Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

jesli ktokolwiek jeszcze zastanawia sie nad sciagnieciem lola, ale zniecheca go system p2w, to niech juz zaklada konto, bo takiego systemu nie ma. placenie nie daje zadnej przewagi nad przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 23:18, SiDi napisał:

/ciach/


Na pewno byłbyś sam zachwycony z AD Orianny. Ja mówię o grze niezgodnie z metą(double mid, double jungle, double bot bruiser) a nie pickach które podchodzą pod trolling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 22:15, sinir napisał:

Nawet w najgorszych koszmarach nie widywałem Sony/Janny AD. :P Przecież to idealne supporty,
obok Zileana moje ulubione do bota.


AD Zilean to dopiero potwór ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 23:38, luzac napisał:


Na pewno byłbyś sam zachwycony z AD Orianny. Ja mówię o grze niezgodnie z metą(double
mid, double jungle, double bot bruiser) a nie pickach które podchodzą pod trolling.


Jaki trolling, runy i masteriesy pod AD carry i robię to samo co typowi bohaterowie w tej roli... A to co Ty jeszcze napisałeś to żadna różnica. Rage i flame na poziomie wyboru bohatera będzie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Base movement speed reduced to 300 (from 310)
*When multiple plants attack the same target, additional plants deal 50% damage (from 75% damage)
*Grasping Roots (E) damage per level decreased to 60/95/130/165/200 (from 60/105/150/195/240)
*Stranglethorns damage reduced to 180/265/350 (from 200/300/400)
*Stranglethorns cast range reduced to 700 (from 800)

Good job riot, teraz full combo na ryze ściąga ledwo mu 50% hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 00:24, Malevyn napisał:

mozna dostac RP w inny sposob niz kupno za prawdziwe pieniadze ? nie ma mowy zebym placil
prawdziwa kasa za skiny dla championow :(


reffy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 00:24, Malevyn napisał:

mozna dostac RP w inny sposob niz kupno za prawdziwe pieniadze ? nie ma mowy zebym placil
prawdziwa kasa za skiny dla championow :(


Niestety nie. RP zdobędzie się tylko za prawdziwe pieniądze, za reffy lub raz na jakiś czas Riot z "dobroci" rozdaje ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 00:05, SiDi napisał:

/ciach/


Ale wyskakujesz mi z kosmicznym przykładem, z którego sam na pewno nie byłbyś zachwycony. Ostatnio z kolegą poszliśmy na bota Garen+Taric i jakoś nikt nas nie zjechał za to. Mamy różne doświadczenia z grą, stąd też różnie postrzegamy jej pewne aspekty. Czy lubię obecną metę? Nie. Ale nie jest to dla mnie problemem, potrafię się dostosować. A jak mam ochotę zaszaleć, to wołam kumpli, wtedy jestem pewien, że nikomu swoim zachowaniem nie zepsuję humoru. Bo tak samo, jak nie chciałbym zobaczyć w swoim teamie AP Garena, tak samo nie mam zamiaru robić na złość gościom do których dobrał mnie matchmaking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 00:31, luzac napisał:

...


Nie żadne kosmiczne przykłady tylko inny sposób gry, który spotyka się z wszędobylskim ragem i flejmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 00:35, SiDi napisał:

/ciach/


Co byś zrobił gdyby jakiś random wyskoczyłby Ci z pomysłem, że zagra AD Orianną? Jaka byłaby Twoja reakcja? W moim przypadku, może nie pojechałbym po niej jak po burej suce, ale zdecydowanie zwróciłoby to moją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 00:45, luzac napisał:

> /ciach/

Co byś zrobił gdyby jakiś random wyskoczyłby Ci z pomysłem, że zagra AD Orianną? Jaka
byłaby Twoja reakcja? W moim przypadku, może nie pojechałbym po niej jak po burej suce,
ale zdecydowanie zwróciłoby to moją uwagę.


w przypadku leony czy alistara supporta miales ta sama reakcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 01:25, hammerfall87 napisał:

w przypadku leony czy alistara supporta miales ta sama reakcje ?

To znaczy? Masz coś do dwójki moich ulubionych supportów? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 01:32, luzac napisał:

> w przypadku leony czy alistara supporta miales ta sama reakcje ?
To znaczy? Masz coś do dwójki moich ulubionych supportów? XD


Alistar i leona(supporty) wcześniej byli tak samo egzotyczni jak omawiana tu orianna ad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garen ap/mana regen też jest egzotyczny, ale nie sądzę, aby ktokolwiek doszedł do wniosku że będzie z niego dobry mider albo support.
Rozróżniajmy troll picki od rzadkich picków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 01:52, Kopiec napisał:

Garen ap/mana regen też jest egzotyczny, ale nie sądzę, aby ktokolwiek doszedł do wniosku
że będzie z niego dobry mider albo support.
Rozróżniajmy troll picki od rzadkich picków.


Nunu(support) ,blitz ,kayle(top) ,keenen ad też byli nazywani troll pickami.I co to jest ten rzadki pick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś topka nie musiała mi pozwalać na to bym testował chociażby Viktora supporta. Wybacz, ale nie jestem typem ślepo podążającym za tym co popularne na turniejach. Ostatnimi czasy wróciłem właśnie do Viktora, jakoś na turniejach go nie widuję a karam nim ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzę supportować Pantheonem Gravesa i niszczymy linię, to nikt nie wyzywa mnie od trollów.
A jak taki dobry jesteś, to leć tą Orianną ad wymiatać i pokaż nam, jaki to super viable pick jest. Czemu jeszcze tego nie zrobiłeś? Screen będzie lepszym argumentem.
A może nawet Garen ap ci wyjdzie? Topka nim nie gra, to udowodnij nam że też można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować