Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2012 o 15:17, ziptofaf napisał:

Riposte kontruje niektóre użycia Parrleya, to fakt (bo w to że zablokujesz tym większość
to wątpię). I na tym koniec. Nadal masz pomarańcze zapewniające większy sustain, global
ultimate o niezłej sile ognia i raise morale. W praktyce Fiora nie ma nic co zapewnia
jej łatwe zdominowanie tego lane''a a tylko wtedy możemy mówić o counterpicku.

Wybacz nie miałem problemu z blokowaniem parrleya, trochę praktyki

Dnia 10.08.2012 o 15:17, ziptofaf napisał:

W fazie designingu ciężko przewidzieć OP postacie. Bo uczciwie przyznajmy - w Riocie
pracuje stosunkowo niewielu graczy o wysokich umiejętnościach (z 10-15 osób powyżej 1900
ELO) z czego większość zajmuje się po prostu czymś innym niż wbijanie rata i balansowanie
postaci i nie ma szczególnie czasu by oceniać champy przed ich premierą... No to mamy

Nie żebym coś mówił, ale dużą część opów można wyeliminować w fazie designu

Dnia 10.08.2012 o 15:17, ziptofaf napisał:

niby PBE. Na którym poziom... zresztą sam tam zagraj a zrozumiesz. Dość powiedzieć że
z random fail buildem wygrałem mecz 3v5 Anką. Więc prawdziwe testy, czy tego chcesz czy
nie, rzeczywiście odbywają się już po premierze postaci i dopiero wtedy wychodzi czy
jest OP, UP czy "w sam raz" (w sam raz = wydaje się zazwyczaj nieco UP na początku vide
Riven która dopiero potem wylądowała w czołówce solo queue).

Jasne, ja też bym się wkurzył gdybym pograł jakimś champem tydzień, spodobał mi się jego
gameplay a tu bam, nerf. Tylko to wcale nie musi oznaczać że to ja mam tutaj rację, to
Riot ma dostęp do oficjalnych statystyk, mogą sobie ustawić wyszukiwanie win ratio Zyry
z przedziału 2200-2900 ELO (czy dowolnego innego) jeśli chcą i dokładnie to przeanalizować.
Zresztą podejrzewam że z kolei na jakimś super low elo to ona się UP będzie wydawać bo
to same skillshoty które nie trafiają i trzeba jeszcze jakieś krzaki stawiać o czym wszyscy

Nie, wkurza mnie fakt, że miał to być burster, a znerfili go do idiotycznego poziomu gdzie po wyciśnięciu combo ze wszystkimi skillami i nasionami jestem udupiony, bo nie padł, podczas gdy inni bursterzy dają sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 20:53, Hydro2 napisał:

Wybacz nie miałem problemu z blokowaniem parrleya, trochę praktyki


Co nie zmienia faktu że win ratio Fiory nie powala niezależnie od przeciwnika :D Choć jako że specem od solo topu nie jestem to po prostu odnoszę się do tego co piszą prosi, samemu teorii na temat tego lane''a staram się nie tworzyć.

Dnia 10.08.2012 o 20:53, Hydro2 napisał:

Nie żebym coś mówił, ale dużą część opów można wyeliminować w fazie designu

Maokai po premierze - uznany za UP.
Riven po premierze - uznana za UP.
Mundo - przez miesiące uznawany za useless a potem nagle OP OP w każdym meczu.
I tak dalej. Więc jak widać coś nie wychodzi to eliminowanie w fazie designu bo zaraz wyjdą nieco inne buildy albo po prostu gracze zrobią coś skuteczniej niż przewidywał Riot.

Dnia 10.08.2012 o 20:53, Hydro2 napisał:

Nie, wkurza mnie fakt, że miał to być burster, a znerfili go do idiotycznego poziomu
gdzie po wyciśnięciu combo ze wszystkimi skillami i nasionami jestem udupiony, bo nie
padł, podczas gdy inni bursterzy dają sobie radę.

Replay or it didn''t happen... No chyba że próbowałeś burstowania Ryze z Banshee Veil , Mercury Treads i Rylaiem, to wtedy się bym zdziwił gdybyś mógł go zabić ^^

Tym niemniej - ja bym się na razie nie wstrzymał z jej oceną, od nerfa minęło niewiele czasu i na razie wciąż wszyscy są tym zirytowani i często przeginają z tym co mówią o postaci i jak na nią reagują. Osobiście widziałem ją dzisiaj w rankedzie na EU, akurat Quadrę zrobiła więc samemu jestem tak samo sceptyczny na stwierdzenia że już "nie robi demejdżu" jak ty na "ten nerf był zasłużony" ^_^ Poczekamy, zobaczymy jak to się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 14:36, Hydro2 napisał:

Zawsze sądziłem, że riposte paruje parrleya, ale co tam wiem

Na takiej zasadzie można powiedzieć, że Sivir, Nocturne i inni bohaterowie posiadający tego typu shieldy kontrują praktycznie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 21:32, matiz123 napisał:

> Zawsze sądziłem, że riposte paruje parrleya, ale co tam wiem
Na takiej zasadzie można powiedzieć, że Sivir, Nocturne i inni bohaterowie posiadający
tego typu shieldy kontrują praktycznie wszystko.

Wiesz, cd 5 sek, właściwie kontruje build oparty na critach specjalnie pod parrleya, więc gankplankowi pozostaje bić z ręki, burst of speed zwiększa prędkość, do ścigania, a potem dobijasz z ulti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 21:56, luzac napisał:

Mi sie nie podoba. Za duzo ramek, świecących cośków i innych takich tam. Wole wszystkie dane czarno na białym, bez zbędnych dodatków. Ale cóż, nie ja o tym decyduję (najwyżej będę szukał jakiegoś zastępczego ui).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wy budujecie diane na zwykłą linię?
Testowałem już wiele buildów i żaden się tak właściwie nie sprawdza dobrze.
Ostatnio coś mi zaczyna wychodzić z shen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 23:20, luzac napisał:

Sorce, 2 dorany, Kage, Rabadon, Deathfire, Abyssal, Zhonya i Lich Bane.


A potem spływasz w 2 sekundy, bo jesteś melee papierkiem i cię focusują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 23:20, luzac napisał:

Sorce, 2 dorany, Kage, Rabadon, Deathfire, Abyssal, Zhonya i Lich Bane.


Przy solo top lepiej Philo zamiast Kage. I bez doranów idzie przeżyć, zamiast tego wolę wcześniej złożyć sheena lub pójść w rylaia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 01:19, sirufok napisał:

Jak dobrze rozumiem to Cho będzie teraz chodzącym OP smitem z 0.7 AP ratio na ulti...
All monsters for Cho, np.

Wait. Zawsze taki był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 00:54, Ecko09 napisał:

/ciach/

Może ty. Ja tym buildem wykroiłem całkiem niezgorsze staty. Ale że melee, to musi od razu wskakiwać jako pierwsze, co z tego że ma dwa tanki, w końcu to OP Diana.

P.S. - Hosan dostał permbana i za to nie wystąpi na Gamesconie:

http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=8389820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować