Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2012 o 19:45, Budo napisał:


Yeah, nowy xin nadchodzi! Cieszę się z tego bardziej niż z reworku eve i myszy, bo xinem
kiedyś się grywało i dobrze to wspominam. Mam nadzieję, że z nowym pasywem będzie nadal
ogarniał dżunglę. Can''t wait!

Co oni chcą poprawiać w Xinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 13:27, Quandor napisał:

Od niedawna psuje mi się LoL. Ostatnio chciałem zagrać partyjkę popołudniu. Niby wszystko
w porządku, jednak w ekranie ładowania przy 99% gra się zacina i po 5 minutach wchodzę
do gry. Tam za to gra strasznie laguje, że nawet nie da się grać. Dziwne jest to, że
rano jest wszystko w porządku, a w godzinach popołudniowych muszę się zmagać z tymi problemami.
Ściągnąłem i zainstalowałem nowego klienta, zagrałem z 3 gry, wyszedłem, teraz chcę zagrać
i zwiechy i lagi powracają. Co może być przyczyną? Pomocy bo przez to opuściłem nie z
własnej woli z 3 mecze:/.

Przeczyść wentylację, ta daje o sobie znać szczególnie w ostatnie upały.


BTW Czy Rumblem da się w ogóle grać? W sensie czy jego użyteczność nie jest na poziomie Evelyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:06, Hydro2 napisał:

BTW Czy Rumblem da się w ogóle grać? W sensie czy jego użyteczność nie jest na poziomie
Evelyn?

ROFLED. To jeden z (naj)mocniejszych champów w tej grze w solo queue xD Bardzo mało osób w ogóle wie jak go skontrować, ja mam nim bodaj 87% win ratio xD Po prostu jest niepopularny bo to dość dziwna postać. Ale siły ognia czy choćby takich smaczków jak KOSMICZNY zasięg ulta to mu nie odmówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:08, ziptofaf napisał:

> BTW Czy Rumblem da się w ogóle grać? W sensie czy jego użyteczność nie jest na poziomie

> Evelyn?
ROFLED. To jeden z (naj)mocniejszych champów w tej grze w solo queue xD Bardzo mało osób
w ogóle wie jak go skontrować, ja mam nim bodaj 87% win ratio xD Po prostu jest niepopularny
bo to dość dziwna postać. Ale siły ognia czy choćby takich smaczków jak KOSMICZNY zasięg
ulta to mu nie odmówię.

Jakiś build? Bo ostatnio nie mam pojęcia jak nim grać mimo tych mobafire. Chyba od vampa lepiej nie zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:23, Hydro2 napisał:

Jakiś build? Bo ostatnio nie mam pojęcia jak nim grać mimo tych mobafire. Chyba od vampa
lepiej nie zaczynać


http://www.solomid.net/guides.php?champ=rumble
Rumble jest op.

Daronn Darker---> będzie rework, nowy pasyw itd itp, masz linka powyżej, to sobie poczytaj. Obecnie xin jest beznadziejny i cieszę się, że coś z nim zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:23, Hydro2 napisał:

Jakiś build? Bo ostatnio nie mam pojęcia jak nim grać mimo tych mobafire. Chyba od vampa
lepiej nie zaczynać



O, ja, ja, ja! Wprawdzie nie mam aż 87% win ratio rumblem, a jedynie 65% na rankedach przy średnich statach 7-4-8 i 130cs (na 70gier, było ponad 70% ale potem trochę spadłem... Cóż, urok latania między 1400 i 1300elo) i tak na oko 70+% win na normalach na kilka setek gier (zgubiłem się już, na ile... ok. 800gier mam na tym koncie na normalach, i pewnie z połowa rumblem..), rumblem gram prawie od jego premiery i kocham tą postać :D
Masteriesy biorę typowe na manaless ap- 22-0-8 albo 22-8-0, zależnie od nastroju, tego jak mi idzie danego dnia i ew. czy wiem, przeciwko komu będę lane''ował. Runki- mpen marki, arm seale, flat ap glyphy i flat ap quinty, ale w zasadzie rumble da sobie radę z każdymi runami i dla początkującego bezpieczniej może być z mres glyphami i hp quintami- ja lubię mieć dużą bazę flat ap, żeby na 4 oraz 6lvl mieć maxymalny potencjał zabijania. Spelle obowiązkowo ignite + flash, rumble ma za duży potencjał zabijania żeby brać coś innego niż ignite, a flash jest rzeczą oczywistą- często zapewnia przeżycie, często pozwala zabijać. Build zależy od gry, bo rumble to jednak meele range caster i każda gra nim jest inna, postać wbrew pozorom wymaga bardzo dużo ogrania żeby wiedzieć, jak postępować i co budować, ale zarazem daje mnóstwo satysfakcji, moim zdaniem to razem z ziggsem postać ta daje najwięcej szczerej radości z gry. Core zawsze jest revo (always rush)->WotA, ale nie zawsze warto ją rushować, czasami warto zbudować rylai a czasami kupujemy tylko giants belta(ale to też zawsze, bez niego jest słabo z przeżywalnością, a combo giants belt + revo zaspokaja potrzeby na długo), czasami budujemy deathcapa a czasami nie, czasami robimy abyssala a czasami zhonye... Naprawdę, wszystko zależy od gry, mój styl gry rumblem polega na robieniu ogromnej ilości dmg celom z małą ilością mres, skupiam się na eliminowaniu ap i ad carry za wszelką cenę (i z dobrym skutkiem dzięki sporej wprawie), więc osobiście często zdarza mi się posiadać nawet trzy itemy zbijające ten aspekt defensywy przeciwnika (sorce + abyssal + bardzo niedoceniane haunting guise, które dla mnie jest niemal core, buduję ten item w 70% gier, z czego ZAWSZE kiedy nie mam sorców), a dość rzadko kończę rylai i buduję deatchapa czy zhonyę- zwykle ograniczam się do large roda. Wynika to z tego, że rumble ma dobre przeliczniki, ale moim zdaniem jego największą zaletą jest mocny dmg bazowy na każdym skillu, i dla mnie każde +20mpen to więcej niż 80 czy 100ap. Wracając, ledwie kilka razy zdarzyło mi się robić void staffa (przy ub3r długich grach), ale wolę flat mpen ze względu na to, w jaki sposób gram, jednak ten item również ma ogromny potencjał na rumblu. Warto robić GA, na początku prawie zawsze brałem go na 3rd albo 4th item, ale potem, gdy nabrałem więcej wprawy przestałem. Buty sorce albo ninja tabi, rzadko buduję merce, jeżeli już to ok. 35min gry po sprzedaniu tabi..
Zacząłem opisywać, jak nim grać, ale... Wymiękłem kiedy zdałem sobie sprawę z tego, jak jest to złożone (po napisaniu naprawdę sporego kawałka tekstu, ale wiedziałem, ile jeszcze brakuje!). Jeżeli sobie życzysz opis co i jak to wołaj, z chęcią to zrobię, tylko ostrzegam, będzie przerażająca ściana tekstu, bo granie tą postacią to wbrew pozorom trudna sztuka wymagająca ogarnięcia wielu aspektów (szczególnie farmienia z aa i E, trafiania E- koniecznie smartcast!- i używania W+ Q po jego trafieniu, wykorzystywania ult i NIE smartcastowania go, zarządzania heatem i odpowiednim wykorzystaniem przegrzania się...).

P.S: Mówiąc o ścianie tekstu mam na myśli coś dobre 2 czy 3 razy dłuższego. A jak widzicie, ciężko się mnie czyta przez nawyk do pisania zdań długich z dużą ilością wtrąceń po myślnikach czy w nawiasach... Co nie zmienia faktu, że jeżeli tylko ktoś wyrazi taką wolę to z dziką przyjemnością opiszę, co i jak- czekam tylko na pretekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:06, Hydro2 napisał:

Przeczyść wentylację, ta daje o sobie znać szczególnie w ostatnie upały.

Z tymi upałami może być dużo racji. Zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 22:40, Budo napisał:


Potrzebuję partnera do duo queue w rankedach elo hell w eune, bo z randomami nie daję
rady.


ja zalatwie sobie konto to moge zagrac tylko jakie elo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra Irelią i quadra kill (wiem wiem, mówienie o quadrze to wrzucanie samemu sobie). Ale teraz rozumiem chociaż obrazki z elohell bijące po oczach napisem "better nerf Irelia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 22:48, hammerfall87 napisał:

ja zalatwie sobie konto to moge zagrac tylko jakie elo ?


Pisałem, że elo hell, 1200-1300. Przed chwilą miałem grę malpem 18/1/6, to chyba dobry champ do carrowania elo hell (jungle, albo top).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 23:21, Budo napisał:

> ja zalatwie sobie konto to moge zagrac tylko jakie elo ?

Pisałem, że elo hell, 1200-1300. Przed chwilą miałem grę malpem 18/1/6, to chyba dobry
champ do carrowania elo hell (jungle, albo top).


elo hell to jest na każdym przedzialem wiec wiesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 23:30, hammerfall87 napisał:

> > ja zalatwie sobie konto to moge zagrac tylko jakie elo ?
>
> Pisałem, że elo hell, 1200-1300. Przed chwilą miałem grę malpem 18/1/6, to chyba
dobry
> champ do carrowania elo hell (jungle, albo top).

elo hell to jest na każdym przedzialem wiec wiesz.....


Dokładnie. Dzisiaj grałem full premade z ludźmi 3x1500 i 2x1600.
Wciąż jestem w szoku jak to daliśmy radę wygrać. Ją nie wiem jak mój carry może mieć to swoje 1500 jak pcha się ashe między tarica i urgota...
Ogarnalem w końcu ich na skype i robili, co im kazałem.
Ale chyba moje magiczne krzyki zapamiętali do końca życia.

Albo inny przykład na 1500 elohell: "skąd tf ma tyle many"
Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować