Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2012 o 18:10, masterHADES napisał:

STREAM
Shushei i Kubon z nowym team grają scrima z SK.

http://www.own3d.tv/Shushei/live/370

Stream z perspektywy Shusheia, ciekawe jak sobie chłopaki poradzą na scenie i czy się
nie rozpadną po pierwszym przegranym turnieju.


Ja oglądam dual.
Oce: Shushei is the same as Froggen. When he''s mia he''s doing some strange s**t.

lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 18:38, Ostrowiak napisał:

a jak diamondez robi strange shit to nikt mu nie wypomina

;<<


To akurat było pozytywnie.
No ale wygląda, że shushei nie da rady tego wyccarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Shusheiu to w stu procentach prawda. Większość graczy gdy jest mia to farmią jungle, czasami jakiś gank. Shushei nie wiadomo co robi, ostatnio jak oglądałem jak był volim na topie, poszedł na bota, posiedział w krzakach, wyszedł zabrał cs''a, recall :D

Jedno w tym meczu jak dla mnie jest dziwne, cs na midzie, przecież Oce go zjadł. Wiadomo morgana farmienie ma fajne, ale veigar też złego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dla tych, którzy się podniecają tym co morello powiedział o Zarze, że niby nie było jeszcze czegoś takiego w moba.

"She has a comboing mechanic that''s unique and very thematically tight. She doesn''t draw on the ground or anything like that. It''s unique, not crazy!

A little less than Orianna, but more than Anivia."

Czyli nie ma co oglądać, rozejść się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie ile wiecej redukcji dmgu ma sie przy 50 armora w porownaniu do 40 armora i czy armorpen z runek dziala na towery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 20:09, Yawei napisał:

kto mi powie ile wiecej redukcji dmgu ma sie przy 50 armora w porownaniu do 40 armora
i czy armorpen z runek dziala na towery


40 armora - 29,6% redukcji
50 armora - 34,4% redukcji

A armorpen z run działa na towery.

Jeśli liczyć dps to zresztą armor pen zawsze daje więcej niż AD, te drugie są wybierane głównie z powodu ułatwienia farmy. Ale to tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 20:13, ziptofaf napisał:

> kto mi powie ile wiecej redukcji dmgu ma sie przy 50 armora w porownaniu do 40 armora

> i czy armorpen z runek dziala na towery

40 armora - 29,6% redukcji
50 armora - 34,4% redukcji

A armorpen z run działa na towery.

Jeśli liczyć dps to zresztą armor pen zawsze daje więcej niż AD, te drugie są wybierane
głównie z powodu ułatwienia farmy. Ale to tak przy okazji.

to bonus info wiedzialem
potrzebowalem po prostu tego armora do probowania nowej strategii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie Jaycem na bocie jako ad carry i nafeedowałem się tak, że zrobiłem pełen build. Generalnie zakończyłem mając ie, bt, triforce, zerki, last whisper i guardian angel i muszę powiedzieć, że jayce z takim sprzętem kosił niesamowicie, szczególnie w formie zasięgowej. Ma ten champ potencjał, tylko trzeba ogarnąć :)

ps. jako supporta miałem random picka katarinę, było wesoło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz mana leci robaczkowi jak się spamuje ulti... Przed 20 minutą strzeliłem 9 razy i 0 many na liczniku :/
Mimo wszystko wciąż sieje się nim postrach (nieoficjalna penta w meczu przed chwilą wpadła, bo przy pościgu musiałem poczekać na reset ulti), tylko trzeba odrobinę dłużej pofarmić, co by więcej many nazbierać.

Btw, rijoty mogłyby w końcu rzucić jakiegoś nowego apeka do gry, bo ostatnim pełnoprawnym był chyba Ziggs na początku roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy oficjalny mecz Alistarem w lasie zakończył się dość szybko, dokładnie w momencie, kiedy czekałem sobie na wilki i pilnującą lasu Morganę zabiła cała drużyna przeciwna, która sobie przyszła(i zabrała blue). Potem był jeszcze Garen padający co chwilę na topie, świetnie wardujący się przeciwny bot(a na moim Nautilus, który był zawsze pierwszy do wycofywania się xD) i GG w 20 minucie.
Btw, nie macie jakiś filmików na sieci, jak jacyś gracze na dwóch milionach elo grają nim? Chociaż bym sobie popatrzył.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 00:26, sirufok napisał:

Btw, rijoty mogłyby w końcu rzucić jakiegoś nowego apeka do gry, bo ostatnim pełnoprawnym
był chyba Ziggs na początku roku.


Zyra jest apekiem.

Nephren-Ka---> w miarę mam ogar aliego, jak grasz na eune ad carry, to można pochodzić na bot :)
Jak chcesz milion elo, to obejrzyj sobie mecze turniejowe z ostatnich turniejów (iemy, dreamhacki itd itp), sporo alistarów było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 01:17, Budo napisał:

Nephren-Ka---> w miarę mam ogar aliego, jak grasz na eune ad carry, to można pochodzić
na bot :)


W miarę to ja go sam chciałem ogarnąć, ale się nie da chyba. Jak na razie raz grę rozwalił sam start i cały team rywali w mojej dżungli. Drugi raz fajnie szło(3-0-3), to się nagle dwóch graczy wywaliło z gry i GG.xD
Gram na West, ale to dobrze, bo ominie Cię nadmiar pecha, który niemal zawsze towarzyszy mojej osobie.xD

Dnia 10.07.2012 o 01:17, Budo napisał:

Jak chcesz milion elo, to obejrzyj sobie mecze turniejowe z ostatnich turniejów (iemy,
dreamhacki itd itp), sporo alistarów było.


Tnx.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 00:50, Nephren-Ka napisał:

Mój pierwszy oficjalny mecz Alistarem w lasie zakończył się dość szybko, dokładnie w
momencie, kiedy czekałem sobie na wilki i pilnującą lasu Morganę zabiła cała drużyna
przeciwna, która sobie przyszła(i zabrała blue). Potem był jeszcze Garen padający co
chwilę na topie, świetnie wardujący się przeciwny bot(a na moim Nautilus, który był zawsze
pierwszy do wycofywania się xD) i GG w 20 minucie.
Btw, nie macie jakiś filmików na sieci, jak jacyś gracze na dwóch milionach elo grają
nim? Chociaż bym sobie popatrzył.xD


Snoopeh gra często Alim w jungli, Theoddone kiedyś robił double jungle Ali+Blitz, fajnie to wygladało ale za bardzo ryzykowne imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie przed pracą troszkę pograć (jako że wstało mi się troszku za wcześnie) i wszystkim polecam granie o 4 nad ranem w rankedy. Poszedłem sobie na mida Swainem, dostałem tak fajną Anię, że w 8 minucie miała już 0/5/0.
Chyba wrócę na normale, bo tam jest wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli na normalach masz wyższe elo niż na renkedach, to tak, jest wyższy poziom. U mnie na przykład tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 10:33, Budo napisał:

/.../

Jeśli na normalach masz wyższe elo niż na renkedach, to tak, jest wyższy poziom. U mnie
na przykład tak jest :)

Wiem że było już wiele razy, ale jak sprawdzić swoje elo na normalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2012 o 10:55, Noma napisał:

Wiem że było już wiele razy, ale jak sprawdzić swoje elo na normalach?


lolmatches.com jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować