Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2012 o 21:10, Kraju napisał:

To grałeś dziwne rankedy. Ja często choć jestem ostatni dostaje ad carry lub topa.

Oo, mam przegrane +- 1,5k rankedow i moze w kilku tak mialem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nawet 100 rankedów rozegranych, ale gram aktywnie i widze jak jest. Akurat bardzo często zdarza się że biorę ad carry gdy zajmuje 4 czy 5 pozycje. Piszę na początku że chce ad carry i w 80% przypadkach ludzie zostawiają mi ad carry.

edit./ sorry wprowadziłęm w błąd, mam nawet 107 meczów rankingowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 21:10, Kraju napisał:

To grałeś dziwne rankedy. Ja często choć jestem ostatni dostaje ad carry lub topa.

Dziwne?
Przekrój 1000-1400 elo west jak nabijałem smurfa, ostatni pick= support za każdym razem i nawet nie podlegało to dyskusji, raz na ruski rok ktoś sam zaproponował, że bedzie grał supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo grałem duo i zazwyczaj nie miałęm problemu z ad carry lub ew. topem. Jak gram solo rzadko kiedy jestem ostatni ale też większych problemów nie ma. Wszystko co piszę biorę z autopsji. Może mam jakieś wyjątkowe rankedy z wyjątkowymi ludźmi, chociaż zazwyczaj już tak wyjątkowo nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bedac lastpickiem po prostu mowie ze bede gral nietypowym supportem (ale bez trollowania) i czesto ktos sie znajduje kto jednak zagra supportem, a jak nie to biore annie czy lee sina i staram sie jak najbardziej zeby wygrac linie. Na 1500~ nie jest to problemem zeby zniszczyc kogokolwiek czyms takim, bo ludzie sie nie potrafia dostosowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 20:56, Ecko09 napisał:

Ty chyba tez nie znasz zasady rankedów. Na 4 i 5 miejscu na 99% dostajesz ad carry i
suporta.


Lol, masz 1,3k elo więc się nie dziw. Na tym przedziale nie ma zasad. Kto pikuje pierwszy ten gra na wybranej pozycji, mimo iż ktoś inny zasugerowałby chęć grania na niej. I właśnie dlatego większość stoi w takim przedziale, bo zamiast pomyśleć i może wymienić się z last pikiem, to biorą to co chcą i dostają twardą kontrę.

Ja osobiście wolę nie wiedzieć przeciw komu gram i uczyć się grać przeciw różnym postaciom, nawet mocnym kontrom. A nie zawsze ban morgana i nigdy nie można z nią się spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 21:37, sirufok napisał:

Ja osobiście wolę nie wiedzieć przeciw komu gram i uczyć się grać przeciw różnym postaciom,
nawet mocnym kontrom. A nie zawsze ban morgana i nigdy nie można z nią się spróbować.


To przez tą tarczę. Wiesz jak wkurza junglerów?

@cubbek z tego co wiem, przerywa. I dobrze, to chyba skill z najwięszkszym ap ratio w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:08, akwyx napisał:

@cubbek z tego co wiem, przerywa. I dobrze, to chyba skill z najwięszkszym ap ratio w
grze.


I jednocześnie najdłuższym channelingiem. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:16, sirufok napisał:

> @cubbek z tego co wiem, przerywa. I dobrze, to chyba skill z najwięszkszym ap ratio
w
> grze.

I jednocześnie najdłuższym channelingiem. Coś za coś.


Nie uważasz, że z Hourglassem byłoby troszke za mocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:16, sirufok napisał:

> @cubbek z tego co wiem, przerywa. I dobrze, to chyba skill z najwięszkszym ap ratio
w
> grze.

I jednocześnie najdłuższym channelingiem. Coś za coś.


I najłatwiejszym do przerwania razem z ulti Katy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:18, zerohunter napisał:

Noobskie pytanie, przykładowo Ashe kontruje Gravesa, ale Graves już Ashy nie, tak?

Jeżeli jakaś postać jest kontrowana przez inną to oczywiste jest, że ta pierwsza też kontruje tą drugą. Przecież gdyby jedna kontrowała drugą bez wzajemności to jak tu mówić o balansie. Trzecia zasada kontrowania Phreakona.

Nie no kurde, lduzie, ja wiem, ze można czegoś nie wiedzieć i w ogóle, ale logicznie myśleć to chyba można, nie? Jak pierwsza rzecz jest lepsza od drugiej to chyba jasne , że ta druga rzecz nie jest lepsza od pierwszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:18, zerohunter napisał:

Noobskie pytanie, przykładowo Ashe kontruje Gravesa, ale Graves już Ashy nie, tak?

To brzmi logicznie, ale mam wrazenie, ze duzo wazniejszy w kontrach na bocie jest set up niż pojedyńcze picki, aczkolwiek i te mają znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:16, sirufok napisał:

I jednocześnie najdłuższym channelingiem. Coś za coś.


Ale możesz zrobić /d w trakcie channelingu, co wynagradza wszystkie niedogodności. Ult nunu i malza pod tym kątem są niepokonane, nawet przeciwnicy nie mają za złe, że giną xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:53, zerohunter napisał:

12/1 Szako ranked, czyż elo hell nie jest piękne xD

Kiedyś słyszałem, że Shaco kontruje dżunglę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:54, matiz123 napisał:

> 12/1 Szako ranked, czyż elo hell nie jest piękne xD
Kiedyś słyszałem, że Shaco kontruje dżunglę.


Tak, to prawda, ale jungla kontruje Shaco, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować