Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2012 o 13:41, IlMOD napisał:

> > 2v1 na topie?
> Jak u ciebie w przeciwnej drużynie nie ma junglera to chyba Ty grasz na jakimś libańskim

> serwerze...
> Napiszę to jeszcze raz, żebyś zrozumiał.
> Top - ap
> Mid - support
> Bot - tanky dps/tank
> Las - ad carry (ofc nie pójdziesz tam Ashe czy Cait, ale Vayne, czy Twitch są świetni)

> roam - cokolwiek czym się da roamować - ali, mao, taric, leona, eve
>
> Best metagame ever. Nawet M5 przyznało, że to genialna meta jak graliśmy w WoWa
z nimi
> jakiś czas temu.

Jakie to ma zalety? bo niektórych ustawień nie rozumiem.

u got trolld mister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja licze, że ludzie odkryją piękny set up.
Top - Vlad
Mid - Anivia
Jungle - Alistar/Udyr/Mao
Bot - Twitch (tak, jako AD carry) + coś co bedzie ratować szczura.. lulu?

Team fight takim teamem to czysta przyjemność <3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 14:11, Ostrowiak napisał:

> Bot - Twitch (tak, jako AD carry) + coś co bedzie ratować szczura.. lulu?

suport leona only leona

Leona... dobule stun, moar dmg after AA i slow?
Lulu - slow, polimorfia, tarcza, movment speed, aoe stun z bonusowym hp.

Wydaje mi się, że Lulu sprawdziłaby się w tej roli równie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 14:34, Ostrowiak napisał:

only leona heretyku

O, Lulu, magiczna, wróżkowa czarodziejko ! Dodaj mi sił w walce z tymi niedowiarkami. Plują mi w twarz, zwąc heretykiem, gdy ja, wychwalam Twą potęgę! Olukruj laskę swego sługi (jeśli koś miałby jakieś hm.. skojazenia, to chodzi tu o kij do podpierania się), ześlij magiczną moc Twojego towarzysza Pixa, aby zstąpił na mnie niczym język ognisty i dał moc do walki Twoimi przeciwnikami.

Btw. Leonę kontrują skórki z okularami przeciwsłonecznymi, a Lulu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gra ktoś Alistarem w dżungli? Jak na razie tam biegałem głównie Rammusem i Mao, teraz chciałem zobaczyć jak się gra z takim fajnym cc jak ma Ali. Tylko totalnie ''wszystko'' jest mi potrzebne.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2012 o 13:59, IlMOD napisał:

u got trolled too ;p

Patrzcie jakim pięknym miejscem jest internet. Walniesz jakiegoś byka i możesz wyjść z tego cało mówiąc, że się trollowało. Ale mimo wszystko, to zostałeś strollowany przez Bubbę w momencie kiedy napisał, że jesteś strollowany, bo to ustawienie jest na prawdę dobre.

@Lulu vs Leona
Leona, 2-1.
Leona jest ruda i robi orełka na ziemi jak walnie ulti. A Lulu jest pchłą i przypomina mi Wróżkę szczęścia z Wiedźmikołaja, która płacze jak nikt nie chce z nią iść na bota. Leona > Lulu.

Co sie stało Riotowi, ze wypuszczają tylko jeden skin do championa? Już im się pieniądze w sejfach nie mieszczą?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 15:03, Nephren-Ka napisał:

Hmm, gra ktoś Alistarem w dżungli? Jak na razie tam biegałem głównie Rammusem i Mao,
teraz chciałem zobaczyć jak się gra z takim fajnym cc jak ma Ali. Tylko totalnie ''wszystko''
jest mi potrzebne.xD


ja gram musisz tylko pocwiczyc combo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 15:03, Nephren-Ka napisał:

Hmm, gra ktoś Alistarem w dżungli? Jak na razie tam biegałem głównie Rammusem i Mao,
teraz chciałem zobaczyć jak się gra z takim fajnym cc jak ma Ali. Tylko totalnie ''wszystko''
jest mi potrzebne.xD


Alistar w jungli jest bardzo dobry. 0:21:9, runy z magic pene, armorem, magic resistem, a kupujesz na niego najczęściej shurelyę, frozen hearta i TF, chyba że pójdziesz w czysto supportowy build. Krowa w jungli cholernie wkurza przeciwników. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 15:03, Nephren-Ka napisał:

Hmm, gra ktoś Alistarem w dżungli? Jak na razie tam biegałem głównie Rammusem i Mao,
teraz chciałem zobaczyć jak się gra z takim fajnym cc jak ma Ali. Tylko totalnie ''wszystko''
jest mi potrzebne.xD

Ja dosyć często biegam nim po lesie. Przede wszystkim nie jest to jungler nastawiony na farmienie, bo clear ma dość wolny. Zaczynam z butów + 3 butelki, wilki, blue i właściwie od tej pory najlepiej jest ciągle biegać między liniami i gankować, bo ta postać jest do tego stworzona. Najistotniejsze jest opanowanie combo w+q. Itemków wiele nie potrzeba - buty mobilitki, shurelya, a dalej to już zależnie co potrzebuje drużyna (np. aegis of legion). Innych junglerów lepiej unikać, bo cię wysolują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 15:03, Nephren-Ka napisał:

Hmm, gra ktoś Alistarem w dżungli? Jak na razie tam biegałem głównie Rammusem i Mao,
teraz chciałem zobaczyć jak się gra z takim fajnym cc jak ma Ali. Tylko totalnie ''wszystko''
jest mi potrzebne.xD

Ja grywam.
Wilki, ew od razu blue, (zaczynasz z Q, buty i 3 potki); 2 lvl, bierzesz W, gank, troche czyścisz jungle, potem gank, potem gank, potem gank.
2x gold generator - HoG i Philo, potem sytuacyjnie. Albo trinity, albo od razu cos tankowatego.
Zwykle koncze jako Unkillable CC machine.
Fajnie sie dive''uje z ulti.

Co do unikania junglerów... jesli jest to ktos kogo wytrzymasz swoim CC i naturalna tankowatoscia to mozna probowac (CC da czas Twoim kolegom), ale takie zagrywki to raczej juz na premade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 15:26, mefiperes napisał:

>


Nie wiem po cholere ci magic pen na Alistarze -,-'' Już lepsze runy na attack speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkrył ktoś już optymalny build na Jayce''a w swoim mniemaniu? Sam sie nie moge nim pobawić, bo na topa to praktycznie nie ma szansy iść w drafcie...a w jungli to się raczej tak samo wszystko buduje, latarnia, hog, aegis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 16:57, hammerfall87 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć droge maokaia i kiedy już zacząć puszczać szyszki na respawny


Droga tak jak u każdego innego junglera z maną. Wilki, blue, wraithy, wilik, red, wraithy, gank. Szyszki od 1:05 rzucasz 2, trzecią w chwili spawnu, more dmg będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 16:57, hammerfall87 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć droge maokaia i kiedy już zacząć puszczać szyszki na respawny


Kiedyś w 1:04 zaczynało się je ustawiać przy wraitach, potem robiło wilki, blue i gankowało, ale to było daaawno.:P

@up - dzięki wszystkim.:>
Poza tym patrząc nieco na opisy w sieci, to żadnych zakupów nowych run nie będę musiał robić, te ze starych junglerów się nadają.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróżka szczęścia z Wiedźmikołaja przypomina małego faceta, a nie Lulu.

Notabene dlatego ludzie się przenoszą albo przeniosą do doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować