerujac sie podpowiedziami) w HON.
Passive to bedzie zwiekszone otrzymane obrazenia od postaci-ognia(brand, fire-ahri), a zmniejszone od innego zywiolu. lub sadzenie sadzonek do szybszej teleportacji;)

Mokai i morgana-blackthrone beda miec nowa znajomą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś czego w lolu jeszcze nie było

disable? oh wait, sajlenty
mana burn? to już było
deny? gp do śmieci
debuffy? trundel

MANIPULACJA OTOCZENIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Riot zająknął się już o championie, który używa "znaków" na ziemi, które dają buffy, debuffy itd, więc może coś takiego. Albo np champion, który potrafi "niszczyć" chwilowo drzewa i teren. To by było coś, robienie ścieżek przez ściany. To musiałoby być ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:54, Budo napisał:


Riot zająknął się już o championie, który używa "znaków" na ziemi, które dają buffy,
debuffy itd, więc może coś takiego. Albo np champion, który potrafi "niszczyć" chwilowo
drzewa i teren. To by było coś, robienie ścieżek przez ściany. To musiałoby być ulti.

nowy champ bedzie sadzic krzaki. idealna synergia z garenem, chca zmienic mete zeby bylo wiecej garenow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:54, Budo napisał:


Riot zająknął się już o championie, który używa "znaków" na ziemi, które dają buffy,
debuffy itd, więc może coś takiego.


Przecież to już jest. Nasus, Morgana, Graves, Akali, Galio i jeszcze kilka by się znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować