Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2012 o 14:46, Outlander-pro napisał:

Mecz ułożył się tak, że jedyne fragi w moim teamie były moje, a w przeciwnym Diany.

No to właśnie odpowiedziałeś na swoje pytanie - tak, da się samemu wygrać grę. W tym przypadku Diana to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy mają cieżki przypadek nieumiejętności czytania ze zrozumieniem, z kolei mają bogatą wyobraźnię i umieją sobie dopowiedzieć bajki o jakichś "płaczach" i "narzekaniach na troll timy, że wygrać się nie da", zatem to tyle w temacie z mojej strony. Zatem fantazjujcie dalej, Kopiec, Yawei, Wrigle na topie same się nie kupią, a potem sam płacz się nie pojawi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:23, Fimbulvinter napisał:

Jakie przedmioty kupować na Ashe? Patrzyłem na tym solomid, ale to czego używałem to
prawdopodobnie już nie aktualne.


Pod AD to pewnie podstawowy buildem:Berserkerki->IE->PD->BT->LW, ewentualnie jakieś Black Clevery, ale nie wiem, nigdy nie grałem Ashe pod AD.

Jak coś to sprawdź jeszcze stronę Mobafire, moim zdaniem lepsza od Solomida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:23, Fimbulvinter napisał:

Jakie przedmioty kupować na Ashe? Patrzyłem na tym solomid, ale to czego używałem to
prawdopodobnie już nie aktualne.

To samo co na każdym ad carry: IE, PD, BT, LW, GA/QSS, Berserker''s Greaves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2012 o 15:28, sinir napisał:

Pod AD to pewnie podstawowy buildem:Berserkerki->IE->PD->BT->LW, ewentualnie
jakieś Black Clevery, ale nie wiem, nigdy nie grałem Ashe pod AD.


A jak nią grałeś, na AP? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwa kolejnosc to Berserki -> IE -> Vamp scepter -> PD -> LW ->BT

A miedzy IEDGE+zealem a ostatnim item slotem GA/QSS/Banshee.

@outlander
plakales na to ze nie mozesz pocarriowac jako ad carry bo team pada pierwszy
musisz byc naprawde zaslepiony umiejetnoscia samodzielnego myslenia, zeby nie widziec, ze inni tez moga miec czasem racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:37, Outlander-pro napisał:

A jak nią grałeś, na AP? :D:D


Siedź cicho, bo ja na temat Twojej gry mam sporo do powiedzenia, a nic nie piszę.

Choćby nie niszczenie wieżyczki przeciwnika podczas Ace''a, zamiast tego bicie creepów stojących za nią, mówienie że to freezowanie lane''a, a po tym jak cały nasz team Cię zjechał, wyzywanie tych ostatnich od noobów. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2012 o 15:41, Yawei napisał:

plakales na to ze nie mozesz pocarriowac jako ad carry bo team pada pierwszy
musisz byc naprawde zaslepiony umiejetnoscia samodzielnego myslenia, zeby nie widziec,
ze inni tez moga miec czasem racje


Czy ty naprawdę jesteś głupi, czy tylko udajesz? Serio pytam. Jeśli udajesz - idź do szkoły aktorskiej, prospy lecą. Jeśli nie .... no cóż. Pozostawmy to jak jest.

@Sinir
HAHAHAHAHAHAHAHA. Żyła widzę pulsuje i gula rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LW?

Właśnie sobie kupiłem Ashe, co by móc być w każdym miejscu na rankedach, chociaż unikam bota jak mogę, ale chwilowo na normalach ćwiczę.

Ja robię buty 3 potki, zeala, vampyre sceptera, berserki, pd i ie, potem ew. bt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:48, zerohunter napisał:

LW?


Last Whisper. Taka kusza dająca penetrację armora. Sytuacyjny item w zasadzie.

Co do pana Outlandera... po prostu go olejcie. Żałosny człowieczek, który myśli że wie wszystko, gra najlepiej, a każdy jego team to nooby. Widać po jego tekstach i zachowaniu. Żałosne, powtórzę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:28, sinir napisał:

>
Jak coś to sprawdź jeszcze stronę Mobafire, moim zdaniem lepsza od Solomida.


Poradniki od jakiś random 600 elo graczy są lepsze od 2k elo graczy twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:48, zerohunter napisał:

LW?

Właśnie sobie kupiłem Ashe, co by móc być w każdym miejscu na rankedach, chociaż unikam
bota jak mogę, ale chwilowo na normalach ćwiczę.

Ja robię buty 3 potki, zeala, vampyre sceptera, berserki, pd i ie, potem ew. bt.

Zamien miejscami PD i IE
A jak masz obydwa to wiekszy dps ma sie budujac last whispera niz bloodthirstera

@outlander
Swietny tekst, powinienes dostac za niego jakas nagrode.
Jesli to bylo powazne pytanie to odpowiedz brzmi ani nie jestem glupi ani nie udaje.
Pozostawny to jak jest? Moja misja w tym wszechswiecie jest oczyscic ja z glupoty, nie moge zniesc tego, ze ktos po takiej liczbie argumentow wciaz trzyma sie kurczowo swojej teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:52, Ecko09 napisał:

Poradniki od jakiś random 600 elo graczy są lepsze od 2k elo graczy twoim zdaniem?


Zdarzało się znajdywać dobre poradniki od graczy i z 300 elo. Dowiedziałem się np. o AP Vayne, bardzo dobrze działa. :F

A co, SM wypuszcza tylko buildy od 2k+ elo, a MF jest stricte elohellowy? Wytłumacz, bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:45, zerohunter napisał:

> A jak masz obydwa to wiekszy dps ma sie budujac last whispera niz bloodthirstera


LW nie daje as przecież?

Co ma as do dps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:59, sinir napisał:

> Poradniki od jakiś random 600 elo graczy są lepsze od 2k elo graczy twoim zdaniem?


Zdarzało się znajdywać dobre poradniki od graczy i z 300 elo. Dowiedziałem się np. o
AP Vayne, bardzo dobrze działa. :F

A co, SM wypuszcza tylko buildy od 2k+ elo, a MF jest stricte elohellowy? Wytłumacz,
bo nie rozumiem.



Jest jakiś powód najeżdżania na Outlandera? Po pierwsze MF ma przepraszam gó*niane buildy i każdy może go wrzucić i powiedzieć kumplom, żeby up-vote''owali, a pozatym AP Vayne i Ashe to już trolling na poziomie eksperta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:45, zerohunter napisał:

LW nie daje as przecież?


Do 1200 elo nie kupuje się LW bo tam nikt nie buduje armora i nie wykorzystasz procentowej redukcji armora lepiej kupić black cleaver. Na wyższych ELO jest to w zasadzie must have. ASpd poza kilkoma postaciami nie jest niezbędny w maksowaniu na ashe zazwyczaj starczają mi berserkerki + PD, ogólnie AD>>>ASpd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:52, Riddl3r napisał:

Jest jakiś powód najeżdżania na Outlandera?

Czytać nie umiesz?

Dnia 30.08.2012 o 16:52, Riddl3r napisał:

Po pierwsze MF ma przepraszam gó*niane buildy
i każdy może go wrzucić i powiedzieć kumplom, żeby up-vote''owali,

A na Solomidzie tego zrobić nie mogę, tak?

Dnia 30.08.2012 o 16:52, Riddl3r napisał:

a pozatym AP Vayne
i Ashe to już trolling na poziomie eksperta.

A myślałem że to dobre buildy, no widzisz. :O Może jednak zostań Batmanem, bo widzę że lepiej od tworzenia zagadek je rozwiązujesz. :D Marnujesz się jako człowiek-zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować