Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2012 o 20:44, Nephren-Ka napisał:

Hmm, powiedzcie mi, jaka jest różnica między napisaniem w 0,1s ''mid''(co oznacza, że
to musi być mid tej osoby i koniec), a wybraniem jakiegoś ap castera i loknięciu go.
Bo z tego co widzę, to ta pierwsza opcja jest fair, a druga zasługuje na raport.:D

Przy okazji - na west co chwilę(od jakiś trzech dni non-stop) mam team bez dżungli(ew.
rywale też nie mają), co chwilę ktoś wychodzi czy torluje. Nie ma co, wyższy poziom.^^

bo 9x report
a jak przegrasz to 9x report i jeszcze troche wyzwisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 19:19, Budo napisał:


Wreszcie ogarnąłem jak junglować Jaycem. Muszę powiedzieć, że ten champ jest dla mnie
super, nie bawiłem się tak od czasu ziggsa, a wcześniej to już nie wiem kiedy :)


To podziel się swoim pomysłem na junglowanie Jaycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 20:49, Ecko09 napisał:

To podziel się swoim pomysłem na junglowanie Jaycem.


Najpierw grałem takim oldschoolowym buildem 0/21/9 i latarnia jako first item i szło jak krew z nosa. Potem spróbowałem 9/21/0 i jest o niebo lepiej. Tak naprawdę mana regen aż tak potrzebny nie jest, ani długość buffów, za to dodatkowe kilka pkt obrażeń i prędkość ataku pomaga w dżungli. Runy mam defensywne, czerwone penetracja i quinty flat ad, albo hp zależnie od pogody. Zaczynam przy blue z w, potem biorę q i można gankować, albo dalej cisnąć dżunglę. Itemy- nie budować latarni, strata kasy na nim. Armor + potki, potem 1-2 dorany, phage, hexdrinker, trinity, hog, randuin.

Nowo powstały poradnik na tsm.net mówi, żeby zaczynać od q i potem e i gank, ja na razie gram z w jako pierwszym skillem. Obowiązkowo flash też, za dobre kombosy można z nim robić, żeby odpuszczać :)

ps. ciągle jeszcze go ogarniam, możliwe, że to co napisałem, to nie jest najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 20:47, Yawei napisał:

bo 9x report
a jak przegrasz to 9x report i jeszcze troche wyzwisk


Aha, miło wiedzieć.:> Cóż, widzę że ta gra ewidentnie powinna być u21, idealne dla dzieciaków których cały czas mam nieprzyjemność spotykać.:>

Dzisiaj kontynuuję swoją magiczną serię 11 już przegranych gier.xD Zawsze jest takie coś jak na obrazku(z tym, że tutaj drużyna nawet nie bardzo zdążyła totalnie zniszczyć mi statów). Dżungli brak, wardy na mapie jedyne jakie były postawiłem sam, (mój)Wukong feedował od samego początku, junglera brak. Ale ofc to ja kradnę fragi, ja nie umiem grać, ja mam złe itemy, itp. Kwintesencja serwera EU West.:D

20120710214301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 20:44, Nephren-Ka napisał:

Hmm, powiedzcie mi, jaka jest różnica między napisaniem w 0,1s ''mid''(co oznacza, że
to musi być mid tej osoby i koniec), a wybraniem jakiegoś ap castera i loknięciu go.
Bo z tego co widzę, to ta pierwsza opcja jest fair, a druga zasługuje na raport.:D

Ta pierwsza pozostawia jeszcze jakieś pole do negocjacji i dyskusji (pomijając nawet ich skuteczność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 21:49, windows00 napisał:

Ta pierwsza pozostawia jeszcze jakieś pole do negocjacji i dyskusji (pomijając nawet
ich skuteczność).


No właśnie nie.xD Jak widzę kolesia, który pisze mid, me mid, i mid, itp. to nigdy nie ma najmniejszych opcji porozumienia się. Taki insta lock na czacie, który jest całkowicie czysty, bo przecież pisał że będzie tam grał.xD Dlatego też bardzo śmieszy mnie wielkie oburzenie(płacz, złość i w ogóle koniec świata) takich ludzi, jak ktoś im faktycznie normalnie zlokuje postać na mida. LoL community <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 21:55, Nephren-Ka napisał:

No właśnie nie.xD

Błąd.
Masz na myśli - nie ma szans na zmianę zdania takiej osoby.
Ja natomiast pisałem tylko o istnieniu możliwości przekonania (bez oceny realności tegoż).

Nawet jeśli uda się przekonać jednego na dziesięciu, to już jest moim zdaniem dobry wynik i z tego względu trochę łaskawszym okiem patrzę na takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna psuje mi się LoL. Ostatnio chciałem zagrać partyjkę popołudniu. Niby wszystko w porządku, jednak w ekranie ładowania przy 99% gra się zacina i po 5 minutach wchodzę do gry. Tam za to gra strasznie laguje, że nawet nie da się grać. Dziwne jest to, że rano jest wszystko w porządku, a w godzinach popołudniowych muszę się zmagać z tymi problemami. Ściągnąłem i zainstalowałem nowego klienta, zagrałem z 3 gry, wyszedłem, teraz chcę zagrać i zwiechy i lagi powracają. Co może być przyczyną? Pomocy bo przez to opuściłem nie z własnej woli z 3 mecze:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 13:27, Quandor napisał:

Od niedawna psuje mi się LoL. Ostatnio chciałem zagrać partyjkę popołudniu. Niby wszystko
w porządku, jednak w ekranie ładowania przy 99% gra się zacina i po 5 minutach wchodzę
do gry. Tam za to gra strasznie laguje, że nawet nie da się grać. Dziwne jest to, że
rano jest wszystko w porządku, a w godzinach popołudniowych muszę się zmagać z tymi problemami.
Ściągnąłem i zainstalowałem nowego klienta, zagrałem z 3 gry, wyszedłem, teraz chcę zagrać
i zwiechy i lagi powracają. Co może być przyczyną? Pomocy bo przez to opuściłem nie z
własnej woli z 3 mecze:/.


Dwa wiatraczki w pokoju ustawione na peceta wieją na niego 24/7 inaczej nie przeżyłby tych upałów.

Inaczej nie ładowało by się wcale :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Yeah, nowy xin nadchodzi! Cieszę się z tego bardziej niż z reworku eve i myszy, bo xinem kiedyś się grywało i dobrze to wspominam. Mam nadzieję, że z nowym pasywem będzie nadal ogarniał dżunglę. Can''t wait!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować