Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

No, wreszcie udało mi się ogarnąć jako tako Dianę. Całkiem fajny i trudny meczyk, rzadko kiedy widzę tyle deadów w moim teamie w tak krótkim odstępie czasowym, aż się odechciewało grać. Choć o dziwo mecz obył się w zasadzie bez rage''u. Za to ze sporą dozą WTF bo mieliśmy w drużynie Xin Zhao (na bocie, a co mu tam...) i Nidalee (która dzielnie wyrobiła 0/4 w 10 minut). A potem doszło do epickiego i powolnego comebacku.

I jest z nią w zasadzie tak jak mówiłem wcześniej - potencjał ganków w early naprawdę niski (chociaż robiłem co się dało) z tym że jednego jej nie odmówię - skalowanie to ma nieziemskie (chyba jakiś triple mi wpadł w pewnym momencie, nie było też problemu żeby w 1v1 zeżreć całkiem nieźle nafeedowaną Vayne). I naprawdę mi się nią super gra jak już się ma te core itemy. Tylko pamiętać żeby nie walić bezsensownie R i w miarę możliwości robić combosy z Q i nuke wychodzi nieziemski.
Co nie zmienia faktu że przeciwna Diana na midzie była jeszcze lepsza, bodaj z 18/7 skończyła xD No i jednak imho lepszy byłby na niej bardziej squishy build niż ten mój (albo przynajmniej dorzucenie do niego Rabadona) ale szczególnego wyboru to nie miałem, junglerów nie za bardzo stać na rushowanie tego typu itemów zwłaszcza że w teamie potrzebne było coś co może wziąć na klatę nieco obrażeń a przez pół gry tylko ja miałem jakikolwiek survival.

W sumie więc, po całodziennej grze nią mogę powiedzieć że zdecydowanie warta kupna ale niekoniecznie jako jungler. Dać się da ale ona się na to po prostu za dobrze skaluje i może sobie radzić dobrze na innych lane''ach. Corkim czy Karthusem też można junglować a tego się raczej nie robi...

Replay dla zainteresowanych (w spectator mode), wymagany LoL Replay:
http://www.mediafire.com/?fmg52epejwtyfe1

20120808003251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 00:33, sirufok napisał:

@Budo
Nie rozumiem po co przytaczasz moje posty z dawien dawna? Ugryzło Cię i nie masz jak
skontrować? ;]


O, kogoś zakłuło lol. Z dawien dawna to ten post nie jest, raptem północ, a sirufok "server busy" lol. Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 01:21, Budo napisał:

> @Budo
> Nie rozumiem po co przytaczasz moje posty z dawien dawna? Ugryzło Cię i nie masz
jak
> skontrować? ;]

O, kogoś zakłuło lol. Z dawien dawna to ten post nie jest, raptem północ, a sirufok "server
busy" lol. Eot.

raptem polnoc, a server lezal od popoludnia, gj budo... idz lepiej pograc garenem ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 01:21, Budo napisał:

O, kogoś zakłuło lol. Z dawien dawna to ten post nie jest, raptem północ, a sirufok "server
busy" lol. Eot.


To coś ci nie wyszło, bo otwierając linka wyświetliła się cała historia moich postów.
A poza tym lola włączam w godzinach wieczornych po pracy, tak więc pech chciał, że akurat trafiło mi się busy po problemach z serwerem i wylałem tu swój niepotrzebny żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja unikam gier free to play szerokim lukiem. dzisiaj postanowilem dac tej grze szanse jako ze duzo ludzi w nia gra.
co takiego mozna kupic w lolu za prawdziwe pieniadze ze nie czyni jej pay to win ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za prawdziwe pieniądze możesz kupować RP. Za te zaś boosty do IP i XP, postacie, skiny, strony run. Na dobrą sprawę pieniądze mogą przyśpieszyć proces skompletowania wszystkich postaci i run, ale nie dają żadnej przewagi nad tymi co na grę nie wyłożyli ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 13:20, Malevyn napisał:

ja unikam gier free to play szerokim lukiem. dzisiaj postanowilem dac tej grze szanse
jako ze duzo ludzi w nia gra.
co takiego mozna kupic w lolu za prawdziwe pieniadze ze nie czyni jej pay to win ?


Riot pointy, czyli taka specjalna walute dzięki której możesz kupić skórki do championów, samych championów(ale tych możesz kupić za darmowe Influence Pointy) i multum jakiś pierdółek w stylu boostów do expa i IP(Influence Pointów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 13:20, Malevyn napisał:

co takiego mozna kupic w lolu za prawdziwe pieniadze ze nie czyni jej pay to win ?


Nic. Pay2Win w LoLu nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sa jacys championi podobni do nastepujacych z oryginalnej doty wc3: druid z niewdzwiedziem i pandaren ktory zamienial sie w piorun (ich nazw niestety nie pamietam, pandaren nazywal sie bodajze raijin)
lub str champion z heroes of newerth ktorego ulti byla zamiana w demona a jeden z podstawowych skilli bylo rzucanie mieczem ktory spowalnial w miejsce ktorego mogl sie teleportowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 13:42, luzac napisał:

Nie do rozgrywki, a dla summonera. Żeby szybciej wbić 30 lvl.


ok nie mam pojecia jak narazie o czym mowisz, ale skoro nie ma p2w to sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 13:42, Malevyn napisał:

druid z niewdzwiedziem

Jeśli chodzi Ci o przyzywanie niedźwiedzia, to nie ma nic takiego.
Jedyna postać, którą można nazwać druidem, to chyba Udyr. Może zmienić formę w niedźwiedzia, która daje możliwość ogłuszenia przeciwnika i zwiększa twoją szybkość na kilka sekund.

Dnia 08.08.2012 o 13:42, Malevyn napisał:

pandaren który zmienia się w piorun

wat, to nie te uniwersum. Piorunami włada za to Xerath. Możliwe, że ktoś jeszcze.

>str champion z heroes of newerth ktorego ulti byla zamiana w demona
nope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 13:43, Malevyn napisał:

> Nie do rozgrywki, a dla summonera. Żeby szybciej wbić 30 lvl.

ok nie mam pojecia jak narazie o czym mowisz, ale skoro nie ma p2w to sie ciesze :)


Właściwie po części to jest, bo to nie Dota i tutaj nie masz dostępnych wszystkich bohaterów od razu. Musisz ich kupować za IP (które zdobywa się poprzez rozgrywanie gier) bądź za RP (za które trzeba płacić prawdziwymi pieniędzmi). A żeby mieć dostęp do wszystkich bohaterów to trzeba ostro grindować. Dodatkowo są jeszcze runy, niby za IP tylko można je kupić, ale tak to jest dylemat - runy czy bohater nowy.
Czyli możesz nie wydać złamanego grosza, ale czas jaki poświęcisz, aby mieć te same szanse co osoba, która kupowała rzeczy, będzie ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o uniwersum, duh. chodzi mi o championow ktorzy maja podobne skille to tych ktorych wymienilem, wiadomo ze beda sie roznic wygladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm wlasnie skonczylem sciagac lola a tutaj taki blad: "your system is currently not allowing access to our servers. check your firewall and security software settings to allow PMB.exe to run. "

antyvira nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować